Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

rany. .. co za głupie pytanie. Wszystko czarujące w promieniu 12' w tym ludzik, który nosi pierścień (a także ludziki rzucające czary w strefę odziaływania pierścionka) ma miscasty na każdym dublecie prócz 2x6. Sens widzę w daniu itemu jedynie caddy zamiast dispel scrolla. ..
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Ritchie pisze:rany. .. co za głupie pytanie. Wszystko czarujące w promieniu 12' w tym ludzik, który nosi pierścień (a także ludziki rzucające czary w strefę odziaływania pierścionka) ma miscasty na każdym dublecie prócz 2x6. Sens widzę w daniu itemu jedynie caddy zamiast dispel scrolla. ..

Pytanie, jak pytanie…
Ale za to odpowiedź niezwykle ciekawa. Ciekawe skąd wyssałeś teorię, że dublet 6,6 nie powoduje miscasta przy ring of Hotek?
Może jakiś cytacik?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Ritchie pisze:rany. .. co za głupie pytanie.
Wybacz ale siedzę w pracy i jedną stroną mózgu sprawdzam VAT, a drugą staram się ułożyć rozpiske :D dlatego to głupie pytanie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

RoH to najlepiej jest chyba dać czempionowi COK, ma wtedy naprawdę potężną ochronę anty magiczną, do naszych czarodziejek to raczej trzeba trzymać z daleka, bo po co nam dodatkowe miscasty.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

RoH lepiej dać championowi BG bo CoK mogą łatwo zejść od jakichś pistoliersów, bolców czy zwykłych kuszników

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Ta a black guardzi to już nie : p
Ja też wolę dać RoH BG ale to dlatego że w tej edycji raczej już nie wystawię CoK

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

RoH to najlepiej jest chyba dać czempionowi COK
Pierwszy cel dla jedynki z metala. Na dwóch kosciach mała szansa na miscast.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Mike pisze:Ta a black guardzi to już nie : p
Ja też wolę dać RoH BG ale to dlatego że w tej edycji raczej już nie wystawię CoK
ale BG jest więcej ;-)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

RoH lepiej dać championowi BG bo CoK mogą łatwo zejść od jakichś pistoliersów, bolców czy zwykłych kuszników
No z moich doświadczeń wynika, że to BG czy egzeki są bardziej podatne na ostrzał mniejszy save i wolnie się ruszają, przez co później znajdą się w HtH, lepiej jest chyba czempionowi BG lepiej jest dać karmazynową śmierć niech sieka w hth. Poza tym na BG rzucało by się czasem popychaczkę, więc może być niebezpieczeństwo miscasta dla nas :wink: .
Pierwszy cel dla jedynki z metala. Na dwóch kosciach mała szansa na miscast.
RoH to przecież nie jedyna ochrona antymagiczna, cały czas pozostają jeszcze DD i scrole :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

czy web of shadows mogę w chalengu rzucić na inny model w B2B niż ten z którym jestem zwiazany?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

no nic :) szukałem jakiegoś zastosowania, skoro to tyle punktów będzie kosztować teraz, kombinowałem że być może bedzie przydatne jako siec na wapirzego lorda + KB z kociołka ale widze że bedzie coś innego trzeba wymyślić :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

bo chyba tylko dla tego jest ine use only :/

ale pamietaj, ze champion jest jednostrzalowy i ma zwyczaj sie konczyc :) nawet w vc :)

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

ale przy wskrzeszeniu wstaje chyba z tego co pamiętam? a patrząc na liste drakonowych VCtów i tego co mnie czeka zastanawiam się czy niewbić jeszcze championów do dark ridersów i kombinowana ze smokiem

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

a czy nowy lifetaker jako że ma napisane RxB prócz S4 ma jeszcze ap?

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

no chyba to jest rxb, to samo mengil i spółka. DE robią chyba wyłącznie rxb i bolce :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

do mengili mam nadzieje niedługo jakaś errata w WDku wyjdzie i da im dodatkowo hate normalny jak reszta ziomków to wtedy bedą jeszcze fajniejsi, a gonić i tak nie bedą mogli ;)

no i jeszcze czy bedą liczone strzały jako magiczne z lifetakera?

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

i bedzie jak to powiada Kapitan Bomba: NAPIER....... xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

KreoL pisze:a czy nowy lifetaker jako że ma napisane RxB prócz S4 ma jeszcze ap?
nie ma ap

kusze mengili nie wiem bede musial zobaczyc zasady ich kusz. jesli sa opisane osobno to tez nie beda mialy ap

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Jest napisane że mają rxb.
Obrazek

Zablokowany