Niezwykli 3.0 (intelektualny śmietnik)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Skavenblight pisze:Im dłużej czytam ten temat i wypowiedzi wszystkich facetów, tym bardziej przekonuję się o niezwykłości swojego.
Czyzby Kapitan Hak nie robil pompek i nie podciagal sie na drazku ? :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:
Skavenblight pisze:Im dłużej czytam ten temat i wypowiedzi wszystkich facetów, tym bardziej przekonuję się o niezwykłości swojego.
Czyzby Kapitan Hak nie robil pompek i nie podciagal sie na drazku ? :P
Nie, generalnie nie podnieca się tym tysiącem bzdetów co Wy w stylu siłka czy samochody ;)
Bez urazy oczywiście :*

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

ale zaloze sie, ze ciebie podniecaloby dotykanie kraty na brzuchu :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:ale zaloze sie, ze ciebie podniecaloby dotykanie kraty na brzuchu :P
Zdziwisz się, niespecjalnie.
Bynajmniej nie chciałabym mężczyzny ociekającego tłuszczem, ale nadmiernie rzeźbieni też mnie jakoś odrzucają.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Skavenblight pisze:
Raptaparat pisze:
Skavenblight pisze:Im dłużej czytam ten temat i wypowiedzi wszystkich facetów, tym bardziej przekonuję się o niezwykłości swojego.
Czyzby Kapitan Hak nie robil pompek i nie podciagal sie na drazku ? :P
Nie, generalnie nie podnieca się tym tysiącem bzdetów co Wy w stylu siłka czy samochody ;)
Ja też sie samochodami nie jaram. Ten etap przechodziłem w podstawówce.
Etap ciśnienia na figurki miałem w gimnazjum, teraz to tam czasem zagram.
A na siłce ładnie można odreagować lekcje polskiego :P . I tego raczej nie rzucę, lepsze to niż mulenie przed kompem/telewizorem, albo z drechami pod blokiem.
Poza tym za bardzo rzeźbić się to lipa. Tak do 10%BF to tak, ale nie ma co schodzić na jednocyfrowy BF bez dopalaczy, bo za dużo mięsa leci.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

i do not belive you Skavenblight ;)

widzialem raz takie goscia od electro boogie - jak tanczyl to napinaly mu sie miesnie, o ktorych istnieniu nie mialem pojecia :]

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:i do not belive you Skavenblight ;)
Rozumiem niedowierzanie :P ach te dzisiejsze dziewczyny...

Należę do rzadkiego okazu kobiet, które na pytanie "Jaki jest idealny mężczyzna", odpowiadają "mój" ;)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Skavenblight nie mów, że nie jara Cię coś takiego Obrazek :

Obrazek

:wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

OMG :shock: [ucieka]

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

hahahahahaha ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Idę robić HIITa, żebym też miał kable na udach. Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

To wlasnie mialem na mysli mowiac o nogach Obrazek Korpus spoko, ale nogi stanowczo przerosniete.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Skavenblight pisze:
Raptaparat pisze:ale zaloze sie, ze ciebie podniecaloby dotykanie kraty na brzuchu :P
Zdziwisz się, niespecjalnie.
Bynajmniej nie chciałabym mężczyzny ociekającego tłuszczem, ale nadmiernie rzeźbieni też mnie jakoś odrzucają.
Dochodze do wniosku ze Ty bardzo zmyslna dziewczyna jesteś :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie tam piłka nie rusza (inny sport tyż :P ) od biedy obejrze Polaków na euro (ale jak przegapie nie bede plakal :wink: )
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

ja tam nawet nie bede mial okazji zobaczyc jak Polacy graja ... chyba ze kochana publiczna telewizja pusci to w necie ... bardziej czekam na GP Kanady ... mysle Kubica znowu bedzie na poduim

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Raptaparat pisze:To wlasnie mialem na mysli mowiac o nogach Obrazek Korpus spoko, ale nogi stanowczo przerosniete.
Raczej bym powiedział proporcjonalne do góry. Na prawdę głupio to wygląda jak na górze jest kupa mięsa, a na dole 2 patyki. A wiele jest osób co nie ćwiczą "nuk" , bo po co im. Zwłaszcza sezonowcy. Zestaw dyskotekowy najczęściej - biceps i klata, i tak 5x w tygodniu. Obrazek

Tu masz z daleka:

Obrazek
szczurek pisze:Mnie tam piłka nie rusza (inny sport tyż Razz ) od biedy obejrze Polaków na euro (ale jak przegapie nie bede plakal Wink )
Też tak mam :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Polakówna Euro obejrzę...inne mecze też...

Skavenblight- mnie samochody również jakoś strasznie nie jarają, ćwiczenia fizyczne wykonuję bo muszę- chodzę dosyć po różnych górach,wiosną, latem, jesienią i zimą. Szykuję siena coś wyższego niż nasze Tatry...a do tego kondycja musi być. Natomiast rzeźbienie mnie nie bawi-co mi po tym że będę pięknie urzeźbiony jak po 2 godzinach napierania z plecakiem padnę na pysk ?

Tomcio:

Takie zestawy dyskotekowe w moim (górskim) środowisku oglądam często- zwłaszcza latem. i łykam na śniadanie :D

Zimą jest lepiej, zwłaszcza w wyższych górach- mniejsza szansa spotkania kogoś przypadkowego. Chociaż nawet na naszej Śnieżce (raptem 1602 m.n.p.m) zdarza się widzieć ludzi w półbutach :shock:

a później patrzysz jak oni pięknie lecą przez barierkę przy zejściu...

a jak ktos chce zobaczyć co można robić zimą to zdjęcia chętnie wrzucę :D

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ja aktualnie redukuję, nie żeby jakoś tam być super wyrzeźbionym, tylko żeby się ostro nie zatłuścić i niemieć bębna.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Trzy piwa machnąłem dzisiaj z okazji spotkania kumpla od trzech już lat niewidzianego.
Nauka do wtorkowego egzaminu pewnie już poszła się kochać ;) aktualnie walczę ze sobą, żeby nie olać treningu. Jakieś szybkie metody na "odwarzenie" się? (piwo pite w upał == zwarzenie totalne)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Włacz jakąś głośną ostrą muzyke i zacznij delikatnie ćwiczyć, mimowszystko ćwiczenia bardzo pobudzają :)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Tomash pisze:Trzy piwa machnąłem dzisiaj z okazji spotkania kumpla od trzech już lat niewidzianego.
Nauka do wtorkowego egzaminu pewnie już poszła się kochać ;) aktualnie walczę ze sobą, żeby nie olać treningu. Jakieś szybkie metody na "odwarzenie" się? (piwo pite w upał == zwarzenie totalne)
kubeł zimnej wody ? :)
Obrazek

Zablokowany