Anulowanie wyników paru turniejów Ligowych - afera dopiskowa

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jak nie chcesz żebym jechał na to Euro to napisz wprost a nie owijasz sprawę w bawełnę, ktoś mi tu mega robi pod górkę i nie wiem kto.
Moja obecnosc na dopisanym turnieju i przypadkowy wałek, który cofnelismy i ktory nie miał wpływu na grę, stały się nagle powodem do nazywania mnie wałkarzem pokroju duńczyka z kostką bez jedynek. :roll:
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Młody pisze:Jak nie chcesz żebym jechał na to Euro to napisz wprost a nie owijasz sprawę w bawełnę, ktoś mi tu mega robi pod górkę i nie wiem kto.
Moja obecnosc na dopisanym turnieju i przypadkowy wałek, który cofnelismy i ktory nie miał wpływu na grę, stały się nagle powodem do nazywania mnie wałkarzem pokroju duńczyka z kostką bez jedynek. :roll:
Młody swoje zdanie juz napisałem w kilku miejscach w tym temacie lub w innych i nie mam nic wiecej do dodania w tej kwestii - jak lista zdecyduje tak bedzie - w końcu ją będziemy na ETC reprezentować.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Darku tu sie gleboko mylisz. My nie reprezentujemy Ligi czy LL. W zasadzie to ustna umowa miedzy ludzmi zainteresowanymi sprawa Euro. Ze taki i taki sposob zaakcetowano. Podejrzewam ze spory klopot bylby jakby hipotetycznie 2 sklocone grupy ludzi wyslaly 2 grupy na Euro. Bol glowy organizatorow bylby niesamowity. Dlatego nie pisz prosze ze jestesmy reprezentacja LL czy Ligi po to nieprawda.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Malal pisze: Dlatego nie pisz prosze ze jestesmy reprezentacja LL czy Ligi po to nieprawda.
Tu sie nie zgodzę - jadą na ETC jesteś reprezentantem wszystkich grających graczy w Lidze bo dzięki niej wyłaniami Top 3 które jest decyzyjne (choć jak widać po tym roku nawet wiecej osób z początku tabeli) a LL jest instancją która decyduje o działaniu i funkcjonowaniu Ligi.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

ataman pisze: 1. Czy, kogo i w jaki sposob karac za formalne oszustwa na turniejach?
a) nie karac.
b) ban na LL dla ośrodka organizującego turniej na okres 1 miesiaca (licząc od podjęcia przez LL decyzji w tej sprawie).
c) wykasowanie wyników tego turnieju z rankingu polskiej ligi Wfb
d) kara -100 pkt do aktualnego rankingu ligi wfb dla organizatora oraz wszystkich aktywnych współuczestników oszustwa.
e) odpowiedzi b,c i d sa prawidlowe.

2. Czy ustalony wyzej system kar:
a) dziala wstecz i dotyczy turniejow z dopiero co zakonczonego sezonu
b) dziala dopiero w swiezo rozpoczetym sezonie.
Skoro nie chcecie karac teraz to zabezpieczmy sie na przyszlosc.
Głosy poparcia: Ataman, Malal, Gobo, Gelo, Dalmar, Morrok, Bania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Czy jako organizator moge w obecnym sezonie dopisywac osoby na turniejach?
Jesli nie to co mi grozi?
Obrazek

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Podpisuje sie za karami.
nie wystarczy to zeby zalozyc glosownie na LL?

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

A ja nie rozumiem czemu dyskusja toczy sie w 2 tematach.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

czy to jest propozycja głosowania ?? co z drugim pytaniem ?? to jest powiązane, czy nie ?? jak dla mnie to prawo nie powinno wstecz działać
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Wydaje mi sie ze to jest propozycja glosowania.

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

Scimitar pisze:czy to jest propozycja głosowania ?? co z drugim pytaniem ?? to jest powiązane, czy nie ?? jak dla mnie to prawo nie powinno wstecz działać
Scimi - to była propozycja głosowania już 2 strony temu i nadal nic sie nie zmieniło ;)

Tak to jest powiązane - kilka głosów się pojawiło, żeby ukarać już teraz, więc nie uwzglednienie tej opcji w glosowaniu byloby manipulacją.

Jesli Twoim zdaniem prawo nie powinno działać wstecz to powinieneś na swojej "karcie do głosowania" w podpunkcie drugim zakreślić krzyzyk przy "b".

ODPOWIEDZ