Chlanie na DMP - CENZORED

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Nasz dowódca kompanii mawiał: "Pić trzeba z głową, a nie z kolegami!". :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

gokish pisze:
Arte pisze:co wy od chlopakow chcecie, koles zajada suchary i jest impreza... oni potrafia sie bawic bez alkoholu jak kulturalni ludzie nie to co polska scena WFB... oj powinnismy brac z nich przykład :D
^^ oj to nie wiesz co lotrowcy robią na imprezach typowo lotrowych (gonić po sali ludzi którzy biegają z miodem pitnym w lewej i żubrem w prawej ręce fajne nie jest )
Na dużych imprezach po prostu trzeba pokazać klasę :D Żeby nie było obciachu jak np magicowcy przyjdą czy, co gorsza, mangowcy z organizatorem :P A na takim masterze w swojskim gronie dopiero prawdziwego ducha się uwalnia xD Także gokish dobrze pisze, wina mu!

Awatar użytkownika
Ptaq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: n/c

Post autor: Ptaq »

Tak Manfred ma rację (Tomash z resztą też);]
Co z tego, że gość wleje w siebie 0,5 i się zarzyga, zaje*ie i Bóg wie co dalej. To świadczy o głupocie, a nie spuście w gardle. U nas Ariel miał podobne jazdy(po majonce spiryt+sok malinowy), jak mu puls zanikał i łapała go padaka. Następnego dnia miał taką je*ucką delirkę, że nie mógł butów zawiązać.
No, ale jak ktoś wleje już to 0,5 i nic mu nie jest, to może się mierzyć z Garbem, albo Rybką ;]
Pozdro

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

o matko. niektorych to chyba w domu bija pasem w dupe (przewaznie rodzice:)) za samo wypowiadanie słow "picie" czy "wóda", bo ile razy zbliza sie impreza wyjazdowa to mam wrazenie ze sie dzieci pourywaly ze smyczy. znowu trzoda bedzie.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Czyli trzoda wg Ciebie to 80% regularnie jeżdżących na mastery?;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Manfred pisze:nie sztuką jest dużo w siebie wlać i zarzygać się zasrać i nie chce wiedzieć co jeszcze ;) sztuką jest to żeby umieć się zachować i nie robić chlewu
True. Nawet przeżycie walnięcia 0,5 duszkiem (czy jakiekolwiek inne picie "sportowe") nie chroni od późniejszego moralniaka, że narobiło się problemów kilku innym osobom.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

wiesz coś o tym :D:D

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Szkoda, że na DMP nie było Undergroundu bo pokazalibyśmy wam rzeszowską szkołę picia! Poza tym to wy się zatrzymaliście na etapie wódki a my walimy spiryt lubelski pitny :*

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

nie kozacz bo obudzisz demony które są uśpione . :wink:

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Rabin: :D:D:D Signed

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

DrętWy 40% pisze:Szkoda, że na DMP nie było Undergroundu bo pokazalibyśmy wam rzeszowską szkołę picia! Poza tym to wy się zatrzymaliście na etapie wódki a my walimy spiryt lubelski pitny :*
Z takiej oranżady dawno wyrosłem - teraz to tylko kurpiowski lub mazurski bimberek, bez zapoi :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Nie no, to szacunek dla Ciebie, naprawdę masz u mnie dużego plusa! Oby było mi dane kiedyś się z Tobą napić

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

co wy pijecie ?? "In Wyborowa is our fate "
to moje hasło dobre nie ?
;)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Ale wy wszyscy jestescie imba. Pijecie. Łał. Jak nikt inny w Polsce.
Uerph.

ODPOWIEDZ