Coś dla początkujących

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

:oops: o kurcze pomyliłem leśną z zwykłym spelem ......... tu leśna będzie o 25 pktów tańsza, nie może brać przecież magic itemów. czyli 140 pktów chyba że się jej wpakuje jakieś duszki(spites)

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Witam, mam do was pytanie. Jak dobrze wyposażyć 5 WR tak aby zbyt szybko nie gineli ?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

zostaw tą 5 gołą - przeciwnik może ich zlekceważy :wink:
a na poważnie to nie wystawiaj 5, tylko 6 z sztandarowym+warbanner, bez championa (199pts), tak mniej więcej się utarło nimi grać i jest to całkiem dobry pomysł
tak aby zbyt szybko nie gineli
żeby szybko nie ginęli to trzeba nimi umiejętnie grać, i tyle, to mimo wszystko jest lekka jazda, która nie może robić flee, nawet jeśli mają wysokiego sejva jak na we

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale po ile najlepiej wystawiać, i czy w ogóle wystawiać Warhawk Riderów ? Czy 3 będzie dobrze?

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

dodają mobilności całej armii, pamiętaj że warhawki mogą ruszyć się 20" i strzelić na 30" - dzięki temu możesz ustrzelić kampiącego się maga albo ratling guna, ukrytego przed ostrzałem glade guardów.
warhawki oprócz tego nadają się do szarżowania maszyn wroga, a także do szarpania wrogich regimentów od frontu, tzn. wpadasz od frontu wszystkie ataki po magu przeciwnika ew. championie i uciekasz z hit @ runa
spróbuj wystawiać jeden czteroosobowy oddział i napisz jak ci się sprawdza
pzdr

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

u mnie kiepsko - w maga wejdą najwyżej ataki z dwóch sąsiednich Warhawków (więcej się nie zetknie), za mało żeby ubić, a ponieważ wszyscy muszą się dostawić regiment maga odda tyle ataków, że najczęściej nie ma kto uciekać :cry:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Ja ostatnio gralem na Warhawkach i mialem ich 3 w oddziale. Zabili Hierophanta Tomb Kingow, dwie klopy moim zdaniem 3 warawki to jest zajebiaszczo

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Rozumiem, a uzywa ktoś trekinów ? Czy są opłacalni ? Bo rzadko spotykam je na stołach.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nicpoń pisze:Rozumiem, a uzywa ktoś trekinów ? Czy są opłacalni ? Bo rzadko spotykam je na stołach.
zawolne żeby znalazły zastosowanie lepiej za te pkt wziąść wildów albo tancerzy i miec pkt na cos a szkoda że niegrywalne są bo fajna jednostka...

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Czemu nie grywalne maja tyle samo ruchu co drzewo. Wystawiasz jedno drzewko a obok niego ide treekiny i jak cos szarzuje w drzewo to i w treekiny i na odwrot wiec nie ma co narzekac

MiM
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: MiM »

http://www.gracz.com.pl/?page=3&mod=23& ... Path=1_400
Taka mała pomoc nie tylko dla początkujących - większość lub wszyscy nobl'e, siostry, 3 x WD - i wszystko w znośnych cenach

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Pytanko natury technicznej: mam smoka i jaki lepiej mu dac podklad: bialy czy czarny? I czy we lepiej maluje sie w bialym czy czarnym podkladzie?

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Sądząc po twojej wypowiedzi jesteś newbie, czyli bezapelacyjnie bierz czarny.... wiele wybacza... na białym będzie widać każde niedomalowanie...
Nawet się nie zastanawiaj tylko weź czarny... xD Chociaż na początek..
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Chłopie ja już 4 lata maluje i nie jestem żaden newbie! A spytałem się tylko dlatego, że chcę, aby moje elfy były w wiosennej barwie!!!

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

ja maluję na czarnym, kiedyś malowałem na białym, ale niestety niwe jestem najlepszy w te klocki więc było widać mój brak talentu ;] ale jak dobrze malujesz to możesz malować białym ;]

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Ej no sorry... mogłeś to napisać... że w wiosennej barwie.. a ty nic... tylko czy czarny czy biały... z reguły to są pytania newbie do doświadczony wie jaki podkład używać, ale i tak nie zmieniam zdania nawet jeśłi maja być wiosenne... czarny

Sorki xD
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

A ja wolę biały, jakoś później te figurki takie... żywsze(?) mi się wydają. Niestety ja używam czarnego, bo moja armia jak ciemno, ciemno oliwkowa z ciemnym, ciemnym brązem...

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

http://pl.youtube.com/watch?v=Du_JJyp_n_Y To adres do filmiku, na którym są elfy w kolorach jakie chce mieć ;)

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Ale piękna armia... xD No fajne kolorki... o właśnie to ja zapytam w tym temacie... otóż... po przeglądaniu wielu motywów WE na GW i innych stronach zadecydowałem że chcę mieć armie niepowtarzalną i oryginalna, w niespotykanym kolorze u wood elfów... no i bardzo spodobał mi sie motyw demoniczny..

Czarne drzewa, cieniowane do białego, czerwone oczy i runy, krwawe wstawki i elementy, czarne szaty, ponure twarze, żłe koniki i demoniczni jeźdzcy.... kolor przewodni armii... CZARNY, dodatki czerwone...

Bardzo mi się spodobało, i nie wiem czy to jest dobry pomysł.. bo musze sie zdecydować jakie farby kupić...

Co sądzicie o takim motywie??
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

ODPOWIEDZ