Ebay - co to jest i czy się opłaca

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak chcesz skoro 120 zl za figse to dla Ciebie na reke malo to inna baja ;) Micro art z reguyl wystawia startowe kosmiczne z tym , ze ich prace sa na innym poziomie niz Twoje Romku... ale rob jak uwazasz...

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

Nie wiem czy bys sprzedał za 120 zł swoja ulubioną i najładniejszą figurkę w armii :D.

za goblina 120może być :D

MAS na prawde fajne prace robi, ale chłopaki w tym siedzą, mają renomę, malują nowe figsy typowo ebayowe. Jeszcze troche i wszyscy będą tak mówili o Focus Studio :D

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Ja tam nie lubię jebaja. W moim przypadku ebay to konieczność bo studio potrzebuje reklamy i nie ma ebaja = nie ma zamówień. Ale gdybym miał wybór olałbym ebay zupełnie. Zbyt losowy i kasa wcale nie jest lepsza. No chyba ze za pojedyncza figurkę. Poza tym coś czuje, że nastąpi lekkie przesycenie rynku i figsy już nie będą tak łatwo schodzić.

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

już tak jest

kiedyś jak patrze na aukcje stare to byli skonwertowani lekko i brzydko glade riderzy jako lordowie na koniach+drybrysh za 127$teraz nie ma tak łatwo nawet gdy zgaszone swiatło

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Ja tam widziałem bolca z HE licytacja od 3$

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Szrederator pisze:Ja tam widziałem bolca z HE licytacja od 3$
a ja widziałem taki bolec na Allegro od 1zł!
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

wg mnie jebaj to nie to, mozna robic duza kase ale zamowienia sie lepsze, mniejszym nakladem pracy masz te same pieniadze a i pewnosc 100%
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

MuK pisze: Poza tym coś czuje, że nastąpi lekkie przesycenie rynku i figsy już nie będą tak łatwo schodzić.
Chyba masz racje. pojawił sie już jakiś zawodowiec z Kanady malujący całe oddziały z ceną wywoławczą 15f i coś mu nie idzie.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jest tak jak pisze Muk , przesycenie jest coraz bardziej zauwazalne...

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

no to teraz musicie sie wszycy miedzy soba umowic i np w tym miesiacu figsy wystawia ziemko w innym roman itp. :D to nie bedzie przesycenia :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To nie chodzi o 2-3 osoby , po prostu ludzie zauwazyli , ze na ebayu dobrze sie spyla to duzo osob pod ebay maluje , a klienci coraz bardziej skąpią i naprawde dobre figsy czasem smiesznie tanio schodza w porownaniu do tego za ile by zeszly chociazby z 6 miechow temu...

//kolega moderator się niechcący przejęzyczył -- Tomash ;)

ODPOWIEDZ