Bo do tanga trzeba dwojga :D

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Bo do tanga trzeba dwojga :D

Post autor: Corvus Albus »

Widziałem podobny temat w dziale Chaos'u i jestem ciekaw kto Waszym zdaniem najlepiej będzie się nadawać dla nowych DE na parówkę?

Ja niedługo przekonam się z bratem jak wyjdzie połączenie moich DE i jego Legionu Nurgla. Założenie jest proste on wszystko na klate jego wardująco-regerenującymi klockami, a ja dobijam ;p

PS. Sztandary typu - 2 do czarowania na parówce działają tylko na wrogów czy na kolegę z drużyny też?
Obrazek

Awatar użytkownika
s!k0r
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: s!k0r »

Na papierze bardzo zachęcająco wygląda dla mnie sojusz z WE. te armie naprawdę dobrze się uzupełniają. Myślę, że mógłby być z tego bardzo dobry offens

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Czy ja wiem. Sojusze mogą być różne ale moim zdaniem...

sojusze ok:

Chaos,- cóż demony będą tu najsilniejszym sojusznikiem a slanesh nawet tu pasuje bardzo. Zgniłki natomiast przetrzymują wiele a my robimy jako wsparcie kawaleryjskie i takie tam.

T.Kings- Giganty kosci szkielety i rydwany
V.Counts- równierz silne połączenie, eteryki to zuo. Niezłamywalne klotze też.

Ch.Dwarves - maszyny krasnoludzkie mówią same za siebie?
Orki i Gobliny - dużo tanich jednostek na pożarcie ale nie można na nich polegac bo animosity.
Skaven - równierz dużo klotzów piechoty + elektryka, gazownia
Ogry - tudno mi tu cos wymyslec ale ogry silnie uderzaja z flank jako wsparcie
Dogs of War - pikmeni :)

Sojusze śmierdzące nietoperzem
Imperium
Krasnoludy
Wood Elfy
Bretonia

Sojusz niedopuszczalny
High Elfy - chyba wiadomo dlaczego
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

zdecydowanie DE+Chałas lub DE+ VC

bardzo lubię podwójne DE - są naprawdę miażdżące
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

jeśli chodzi o bonusy, to można sie umówić jak działają, ale generalnie są to dwie oddzielne armie. Ja narazie grałem tylko z orkami w sojuszu i myśle że jest to dosyć dory mix, np. ja grałem tak, że ja miałem mocniejszą magie, chociaz kolega tez grał na 2 szamanach, no i strzelałem, a O&G walczyły i to całkiem nieźle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Murmandamus pisze:Sojusz niedopuszczalny
High Elfy - chyba wiadomo dlaczego
A tam od razu nie dopuszczalne, jak zrozumieją błędy które popełnili i przede wszystkim przysięgną wierność prawowitemu dziedzicowi tronu i prawdziwemu Królowi wszystkich Elfów, to czemu nie.
A ja miałem ostatnio taką wizje wspólnej armii z HE 8 magów i 8 Bolców, ochraniane przez klocki piechoty, ciekawe jak by sie tym grało :roll: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja bym chetnie spróbował :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Uważam że parowanie DE + HE to zaraz po demony i vc najlepsze wyjście.

Pomyslcie o klockach WL i SM a potem wasze wpadajace Coldy lub BG. Te armie sie świetnie uzupełniaja shooting moi archerzy pierwsza tura a potem DE kusze i nie ma ze trzeba podchodzić. Bolty to bolty ale Supreme Sorc.+ akumulator i BoH to juz przegięcie... :D

Nie mówiac o tym jak wspaniale harpie mogą odciagać i spowalniać by jak najdłuzej cieszyć sie strzelaniem i magią a potem to co przeżyje rozbija sie jak skała o ASF

Więc przyszła parówka to Solo DE(tzn Blood Elfy)+HE

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ze zdrajcami? owszem sojusz ale oni w charakterze ofiar dla khaina.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Jak mnie KrzysiekW zobaczy na Bibliotecarusie z takim sojuszem to dostanę chyba 10 pts karnych za totalny turbo brak klimatu hahahha

Pozdrawiam Krzysku:D

ODPOWIEDZ