Inwazja pseudo Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

w sumie masz rację :wink:
jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, wtedy zamiast produkować bezsensowne posty lepiej pogadać o książkach z BL, które bardzo lubię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

znowu sześć stron spamu do wycięcia :/ Co to - sezon ogórkowy się zaczął? Jeśli siódma nie wniesie nic interesującego, to zamknę, bo wszystko to i tak powtarza się w innych tematach.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Yudo mi się wydaje, że temat się wyczerpał, nie da się przecież zaradzić tzw, inwazji pseudo druchii, nie zabronimy przecież nowym ludziom kupować figurek i grać mroczniakami, tylko dlatego, że nie grali w 6 ed. W Battla może grać przecież każdy jaką armią chce i z jakich powodów chce. Jedni grają bo cenią klimat, a inni bo chcą wygrywać i grac silnymi armiami, a jak te armie im się znudzą to zmieniają je na inne tak już jest i nic się na to nie poradzi.
A dyskusje o książkach z BL można kontynuować w innym temacie.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

właśnie o tym piszę. Kłódka
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany