Spotkania Warlordowe w Warszawie

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Dobra, u Wallace'a trupów wszelakiej maści jest pełny dostatek, do Crusaderów też pewnie znajdzie więcej figurek niż Ty ;)
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Mam ochotę skopać jakieś chude długouche tyłki ;) Przyszły weekend?
Miesiąc minął od mojego powrotu do świata żywych i muszę z kumplem z pracy w jakieś łormaszyny grać, zamiast porządnego fantasy skirmisha...
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

są dwa miejsca do wyboru: na przedmieściu i w lesie - Klient nasz pan 8)
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

W lesie to wiem i byłem. Ale przedmieście?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Nie ściemniaj - byłeś i tu i tu :? W jedno miejsce masz jeszcze dalej, a w drugie tylko dalej...
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Teraz to zbieram się do weekendowego wyjazdu na prowincję (sorry, dziewczyna pierwsza się odezwała), ale może uda mi się jakoś wjechać Ci na chatę na początku nadchodzącego tygodnia ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Dziewczyna ważniejsza niż figurki?!!! :shock: :shock: :shock: ale dajesz...
Do 18-go to ja niestety ciężko pracuję, więc tydzień raczej odpada, długi weekend również :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Coś widzę, że dawno nikt tu nie pisał.
Jak kondycja Warlorda w Polsce? Tomash, Nilgar zarzuciliście tą grę?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jakoś tak przysechł temat - Nilgar poszedł na studia, a ja dopiero w tym tygodniu zacząłem odzyskiwać panowanie nad swoim życiem i czasem. Może w lutym znowu cosik rozkręcimy? Przemek?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Z mojej "efiej" perspektywy czasu to całkiem niedawno grałem z Kasią i Wallacem. Permamentnie rzezały mnie wampiry, więc prosty wniosek: są pojechane we wszystkich systemach. Brakowało nam jednak rozsądnych zasad dla gry trójwymiarowej (wspinaczka, czy chore problemy z dystansem do lataczy, które są wszędzie i nigdzie), więc chwilowo wróciliśmy do Mordy. Ja osobiście stokroć wolę klimat Warlorda ale brakuje mu trochę, więc pewnie pomyślimy nad zbiorem House Rules i zaczerpniemy trochę z Mordheima
Skavenblyśtowa Natalia gdzieś tam teraz pewnie tarza się ze śmiechu ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Temat odgrzany. We wtorek zrobiłem jeże z Crusaderów Tomasha, w sobotę z Nefsokarami Wallace'a unużaliśmy się w bajorze krwi (ale na koniec nad powierzchnię wystawały moje elfie uszy 8) ) Czyli tydzien na ++

Jak ktoś chce mi nakopać, przyjmuję u Faberów we wtorki i środy (telefon) - jest extra teren!!!


Climbing (akcja kombatowa) - żeby ją wykonać testujemy na d10 dodając RAV lub MAV (który wyższy). Wspinaczka po linie daje dwa poziomy na turę, po drabinie trzy, jeśli test się nie uda model spada z wysokości na jaką by się wspiął (jeden punkt na poziom do max 3) gdyby test wyszedł poprawnie. Oczywiście podręcznik nie precyzuje czy tyczy się to również pierwszej tury wspinaczki (bo tu logicznie byłoby tylko zmarnować akcję) ale może mój angielski jest nie dość góód
Gramy w trzech wymiarach :lol2:
Obrazek
Obrazek

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Czy ktokolwiek jeszcze gra?? Dawno temu wyszła już druga edycja, jedyne forum warlordowe w Polsce milczy...
Czy ktokolwiek posiada podręcznik do 2-ej edycji??

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nikt o kim bym wiedział. Od półtora roku nie śledzę rozwoju tej gry, figurki się kurzą, ale w sumie możnaby temat ogarnąć.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Ostatnie poltorej roku to podroze, koks i dziwki ale walizka z figsami do Warlorda dzielnie przezyla wszystkie trzy przeprowadzki. Jak ktos bardzo chce dostac znowu od elfow moze wyslac mi pw celem doboru czasu i miejsca

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar! Ty żyjesz!
Ogarniamy drugą edycję? :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Żyjesz, nie wiem jak się teraz gada z Reaperem, bo ich strona b2b wyparowała ale powoli dojrzewam żeby znów trochę złomu ściagnać na swòj własny użytek

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Proponuję jakiś weekend u mnie zagrać.
Moje umwarlaki chętnie komuś spuszczą łomot :)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a pomalowałeś coś?

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

O.o to żyje

Na ustawkę u Faberów to nawet ja bym się przytoczył i odkurzył kraski albo lupinów zorganizował.

Pozdro Konrad

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jezusmaria, co za undead gamers thread.
Ja po sesji :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ