Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jeżeli wybrańcy z M4 będą niegrywalni to chociaż mamy dobre modele na bohaterów :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

nie rozumiem tych postow, ze jest malo nowych rzeczy - prawie wszsytko jest nowe..nowi rycerze, nowi czolzeni (ale to w ogole, to sie nie liczy), beda forsejkeni, psy sa nowe, maruderzy sa nowi...tylko wojacy sie ostali, a przeciez i tak calkiem niedawno zostali zmienieni..jesli potweirdza sie jeszcze plotki, ze rydwan bedzie nowy to ze starych smieci zostaja dragon ogry, chaos ogry i chaos trole - a i na nich przyjdzie czas, jak sie wezma za bestie. Nieporozumienie to jest nowa odslona DE -a to jest kozak!!!Ale gdyby nie byl to kozak to by sobie nasrali do gniazda, ja to bylem spokojny o ta armie..teraz tylko trzeba zamowic...pieknych zolnierzy...

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

chyba,ze plotki byly plotkami i to jest wszsytko co zmienili...tak czy inaczej zmienili duzo...w porownaniu chocby do wspomnianych DE

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

dragon ogry mogliby zmienić, aktualne modele są więcej niż stare.
chociaż może to i zgodne z ich klimatem :-k

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Jak dla mnie dragon ogry to perwsza rzecz, za ktora powinni sie zabrac.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

w DO najgorsze jets to że nie ma za bardz odpowiednika w innych systemach:/ choć kiedyś widziałem unit DO zrobiony z shagothów, impressive;) ale pewnie poczekamy do bestii z ich wyjściem. może rogów nie będą mieć;P

PS. tymbardziej by się przydały że DO mogą być naturalny wyborem i często używaną jednostką.. dawniej były już całkiem przykokszone a teraz spadły do speciali i do tego będa mogły mieć marki;)

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

DO są niesamowitą jednostką, która na pewno powinna mieć nowe modele...
Można też wydać sporo kasy i zrobić własne. Tylko, że mam nadzieje, że GW się obudzi i coś z nimi zrobi. (może plastiki?)

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Jak dla mnie są bardzo drodzy ale plastików bym nie chciał. Mam takie pytanko bo na maselstormie trole itd są po 13 funtów . To w związku z tymi podwyżkami które miały być??

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

beda musieli cos zrobic z bestiami, to moze tez figurki poprawia..chyba z DO bedzie z jak z trolami do O&G ;)

wilq
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: wilq »

Ciekawe czy zdejmą ograniczenie 0-1 w ilości hellcannonów w armii. Skoro wymagają tylko 1 rare to byłoby logiczne. Z drugiej jednak strony jest to jednostka bardzo charakterystyczna i jeżeli jej bardzo nie osłabią to może nadal będzie można mieć tylko jedną? Czy ktoś coś na ten temat wie? Sry jeżeli powtarzam coś co już było ale nie chcę czytać 50 stron debaty. Jeszcze jedno. Zauważyłem że shaggoth jest w rarach. On nie zjada slotu herosa czy lorda?
Wszelkie dobre uczynki muszą kiedyś zostać ukarane

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

na odpowiedz chyba przyjdzie nam poczekac do listopada :)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

To, że helenka nie będzie 0-1 w armii jest raczej pewne - w żadnych nowo-wydanych armiach nie ma takich ograniczeń

Co do tego Shaggotha to nie wiadomo jeszcze, rzeczywiście musimy trochę poczekać
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Release the Przemcio!

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

ja pitole jak widze takich knightow albo nowe wzory maruderow na konikach to az sie chce z powrotem na chaos przerzucic...

Awatar użytkownika
gajwer
Warzywo
Posty: 12

Post autor: gajwer »

ladne, ladne, zeby nie powiedziec bardzo ladne :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Spoko ale stare tez są fajne (poza konikami :wink: oczywiście ).
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Maruderzy zrobili na mnie ogromne pozytywne wrażenie ale z rycerzami już tak nie było :? Nie są źli bo ich wierzchowce są ładniejsze pod każdym względem od poprzednich. Tarcze lepiej i groźniej przyozdobione. Jeśli chodzi o samych jeźdźców myślałem że będą bardziej groźnie wyglądać(ciekawe co maja na plecach(futro?)). a te lance to jakiś takie... liczyłem na coś w stylu 5ed :roll:
Jeszcze potrzeba zdjęć chosenów i psów :)
Pzdr.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Fajna tarczka z okami :twisted: , super konie, fajne hełmy nawet, ale za dużo czaszek , nawet jak na chaos(nie lubię ich zresztą malować, ale od czego jest nóż :twisted: )

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Trzeba się zastanowić nad pewną opcją tzn. koniki od rycerzy ,a jeźdźców zrobić z tych herosów na jagerach :D imho wypaśna kawa wyjdzie :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja znowu jestem wielkim fanem czaszek - wszedzie! :twisted:
szczurek pisze:Trzeba się zastanowić nad pewną opcją tzn. koniki od rycerzy ,a jeźdźców zrobić z tych herosów na jagerach :D imho wypaśna kawa wyjdzie :D
osobiscie bardzo lubie 6edycyjne wzory knightow - i pewnie bede ich sadzal na nowe, wypasione koniki :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Zablokowany