Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Chyba Belakora sobie zostawię :D ten też jest fajny ale imho Belakor to mistrzowska figurka :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja sie bardzo powaznie nad demonem jako generalem zastanawiam :) jako ze lord juz magowac nie bedzie... smoki i inne w dobie siren songow czy tysiaca wskrzeszen z popchnieciem tez juz nie sa takie jazzy jak kiedys ;P to demon moze byc niezla opcja... nawet na tych zasadach z white dwarfa... z MoT i wardem na 4+, terrorem, lataniem i stubbornem do tego ze III lev magii.. moze byc niezly, a licze ze w army booku jeszcze go podrasuja o jakies gifty :) do tego np bsb w rycerzach (stubborn z re rollem) i ze dwoch normalnych magow i moze byc fajnie :) no i nie jakos mega drogo... wejda helki i duzo rycerzy :P

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

pamietaj ze na liscie z WD DP nadal zajmowal xtra slot hero wiec cos sie nie zmiesci, no bylby niezly gdyby wciagal tylko slot Lord.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Gajowy pisze:pamietaj ze na liscie z WD DP nadal zajmowal xtra slot hero wiec cos sie nie zmiesci, no bylby niezly gdyby wciagal tylko slot Lord.
hero tez da rade :) IV lev i liczenie na jakies gifty podrasowujace magie na nim czy tez przedmioty dla sorcerera...

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

E, nowy DP musialbysie baaaardzo postarac, zeby wygladem zdeklasowac starego, dobrego Be'Lakora - imo jedna z 2 najładniejszych figur GW.
Uerph.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Szczurza Jucha pisze:E, nowy DP musialbysie baaaardzo postarac, zeby wygladem zdeklasowac starego, dobrego Be'Lakora - imo jedna z 2 najładniejszych figur GW.
nom :) belakor ma tylko jeden problem... jest tak zarabisty ze nie ma sensu go konwertowac, a to oznacza ze kazdy ma takiego samego DP... ja swojego zrobie z Nightbringera Necronskiego... czesci juz czekaja na fajne zasady od jakichs 2 lat :P

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »


Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wyglad bajobongo ale jesli ich koszt pkt jest wysoki (a zakladam ze jest) i nie maja nic co ich powaznie zabezpieczy antymagicznie/antystrzalowo to mamy piekna jednostke na półkę, no chyba ze maja jakis wrodzony ward na wszysko i regenke z bsb to ina bajka.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

elegancki\ccy , troszkę :\ że nie mają płaszczy(np. z ludzkich skór albo chociaz futerek ), nieproporcjonalnie duże bronie(co dla mnie jest minusem)
i te szczypce takie krótkie jakby. :wink:

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

kanjtś spoko
co trzyma w dłoni (drugi z prawej) jakaś czaszka??

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Wiewior-lbn pisze:kanjtś spoko
co trzyma w dłoni (drugi z prawej) jakaś czaszka??
to jest muzyk, a ta czaszka to bęben :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

demon w przypadku jezeli sorcerer duzy bedyie mógł nawet latać na smoku, przy założeniu że bedzie tylko lordem, to zostawia punkty na trzeciego małego maga :wink: a itak wypadało by go schować na armie ala mega strzelanie :wink: tak samo jak smoka :P

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Te modele są przepiękne. Z ostatnich dokonań GW niespecjalnie byłem zadowolony (bo moim zdaniem od wydania DE w VI edycji niespecjalnie było się czym zachwycac), ale dla chaosu jestem pełen podziwu.

Przy okazji, juz mam schemat kolorystyczny dla swojej armii. Całe czarne figsy z brudnymi dodatkami, jak ci choseni z dwurakami w dolnym rzędzie, są dla mnie esencją chaosu,
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2008, o 18:18 przez Jankiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

chodziło mi o knightsów a nie warriorów

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ozeszty! Zajebisci, naprawde, chce je dostac w swoje lapska:D

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Nie tam, mi sie caly czas wojownicy piechotni kojarza z koksami typu power rangers, jak te turbo roboty:

http://pl.youtube.com/watch?v=pbEZSH5ogMo.

Lapy jakby nosili caly czas wirtualne arbuzy pod pachami. :D Jak na nich patrze to mam nieodparte wrazenie, ze do przeciwnikow krzycza oklepane teksty w stylu "gincie smiertelnicy, bohoho" albo "drzyjcie przed naszymi mlotami nedznicy!". :) A i tak wiadomo, ze maja move 4 i ratling zdazy im wyplacic na te kosciste helmy ze 20 strzal zanim dojda gdziekolwiek. :P

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Bydlęce topory jak juz ktoś pisał. Figsy zacne jednak te ciepacze w ich rękach... :wink: Za duże!

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

eeeee tam zaraz, chlopak na poczatku Gladiatora tez mial megakose i jakos nia ciął, skoro to sa nadludzie i to dosc mocno zmutowani to moga se mahac takimi kosami

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ci choseni u doly to esencja 5ed malowanai kaosu, ktore bylo fajowkie. Szkoda ze mam tyle DFE do pomalowania, bo chetnie bym sobie pomalowal takich Kaosnikow.

Slanesz bedzie wygladal genialnie. Takie czarnuchne zbroje i rozowe macki.skora etc dla kontrastu :)

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

fajni...chociaz ten z gownem zamiast reki taki sobie..i te czaszki miedzy rogami...kuznie piekel sa faktycznie piekielne...

Zablokowany