Galeria Sławola [19.07.21 - The Tainted]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

jeszcze mnie tu nie bylo :P heh
Fajny model i super malowanko fajniuchno wyszla ci glowa wampirka i zbroja tez mi sie podoba ale mam male zastrzezenia do brazowych elementow :P mogly by byc ciut bardziej powyciagane ale to tylko moje zdanie wiem ze efekt jaki uzyskales byl zamierzony :) plaszcz tez troche odbiega od calosci modelu ale ogolnie to klasa :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Panowie jak najbardziej rozumiem, sorka za jakiekolwiek nieporozumienia. Kultura przede wszystkim :)
Slawol i Fingor bez urazu.
pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No i pięknie =D> Po sprawie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Mi tutaj tylko nie pasuje kolor nietoperza i worka przy pasie - za bardzo sie odcinaja. Ja bym raczej w czerni zostal. Za to kosci moglyby miec troche brazu w sobie ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Grave Guard:

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Paweles
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 104
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Paweles »

Bardzo fajni, super klimat ;) Jak robiłeś metaliki? Bardzo fajnie wyglądają.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Paweles pisze:Jak robiłeś metaliki?
Chaos Black + Boltgun Metal, potem kolejno washe: Tin Bitz, Chaos Black, potem wyciąganie do stali, krwędziowanie i - w razie czego - poprawki delikatnymi washami.

Natomiast skrzydlaty hełm czempiona był robiony trochę inaczej: po całej zabawie ze "zwykłym malowaniem", doszły jeszcze glaze'y z fioletu i mieszanki Tin Bitz + Liche Purple, a potem mieszanka Boltgun Metal + Liche Purple, no i wyciąganie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Powiem tak - tak jak wampir ze skrzydełkiem jakoś niespecjalnie przykuł moją uwagę, to w przypadku tych gg było zupełnie na odwrót. Naprawdę wspaniale prezentujący się oddział, ładnie doberane i dopasowane kolory. Sądzę, że klient oczekując 'realistycznego' malowania będzie zadowolony.
Uerph.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Szczurza Jucha pisze:Powiem tak - tak jak wampir ze skrzydełkiem jakoś niespecjalnie przykuł moją uwagę, to w przypadku tych gg było zupełnie na odwrót. Naprawdę wspaniale prezentujący się oddział, ładnie doberane i dopasowane kolory. Sądzę, że klient oczekując 'realistycznego' malowania będzie zadowolony.
Klient jest zadowolony :D bo właśnie zobaczył dobre fotki.
Szczerze jakoś na początku nie podchodzili mi bo wszystko się świeciło ale teraz jestem baardzo zadowolony :D

Sławol świetna robota :D dzięki
Obrazek

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

na tych zdjeciach rzeczywiscie pokazuja klase;) super sie te metaliki prezentuja

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

MORTAL COMBAT !!!!!!! :D :D :D :D Super logo :)

Wiem, że trochę temat obrósł kurzem, ale mnie tu długo nie było to skomentuję :)
Figurki bardzo mi się podobają. Klimat świetnie zachowany i za to duży szacunek. Dużo metali, zimne kolorki, śnieg.... MIODZIO :D
Technicznie troszeczkę im brakuje (dalej porównuję do Twoego szamana i chyba tak zostanie :twisted: ) ale to w końcu oddział to można wybaczyć.

Czekam na całość :)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

bardzo fajne modele ale...
jak dla mnie troche za monotonnie... ja wiem ze to prawie klony ale faktycznie oni sa identyczni. nawet jak na szkielety to brakuje im czegos takiego...
no takich pierdow brak... np jeden moglby miec snieg na pancerzu, znaczy sie wygrzebal sie albo na niego spadl...
inny troche krwi gdzies, jakis miecz czy topor wbity w siebie lub tarcze...
technicznie oczywiscie bez zarzutu ale... monotonia...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Hohoooo, Ryu mnie odwiedził! :D Dzieńdoberek ;) Gdzie byłeś, jak Cię nie było?

Pewnie, logo MK to jeden z najlepszych projektów, jakie w ogóle widziałem. Ten kamienny smok jest fantastyczny, od zawsze mi się podoba. Bo ja uwielbiam smoki :D A ulubieni herosi to: Scorpion, Sub-Zero i Rayden, Reptile ujdzie w tłoku ;)

A możesz sobie porównywać, muszę coś nowego zmalować, żebyś miał dylemat albo jakieś starocie przypomnieć :twisted: Tak zostanę tylko malarzem jednej udanej figurki... :D

@bigpasiak - nie przesadzaj, technicznie można im co nieco zarzucić, aż tak cudownie nie jest, tym niemniej dzięki za miłe słowa ;) A że są monotonni to owszem, coś tam próbowałem z nimi robić, ale kości trzeszczały, więc za wiele nie mogłem zdziałać. Głowy są poobracane, korpusy gdzieniegdzie... W sumie z tą bronią ciężko by było ich ustawić, by sobie nie przeszkadzali, tak jest dobrze i w sumie tak musi być :) Poza tym tutaj nie ma w ogóle tarcz, będą w kolejnym klocu 25-ciu... Tu jest tylko great weapon :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Lisu
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Lisu »

szamani są po prostu wypas :>

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

e?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Ewin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Ewin »

Chodzi o szamanow z pierwszych stron :) konkretnie:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ewin, dzięki za miłe słowa, ale wystarczy powiedzieć, w którym miejscu są fotki, bo trochę czasu minęło, a ludzie są tutaj na bieżąco raczej :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Crypt Ghouls:

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Shinjitsu
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shinjitsu »

Swietny snieg na podstawkach. Super jest tez to ze dodales go na ramionach figurek i wygladaja jak by rzeczywiscie byly tym sniegiem troche obsypane!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ten snieg na figsach jakos zawsze mi nie odpowiadal :) sprawia wrazenie statycznosci tych fogsow :P

ODPOWIEDZ