Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

hmmm strasznie kijowo pomalowane czyt. ciężko ocenić figsy ... :wink:
Mnie się strasznie ten koleś na jaggerze podoba :) no i lord na koniu

p.s-kawa jakaś taka dziwna :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Nie wydaje wam sie jakby koles na prawo od juggera wygladal jak Harry? :P Podobny bardzo

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

o wow! Jak dla mnie kozak. O wiele bardziej mi sie podoba niz wampiry demony czy de.

a co to za babeczka tam po prawej?

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

z początku myślałem że czołzeni mają halabardy, a to takie bydlęce topory, knighci fajni póki co, wydaje mi się że te ich lance to szczurze włócznie,fajne rogi, maruder hero za bardzo chyba napakowany sprzętem i nie ma topora tylko miecz :( , ale dobrze jest ogółem

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Pomalowanie jakieś dziwne bo tak na pierwszy rzut oka to się kijowo ta armia prezentuje, a przecież Marauderzy są całkiem kozaccy. Było nie było release Chaosu wydaje się dość biedny bo jak na to spojrzeć chłodnym okiem to jeśli to jest wszystko co zostanie wydane to nie ma ani jednego modelu do nowych jednostek poza specialami. Nie specjalnie łapię taką koncepcję wydawania nowej armii, w której stare jednostki dostają nowe pudła, a nowe trzeba konwertować.
A licky boom boom down!!!

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Raptaparat pisze:o wow! Jak dla mnie kozak. O wiele bardziej mi sie podoba niz wampiry demony czy de.

a co to za babeczka tam po prawej?
wydaje mi się, iż jest to Sigvald.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Ja tam na to zdjęcie patrząc cieszę się, że mam wystarczającą ilość rycerzy z 6 edycji. Z Chosenami spokojnie wygrają miejsce w specialach. Jedyne co mi trzeba to maruderzy na konikach i pieski (a że plastikowe to i tańsze). Ci herosi jacyś tak sam nie wiem...nijacy. Może macie rację i to wina malowania. Pożyjemy zobaczymy - już niedługo.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

a mni sie tam podoba i juz sie czaje gdzie to zamowic sobie :)

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

A widzieli państwo AB? :D
This box set contains: one 128-page Warhammer Armies: Warriors of Chaos, 10 multi-part plastic Chaos Warhounds, five multi-part plastic Marauder Horsemen, five multi-part plastic Chaos Knights, five metal Warriors of Chaos Chosen Command, five metal Warriors of Chaos Chosen, one metal Khorne Lord on Juggernaught, one metal Nurgle Chaos Sorcerer, one metal Chaos Lord On Daemonic Mount, one metal Wulfric the Wanderer, one metal Sigvald the Magnificient and one metal Khorne Chaos Champion

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

zauwazylem ze nowe decy sa ogolnie grubsz, spojz ze codex SM do 40k tez ma ponad 100stron

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

b_sk pisze:Nie specjalnie łapię taką koncepcję wydawania nowej armii, w której stare jednostki dostają nowe pudła, a nowe trzeba konwertować.
Ale zwroc uwage, ze chaos ma duzo fajnych modeli z poprzedniej edycji. Poza tym gdzies czytalem o dodatkowych bitsach do warriorow np (?)

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Wypasik :D tylko pomalowani dziwnie . choseni rox

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Raptaparat pisze:Poza tym gdzies czytalem o dodatkowych bitsach do warriorow np (?)
Ma być wypraska z halabardami i great weaponami oraz znakami poszczególnych bogów Chaosu, ale chyba niestety tylko przez mail order. No ale dla chcącego nie ma nic trudnego - jakoś sobie załatwię. Dobry ruch (choc mocno spóźniony), teraz nie trzeba będzie konwertować tych broni.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

W dziwnych paletach malują te nowe armie... Wszystko tam jest zielonkawo-brązowe w tym spearheadzie, nawet ci 2 herosi khorna :roll:

Najbardziej mi się nie podobają strasznie oklepane wzory hełmów - zamiast wymyśleć coś nowego i ciekawego, rzeźbią cały czas na "2 rogi idące po bokach i trzymające czaszki" - pełno tam jest tego typu modeli

Najbardziej chyba mi się podoba heros konny, chociaż nie wiadomo do końca, gdzie jest jego przód :wink:
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Toni pisze:, chociaż nie wiadomo do końca, gdzie jest jego przód :wink:
istna esencja chaosu :)

mnie sie tam wszytko podoba

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

imperium ma mase czaszek, vc mają kolce na naramiennikach, a wariorzy wszyscy chyba rogi.. a że jak wiadomo to psy upodabniają sie do swojego pana to też mają rogi... ale poza tym miodnie się zapowiadają:) choseni nawet z tej odległści budzą respekt, herosi też wyglądają postawnie;]

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

The Catholics have churches, fat people have Wisconsin. :P
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Say what??

A nie Kentucky albo Tennessee?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

To cytat jest, więc nie mnie o tym decydować. :wink:
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Gajowy pisze:
mnie sie tam wszytko podoba
Mnie też, kupię tego spearheda i będę miał wiadro zbędnych figurek:)
Ale będę je miał :) !!!
Obrazek

Zablokowany