Bohaterowie Skinków

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hybrydzioch
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Radom

Bohaterowie Skinków

Post autor: Hybrydzioch »

Chciałbym poznać wasze opinie na temat użyteczności bohaterów naszych ulubionych małych drani. Który z nich wydaje się lepszy i w jakiej sytuacji.

Czy używacie skinkowych kapłanów tylko jako nosiciel papierków czy też macie inne pomysły na ich wykorzystanie?

Czy wódz skinków to rzeczywiście najgorszy walczący bohater, czy może ma jednak ukryty potencjał ?

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

zaczne od priestów, jak gram standart army, ze maja heavena to nic poza scrollami nie biore i 1lvl, nie lubie tego lora. W przypadku Quetzla biore 2 takich panów na 2 lvl, 1 ze scrollami 2 ma diadem :)

co do chieftana to hm.. sam w sobie jest beznadziejny, ale mozna mu dokupić jakieś przedmioty. Jedyne co wchodzi w gre dla mnie to albo on na stegadonie z sacred stegadon helmem, albo z lataniem sotekiem i 2 brońmi (można scout) jako niszczyciel maszyn itp, ale moim zdaniem wtedy robi się za drogi, a miękki jest niesłychanie

ale warchiefowie byli moimi pierwszymi figurkami do battla to mam do nich sentyment :wink:

pozdrawiam

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ja czasami gram na skinku lataczu i biegaczu saurusie nawet dobre kombo. Taki skinek niezle sobie radzi z fastami albo z obsluga maszyn, moze nosic tez nawet fajny łuk.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

skink chief nadaje się na zabójcę maszynek... fastów ewentualnie też... jest strasznie tani w punktach...

a skink priestów używam różnie... raz jako trzymaczy scrolli, raz jakiś ma diadem... zależy jak gram i z kim gram...

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Fajnie by bylo gdyby panowie z GW troche pokombinowali i dali nam herosa chameleona :) To by bylo zarabiste tylko zeby nie byl za drogi.

A co sadzicie o skinku z stegadon heleme na stegadonie? Wtedy mamy 7ld stubborn :) Giant bow jest imo lipny bo zbyt rzadko trafia. Tylko ze wtedy stegadon z bohaterem kosztuje okolo 360 pkt co jest troche za duzo imo.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

zdecydowanie za dużo punktów to zrzera, choć mamy dośc klimatyczne rozwiązanie ;) jakoś nigdy nie miałem okazji tego wypróbować (a mam figurke warchiefa z hełmem-chyba najlepszy wzór)

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Klimat jest, poza tym niezly stubborn i nic wiecej. Taki kolo z helmem w walce prawie nic nie robi troche lepszy od saurusa zwyklego, a w pyte kosztuje.Imo lepsze rozwiazanie to chyba stedziu z bsb saurusem obok.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wzialem raz skinka latacza ze sloma, ale po tym jak nie potrafil ubic damselki na koniu NIGDY WIECEJ !!! Skink Chief kosztuje zdecydowanie za duzo pktow - porownajcie statystyki i koszt poktowy z herosem goblinow... Z bohaterow skinkowych tylko shamani - ktorzy btw. sa bardzo dobrzy - tani pktowo w porowaniu do innych magow , a przede wszystkim bajeczny m6 :)

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Skink chief jest dobry tylko tak naprawde w jednej sytuacji :)
-Kiedy ma latanie, słomke, soteka i scouta, a na środku stołu jest jeziorko i gracz lizardmański w pierwszej turze nim w maszynę wyszarżowuje :) np. w takiego helca :D
Wtedy się opłaca go wziąć :)
pzdr

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Niestety jeziorka nie sa zbyt czeste na turniejach ;( A juz zwlaszcza na srodku stolu...
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Skink z lataniem i ze slomka moze byc tez takim przydupasem dla biegacza i pomagac mu klocki rozkrecac jakies - zawsze z 1-2 woundy powinnien zadac conajmniej.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

jak ja uzywam skinka chifa to tylko 2bronie cloak of feathers i vernom of frog czy jak to sie pisze ]:->
daje go do oddzialu skinkow podchodze do przodu tyle ile sie da i w 2 turze szarrza jak nic
macie racje maszyny zciaga jak nic
magow nawet tych w klocku
wyzwac tylko na solowke maga i po sprawie
a co do kawaleri lekkiej to z lekkim fartem da rade
mozna tez go uzywac jako wsparcie dla biegacza ale niepolecam

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Nie mozesz dac Venom of Firefly Frog + Cloak of Feathers bo oba to enchanted itemy.

Natomiast właśnie szaman jako wsparcie dla biegacza może być ciekawy wydaje mi się. Ze Sword of Might i Sotekiem ma 4A z S5 (niestety WS tylko 4), ale klocki może to bardzo pomóc rozkręcać.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

kurde niewpadlem na to ze niemozna dac vernoma i skrzydelka bo skinka juz dawno uzywalem(niesprawdza sie az tak jak duzo pkt kosztuje)
ale poison nic niedaje prawie ];->
a jesli chodzi ci o rozwalanie klockow
to sam saurus moze nie lepiej ale poradzi sobie
skinek za ten czas wymiecie jakies masszyny wiec po co marnowac go na pomoc saurusowi
slawa spada i tak na weterana :twisted:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Z tymi maszynami to roznie bywa, czasami jeszcze sie od obslugi odbije, a jak maszyna krasiowa to... :? Ten jego T jest straszny, zeby mial save'a jakiegos jeszcze rozsadnego to ok, ale takiego nie ma. Szkoda, bo fajna jednostka, moze jak kiedys wyjdzie nowy AB do lizakow i dadza mu opcje bycia kameleonem to bede go wystawial, raczej tak nie bedzie :wink: . Nie ma co gdybać trzeba żyć :D .
Pozdr!!

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no fajny by byl heros kameleon takiego to ja bym chcial
ale heros kroxigor aaa to jest to

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Dobra na najbliższym turnieju wystawiam sobie herosa skinka z lataniem i słomką. Zobaczymy co zaświruje :P
Zgodzę się- hero kameleon byłby bardzo ciekawy, aczkolwiek bardziej interesowałaby mnie opcja posadzenia go na terradonie :) Bo skoro zwykły skinek może go dosiadać to dlaczego nie potężny bohater?

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Nom skinki herosi na terradonach to by byla jazda :) Mysle ze cos takiego kiedys nam wprowadza...
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

bo w AB jest gdzieś napisane że nauka latania na terradonie zajmuje wiele czasu, a nie każdy generał lata na f-16

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Bonczek pisze:Bo skoro zwykły skinek może go dosiadać to dlaczego nie potężny bohater?
hahaha jaki on potezny :)

ODPOWIEDZ