Konfiguracja dla Prince'a na Star Dragonie

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Jason
Mudżahedin
Posty: 262

Konfiguracja dla Prince'a na Star Dragonie

Post autor: Jason »

Jak w temacie. Zaczynam grać na smoku i narazie do głowy przychodzi mi coś takiego:
Star Lance, Armour of Caledor, Guardian Phoenix.

Jakie macie doświadczenia z używania lorda na smoku? Może jakieś combosy które trudno znaleść? :)
The most important rule!
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Lizardmen, Bretonnia, High Elves

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

ŁAŁ :shock:
Moje doświadczenie jest takie takie ,że lorda na stasiu(SD) jest cięzko zniszczyć:d. Poza tym już sobie tutaj dyskutowaliśmy co jest dla niego najlepsze tj Armour of caledor; vambracer of defence ; amulet of light i od tego halabarda ; lanca albo dwu-rak :P i type. To jest chyba najmocniejsza kombinacja. Można się pobawić winne ale wesz twój lord będzie raczej miękki
Na drugi raz proponuje przejrzeć dokładniej inne tematy :wink:

Ps. A i jeszcze jedno jako wsparcie smoka stosuje 5-6 dragonów + odział ciężkiej piechoty :twisted:
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Jason
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Jason »

Nie no jasne, ale jak tu przeglądać milion postów gdzie w każym temacie offtop się kryje.
The most important rule!
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Lizardmen, Bretonnia, High Elves

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Odkąd trafił w moje łapki kodeks na miesiąc przed premierą, to istnieje dla mnie tylko jedna kombinacja - armour of caledor, vambrances, amulet of light. Góra ma tylko jak najdłużej przeżyć, smok nabija rany.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Brat_Kruger
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Brat_Kruger »

popieram przedmówcę, ewentualnie można jeszcze rozważyć Talisman of Loec lub Gem of Courage zamiast Amuletu - zależy z kim walczymy

Asaliuru
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Zewsząd i znikąd :D

Post autor: Asaliuru »

Mozna tez Sword of Might dać jesli nie potrzeba mag. atakow na smoku...

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

A kiedy sa niepotrzebne? Poza tym co da słomka? Zaoszczędzisz te pare pkt. na halabardzie - naprawde sie tak opłaca?
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Brat_Kruger
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Brat_Kruger »

... niepotrzebne - np. z Dwarfami ... DE ... wiadomo - konieczne są na VC ...
Na turnieje wybrałbym kombinację z Amuletem, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.

PS. A czy przypadkiem halabardę może mieć tylko model on foot? - tak kiedyś było, teraz nie pamiętam a nie mam podstawki przy sobie

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Tak może mieć halabardę.

Asaliuru
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Zewsząd i znikąd :D

Post autor: Asaliuru »

Czy nie wydaje się wam lekko nieklimatyczne żeby koles na smoku latał z halabarda. Ja tak smoka sklejonego widziałem i wyglądało to śmiesznie...

Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

Post autor: Rychu »

ech nie czujesz klimy xD taki gostek na potężnym smoku z fikuśna halabardką :D chyba jednak jest lepsza od krótkiego toporka nie?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

halabarda moze pelnić role bękarta :)
znajdz sobie taki miecz, ktory to nie jest ani dwuręczny, ani dlugi tylko poltoraręczny a w rozpisce niech widnieje halabarda, myśle, że wysywig jest tutaj spelniony.
Dobrze na ten cel nadaje się mieczyk od czempiona princesek.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Hmmm, ja jak wszyscy najczęściej używam kombinacji: Armour of Caledor, Vembrances of Defens i Amulet of Light. Czasem zdarzyło mi się zagrać Star Lance i Vembrances of Defens, wtedy mamy lepszego kopa, ale strasznie miękki jest nasz lord (4+,4+,4+)

ODPOWIEDZ