Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

LoL - to o to ci chodzi - fakt moje niedopatrzenie - jeśli udało by ci się ich zjechać w CC to dostaniesz 360 ( my bad ) tylko one sec - jeśli mówimy o chaosie to psy za 30 a ile za tych knightów ? Bo np takich 6 chosenów kosztuje już 270 bez marka ani 1 modelu w commandzie więc z psami wychodzi cię 300 pts na 260 pts corsów. - o jakich knightach mówimy ?

Pozatym nie upieram się że to unit idealny natomiast dla mnie 21 ataków z przerzutem to wystarczająco dużo żeby brać tą jednostkę wszędzie tam gdzie pojawia się kocioł - jako że topic jest o pytaniach początkujących a nowe modele pewnie kupi sporo ludzi startujących teraz DE poprostu stwierdzam że takie 21 może się naprawdę sprawdzać :)
The Few, the Proud....The Marines, THE_END

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Kiedy będą do kupienia nowi Korsarze? Dopiero w sierpniu, czy jakoś wcześniej?

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

No już o tym kiedyś wspominałem, ale jak dla mnie w sytuacji kiedy chciałbym wystawić wiczki to daje korsarzy z banerem i mam to samo tyle że w corach i z lepszym save zamiast poison.
A czy w opcji z 2 broniami można im dać po jednym pistolecie czy są one tylko wymiennie ?


Figurki możesz mieć 2 tyg wcześniej jak zamówisz spearhead.

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

Wymiana - niestety tracą wtedy swojego 2 HW :(
The Few, the Proud....The Marines, THE_END

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

No to szkoda bo wtedy by jeszcze wypłacali s&s w razie szarży. Ale i tak nie wiem czemu są tak krytykowani, jak dla mnie to są lepsi niż wiczki, chyba że komuś bardzo na poison attacks zależy.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

zapominacie ze korsarstwo nawet z bannere nie mają poisona i fajnej czempionkico sama w sobie jest mordercza
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

Korsarze mają także świetną zasadę sideł - mogą zmusić przeciwnika do przerzucenia wyższego wyniku na flee ( co w połączeniu z hatem który oznaczą że i tak będą gonić - sprowadza rzut flee do formalności - znacząco wzrastają szansę na złapanie wrogiego odziału :) )
The Few, the Proud....The Marines, THE_END

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja mam jeszcze pytanie do zionięcia smoka, czy nadal dodatkowy efekt nie wpływa no jednostki ItP, oraz czy jednostki ze stubborn normalnie mają -3 do tego testu na szarżę?

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Stubborn działa tylko w CC podczas break testów.
Obrazek

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

A na ITP dalej nie działa :)
The Few, the Proud....The Marines, THE_END

Riverex
Plankton
Posty: 2

Post autor: Riverex »

Czy Executionersi są warci wystawienia w armii czy nie opłacają się ich brać?

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

mówisz o starej czy o nowej edycji :roll: ?

Riverex
Plankton
Posty: 2

Post autor: Riverex »

Mam jeszcze stary podręcznik DE.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No w 6 ed. Egzy jakąś rewelacyjną jednostką nie są, ich jedyne plusy to stosukowo mały koszt punktowy i KB, przydają się jako jednostka flankująca (dobrze jest im wtedy dać sztandar mordu, będą mieli większy zasięg szarży). Generalnie mogą się przydać, jeśli potrzebne jest coś do zapchania rozpy to się nadadzą, ale jeśli ma się możliwość wystawienia czego innego, to raczej proponował bym z nich (mimo, że ze względu na fulff są miom ulubionum oddziałem) zrezygnować.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

A tak się zastanawiam, choć być może pytanie sie już gdzieś przewinęło. . . jak się ma Book of Hoeth do Ring of Hotek :P są dwie piątki i co dalej ? ;P Wynikałoby, że jest miscast. ..
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

W FAQ było chyba którymś, zdaje się jest miscast i IF na raz....

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

To będzie w FAQ tak: najpierw rzucasz czar na IF, a po czarze rzucasz na tabelkę miscasta
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

ring of hotek obejmuje swym działaniem również właściciela? jak czarka ma ten ring to może czarować?
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

czarowac moze ale módl się by nie była para :D
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

GarG pisze:czarowac moze ale módl się by nie była para :D
tzn?
Obrazek

Zablokowany