Special Characters

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

No to ja ci udowaniam ze w jego zasadach nie ma napisane ze mozna wykupic mu magiczny jak i jakikolwiek inny ekwiunek. Nie jest tez napisane ze jest hewrosem wiec nie moznesz go w taki sosob wystawic :)

Trzeba bedzie poczekac na jakies uscislenia i klarowne zasady tego ni lorda ni herosa bez itemow:) bo na dzien dzisiejszy to nie jestem pewien czy GW tak do konca wie co wypuscilo.
Wedlug mnie jest to lord - jedyny charakter w armi bez dodatkowego ekwipunku. Ale ty tylko moja interpretacja :wink:

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Ale nie ma tez napisane ze NIE moze wziasc magic itemow;)

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Reaper pisze:Ale nie ma tez napisane ze NIE moze wziasc magic itemow;)
W bulsach tez nie ma ze nie mozna wziasc Thundermancy wiec sadze ze mozna.... nie ?
Jezeli Mozna kupowac magiczne itemy to jest to zawsze wyszczegolnione w ekwiunku wraz z podaniem progu punktowego na owy ekwipunek.

Jezeli czegos nie ma to znaczy ze nie mozna tego obrac.
Wedlug mnie to jest takie dziecinne przekomarzanie sie i tlumaczenie podstawowych zasad... to nie ma juz sensu. Po prostu zasady sa niepelne i nieklarowne.
Chciales zebym ci udowodnil ze nie jest herosem i nie mozna brac itemow - ok juz to zrobilem :wink:

Awatar użytkownika
Semai
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Semai »

Ci z GW pewnie już o nim i tak zapomnieli. :P
Moim zdaniem był to jednorazowy odpał spowodowany wypuszczeniem na rynek Armii Ogrów, żeby podbić trochę statystyki sprzedaży.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

z opowiadania nad nim wynika ze jest tyrantem, do tego ma imie i magiczny armour wiec wg mnie nie mozna mu wykupic nic innego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Eee tam ja i tak bede mu dokupowal :D :P

Awatar użytkownika
Semai
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Semai »

No spoko. Powodzenia. :P

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

ej znalazl tam ktos wogole na jakis zasadach sie go wystawia?? ile zajmuje hero slotow i jakich?? xDDD bo ja nie to znaczy ze jest raczej nie wystwialny, co do tego co pisze reaper: uzywasz Army Buildera?? jak tak to sproboj mu cos dokupic, pozatym jak zdefiniujesz koszt punktowy przedmiotow ktore juz posiada (w sensie kazdy z osobna)
Obrazek

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Wedlug mnie jest to lord ( bylo by to logiczne) slotu heroraczej nie zrzera przynajmniej nie jest to niegdzie umieszone. Herosem zwyklym napewno tez nie jest ( LD ataki itp)
Przedmiotow napewno mu kupic nie mozna. Jekby bylo mozna mu wykupywac przedmioty to na tej samej zasadzie kazdy moj bull, ba Gnoblar! mial thunermace!. Po za tym juz posiada magiczny ekwpiunek.

Reasumujac
Slot Lorda, brak dodatkowego ekwpinuku - wystawiasz to co widac nie mniej nie wiecej
Zmienia organizacje armi ( co dziwne nie widze zeby mozna bylo uzyc herosow jakichkoliwek innych )

Kolejny absurd- ma sava takiego samego jak Rhinox Rider z HA :) Troche zmienilem co do niego zdanie. Nie jest jakims wielkim przypakiem Po prostu droghi rhinox rider ktroy jednak samemu jest w stanie przelamac klocka, ale bez wielkich rewelacji.
Pograc owszem mozna...

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Tak khain mam army buildera i w nim mozna mu dokupic magic itemy za 100pkt i jak on jest w armii to na 2,5k moge wlozyc jeszcze 2 herosow tylko ;) wiec zzera lorda i hero prawdopodobnie :D

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

@misiek: ale zauwaz ze wystawiajac go masz rhinoxy w specialach
Obrazek

Wincu
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Wincu »

Reaper a Karlowi Franzowi, Malekithowi albo innemu imiennemu bohaterowi tez bedziesz dokupywal przedmioty, bo w army builderze pozwalaja? Daj spokoj. Jak ktos ci pozwoli gotowemu herosowi dokupowac to tak sobie graj, ale na turniejach open nie licz na to.

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

khain pisze:@misiek: ale zauwaz ze wystawiajac go masz rhinoxy w specialach
Nie twierdze ze Schamat Organizacji armi nie jest ciekawy. bylo by z 4 rhinoxy i general... :)
Twierdze tylko ze jako bohater to nie ma do konca sprecyzowanych zasad. Brak warda tez troche boli bo jak walnie armata to robi sie cieplo. Sava ma takiego jak rhinos rider w HA wiec tez cos poknocili... => monstrum nie daje dodatkowego zgodnie z podrecznikiem co niestety jest srednie bardzo. 3+ /2+ w wlace nie jest takie bardzo zle ale zeby bylo takie samo jak zwyklego to cos jest nie tak

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Panowie co sądzicie o tym specjalu:
http://home.earthlink.net/~puggimer/id21.html

Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zed Zediculus »

Cześć chłopcy!

Co myślicie o Skragu? Tak ostatnio myślę czy by go nie zakupić...można nieźle poczarować :)

Skrag
3 Butchers

2x3 Bulls
2x3 Ironguts
2x4 Ironguts

2 Gorgers

Reszta dowolnie :wink:

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

jak bym mial grac skraggiem to bym wziol minimum 6 gorgerow :D w koncu saw special i 2 na slot :D to 1 a 2 to to ze malo kto sie zgodzi zebys nim gral (to jest special)

Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zed Zediculus »

Zagrałby ktoś, kto traktuje WFB jak zabawę i hobby. Wiem, że ciężko o takich ludzi, ale poszukam :wink:

To jest tylko przykład armii. Chodzi mi o samego Skraga - czy warto nim grać. Rozpa z nim to inna sprawa :)

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

jest dość podatny na strzał ...:D chyba że wrzucisz regenke....
odrazu mówię teclis to z niego nie jest

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

jest fajny jeśli przeciwnik nie ma imperialnych dział ani large targetów (w stylu smoków, czołgów) - wtedy daje radę. Można go wsadzić do 2-4 maneaterów żeby miał stubborn, a poza tym wypada mieć te minimum 4 gorgery, bo stają się niesamowitymi machinami jak skrag coś pozabija :D

kaputek0
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: z wrocka

Post autor: kaputek0 »

Od niedawna gram ogrami i się zastanawiam czy ktoś grał Tłuściuszem .Figurka mi się podoba choć droga punktowo.Wdzięczny będę za jakieś rady

ODPOWIEDZ