Special Characters

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Special Characters

Post autor: Reaper »

Witam oto link do pliku gdzie sa zasady do niego http://us.games-workshop.com/games/warh ... efault.htm

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Łatwo go zestrzelić - LT, brak warda, niemoże jeździć w oddziałach... Taki średni. No i też tylko 5s.

Za to modele są kozackie. Szczególnie podoba mi się ten ostatni.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

o ile sie nie myle to ponad poltora rku temu wyszedl o ile nie wiecej... ehh

Co do zasad to nawet nie jest napisane czy rzera lorda czy nie mozna innego ekwiunku itp. Ma wiele zasad ktore sa niepodowiedziane i niedopracowane.

Jezeli chodzi o sama specyfike to jako tako. ie ma zaduzej sily i rhinos musi nadrabiac. Save taki... brak warda czyni go tak troche latwym celem.
Napewno zrobie sobie takiego i kiedys pogram :)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Nowy to on nie jest - WD w którym się ukazał on i zasady jego plemienia ma już jakiś rok :)

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

no wlasnie...a po za tym to nieladnego na ronoxa...:DIMHO oczywiscie:D

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Ten koles jesto po prostu wodzem Ironskin Tribe`a a nie SC sory za pomylke i mozna mu dawac magic itemy :D spradzcie sobie w Army Builderze tam jest Ironskin TRibe uwzgledniony bynjamniej w najnowszym pliku 7ed warhammera :)

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

mozna grac na tym odlamie armii? Iroskin Tribe?
IMHO bardzo mocna armia sie wydaje:D i rinoxy sa w special :D a leadzi w core:D

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Mozna tym grac jesli organizator turnieju zezwoli a np. na Grand Tournament mozna :D wiec w towarzyskich tez sie zgodza :Da z turniejami nie wiem.

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Z tymi ledami i rhinoxami az tak bardzo bym nie szarzowal...
Jezeli bierzesz tego bosa to dopiero sie zmienia organizacja armii.
ponizej 2k ta armia po prostu nie istanieje,,, a szkoda.
Z reszta i tak sie gra tylko i wylacznie na Bullach ironach yheti i rhinoxach. ledy jak kto woli. Rarka byla by bezuzyteczna w takiej armii.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Special bardzo mocny. Co do samych typów - jak za 100 pkt. za sztukę, są znośni. Fajne jest też to, że można wziąć jednostkę w dowolnej armii mogącej brać DoW.

Coś innego mnie zaciekawiło... zauważyliście pracę Ścibora pośród prezentowanych? Nieźle! :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

A kto ci kaze grac tym Tribe na <2k :D one sa od 2k <

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Reaper pisze:A kto ci kaze grac tym Tribe na <2k :D one sa od 2k <
Ja powiem tak To specjal zmienia organizacje armia a on jest od 2k.
Zasada zmiany jest w jego specjalnych zasadach jako przywodcy.
Przynjmniej ja to takwidze z tego co GW prezentuje.
Podobnie ze skragiem. On wlacza Gorgery do specjali ale tylko wtedy kiedy sam jest w armii.
Poprawice mnie jezeli sie myle

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

TEn kolo od Ironskin`ow nie jest specialem :P to jest Tribe po prostu jak southland tylko ze potrzebuje do istnienia tego ziomka :d

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Reaper pisze:TEn kolo od Ironskin`ow nie jest specialem :P to jest Tribe po prostu jak southland tylko ze potrzebuje do istnienia tego ziomka :d
A czy ja kiedykolwiek powiedzialem ze jest specjalem ? :wink:
Rozumiem ze nie moge zbrac zadnych bohaterow oprocz niego ? troche kijowo.

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

OMG mozesz brac innych tylko on musi byc generalem :D tylko to sie zmienia :p (nie patrzac na to co jest w specjali core;) )

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Jak dla mnie zasady z WD i te na stronce sa dosc nie jasne. Zwykle jak jest nowa lista to sa wypisane wszytki dostepne jednosti wliczajac w to herosow. Tu tak nie jest...
A jak ma ozumiec ze niezagladac do specjali corach i rakach ? przeciez te zmiany dzieju jego zasadzie sa teoretycznie najwazniejsze...

Mogli by cos wypuscic raz a porzadnie zeby nie mozna bylo sie przycepic chociaz do tych podstawowych zasad.
Nie ma nawet wyszczegolnionej zasady czy zrzera slot lorda czy herosa. Nie jest napisane ani to ze niemozna doku[pic ekwipunku jak ze to ze mozna. (zwykle podaja takie oinformacje)

Jezeli by patrzyc to Monsterous mount nie djaje dodatkowej ochrnony jak kawaleria rhinosowa. Koles sam w sobie ma 3+sava tak jak Rhinox rider z HA... to troche dziwne...
a tak po za tym 5S brak warda nie jest fajne.

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Ja caly czas sie trzymam wersji ze to zwykly hero ktory moze dostac magic itemy

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Reaper pisze:Ja caly czas sie trzymam wersji ze to zwykly hero ktory moze dostac magic itemy
na jakiej podstawie ? Sorry ze tak pytam ale po prostu nie jest to wyjasnione i nie ma podstaw do uzywania go jako lorda nia herosa ani niczego takiego- owszem musi byc generalem. Nie ma tez wzmianki ze mozna brac butcherow tyrantow i innych hunterow w Organizacji armi ktora wyraznie wskazuje co jest a czego nie ma.

Awatar użytkownika
thral92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: thral92 »

ja stawiam ze musi byc w armii tak jak skrag

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Trzymam sie tego na podstawie takiej ze o herosach nie wsdpomnieli bo nic sie nei zmienilo po prostu zauwaz ze we wszystkich innych sie pozmienialo a tutaj niekoniecznie po za tym w Army Builderze jest jak normalny lord (tak,tak wiem army builder to narzedzie nie zasady) wiec bede sie tego trzymal rekami i nogami doputy dopuki ktos mi nie udowodni czarno na bialym ze sie myle.Btw i tak bede go uzywal raz na ruski rok wbitwach twarzyskich w ktorych nikt sie nei czepia takich szczegulow :D

ODPOWIEDZ