Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Nilgar pisze:
KreoL pisze:umieść odrazu ogłoszenie bo pewnie więcej osób się na nią skusi ;)
taaa... zostało mi w domu trochę żywicznych orków z Singapuru (HighInchGames) po ostatniej takiej akcji :?
Aktualnie jestem w Singapurze na wakacjach :)

Wiec jezeli moglbys napisac gdzie kupiles te modele to moge je dla was sprowadzic :> Ale dopiero na srodek sierpnia

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Szczerze Ci gratuluję :twisted: Inch High Games z Singapuru przestała istnieć krótko po tym gdy dotarł do nas towar - ryzykanci, którzy wzięli udział w tamtej akcji stali się szczęśliwymi posiadaczami unikatowych figurek :) a mi po prostu zostało kilka, bo wysyłając zamówienie brałem pod uwagę wszystkich, którzy zarzekali się, że wpłacą, a nie miałem jak sprawdzić
Obrazek
Obrazek

Sztazi
Plewa
Posty: 6

Post autor: Sztazi »


Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Nie no, szału nie robi ale nie jest zły :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wygląda jak plastikowy smok GW po kąpieli w kwasie ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ten smok nie jest wcale taki super, ale może być. Mi najbardziej podoba się ta przeróbka ze smoka HE.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

http://www.coolminiornot.com/172410
Ja lubie ten model :) tylko kijowo pewnei miesci sie na podstwce :lol: :wink:
Ewentualne przerobic carnozaura :)

EDIT:

Tu macie jeszcze kilka fajnych czyt. lepszych od tego co zapodal Sztazi :D

http://www.coolminiornot.com/170777

http://www.coolminiornot.com/170016

http://www.coolminiornot.com/151314
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ten 1 szy to wg Larrego Elmore'a??

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

czy już wszyscy chętni na kąpiącą się wicze PMowali?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Wysłałem ci PM
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

wrzuć listę to się sprawdzi :roll:

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

SMOK pisze: który na dodatek nie jest smokiem tylko Wywernem.
a to niby dlaczego jest "wywernem"?
szczurek pisze:Tu macie jeszcze kilka fajnych czyt. lepszych od tego co zapodal Sztazi


no niekoniecznie.

ogolnie te wszystkie smoki sa do bani oprocz tego dedekowego co jankiel pokazywal.

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Nehan pisze: WywerNĄ, na miłość Slaanesha! #-o
Ja tam pochodzę z dawnych czasów i odległego miejsca gdzie to bydle zwie się Wywernem (rodzaj męski) nie zaś Wywerną. Tak mi wpojono od dziecka i tak mi zostanie, i nic tego nie zmieni.

Marcelle.
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Marcelle. »

SMOK napisał
Ja tam pochodzę z dawnych czasów i odległego miejsca gdzie to bydle zwie się Wywernem (rodzaj męski) nie zaś Wywerną. Tak mi wpojono od dziecka i tak mi zostanie, i nic tego nie zmieni.
No to chyba z tych samych miejsc i czasow pochodzimy, bo dla mnie tez zawsze byl wyvern, a wywernA pojawila sie nagle ( chyba za sprawa spolszczonej jakiejs gry, ale pewien nie jestem ) i jakos do tej pory nie moge sie do niej przekonac. :wink:

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

SMOK pisze:
Nehan pisze: WywerNĄ, na miłość Slaanesha! #-o
Ja tam pochodzę z dawnych czasów i odległego miejsca gdzie to bydle zwie się Wywernem (rodzaj męski) nie zaś Wywerną. Tak mi wpojono od dziecka i tak mi zostanie, i nic tego nie zmieni.
Niezmienia to faktu ze nie jest to wiwerna wiwern wywern czy inny orczy syf tylko smok.

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

KreoL pisze:czy już wszyscy chętni na kąpiącą się wicze PMowali?
Ja wyslalem dopiero wczoraj ale tez chce ;>

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

SauruS PoweR pisze:

Zastanow sie co piszesz. Pierwsze 3 linki byly do smoka, a 4 do wiwerna jako mniejszej i tanszej alternatywy. Zupelnie niepotrzebnie skrytykowales Sztaziego.
Wklejka wywaliła mi konkretny link razem z reszta i tu pies pogrzebany, już poprawiłem.
Ale to nie zmienia tez faktu iż ci co uważają ten Smoczy model Rakhamowy za ładnego smoka, nie mają wysublimowanego smoczego smaku, i mało się znają na tym gatunku. To koszmarna pokraka a nie smok, autor powinien się wstydzić takiego wydłubka.

Sztazi
Plewa
Posty: 6

Post autor: Sztazi »

SMOK pisze:
SauruS PoweR pisze:

Zastanow sie co piszesz. Pierwsze 3 linki byly do smoka, a 4 do wiwerna jako mniejszej i tanszej alternatywy. Zupelnie niepotrzebnie skrytykowales Sztaziego.
Wklejka wywaliła mi konkretny link razem z reszta i tu pies pogrzebany, już poprawiłem.
Ale to nie zmienia tez faktu iż ci co uważają ten Smoczy model Rakhamowy za ładnego smoka, nie mają wysublimowanego smoczego smaku, i mało się znają na tym gatunku. To koszmarna pokraka a nie smok, autor powinien się wstydzić takiego wydłubka.

Dobrze, że temat sam się wyjaśnił.

A jeżeli chodzi o smoka i wywerna to ten drugi był smokiem żyjącym pomiędzy rzekami Wye i Severn ztąd jego nazwa. Dopiero później pod nazwą wywerna krył się dwu nogi "mały" smok, który ewoluował do osobnego gatunku czyli wywerna. Czyli wszyscy mają rację:)

Ten model, który pokazałem mi akurat najbardziej odpowiada. Jest duży, dynamiczny i wygląda agresywnie. Czyli w moim guście, a jak wiemy o gustach sie nie dyskutuje.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ej, ale trochę mniej agresywnie rozmawiać proszę :?

PS. Smoku, mail.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

E ;) no przecież Pokój między smoki;) nikt nikogo nie zjada. Lepiej razem chrupnąć jakąś dziewicę, albo piwko mlasnąć.

ODPOWIEDZ