Rhinox Riders

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Semai
Wałkarz
Posty: 65

Rhinox Riders

Post autor: Semai »

Zwiedzam sobie internet - a tu proszę:

"In an unfortunate turn of events, Games Workshop has released information that the Ghark Ironskin army and Ogre Rhinox Riders will no longer be allowed at any of the GW-run US GTs. Not only that, but the PDF containing rules for the army and Rhinox Riders has been pulled from the GW US website, having only been available to download for little over a month.
Here's the official statement:

"Due to unforeseen circumstances, we have removed three lists (and rules) from those previously allowed for Grand Tournaments and Games Day Tournaments. These lists (and rules) are: Ghark Ironskin and the Ogre Rhinox Riders, Imperial Guard Armored Companies, and Feral Orks.
We understand that these changes may cause concern for those players who had planned to run these armies at our events this year and for this we apologize. "


Na szczęście zakaz ten dotyczy jedynie USA. Czy rozprzestrzeni się dalej?
Czy zabiorą ogrzym generałom tą małą iskierkę radości? Czy osłabią nas JESZCZE BARDZIEJ? W jakim kierunku zmierza ten świat? Katastrofa. Tragedia. Żenada. :?

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

No ja mam nadzieję, że szybko się z tego wycofają albo przynajmniej nie przyjmie się to w Europie, bo akurat 2 z tych 3 ograniczeń mnie dotyczą (właśnie zacząłem zbierać IG). Co prawda rinoxów nie używam (jeszcze), ale jakokolwiek krzywda dla moim ogrzych braci, jest krzywdą dla mnie ;)

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

mam nadzieje ze u NAS to nie przejdzie....

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Tak samo jak byla zwala ze storm of chaos na GT, nie mozna bylo ich uzywac tylko na GT a poszla plota ze zostala armia wycofana z obiego w 7ed.

Co do zasad ogolnych to kazdy wiec ze tak naprawe Rginox nie jest taki mocny w porownaniu z innymi armiami. TK ma giganta empiere stem tanka WE drzewca i wiele wiele innych.

Wycofanie tej jednostki bylo by bledem na calej lini w sotsunku do Ogrow. Naprawde jednostka ta nie jest tak naprawde genialna i niesamowita bo wolalbym miec np drzewca ale bez tej jednostki Ogry staja sie naprade duzo slabsze. Dokonczyl bym sobie malwoanie ogrow i zdecydowanie rpzerzucil na 40k (chociaz juz prawie to zrobilem)

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

ma ktos moze zasady rhinoxa w pdfie?
Obrazek

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

ja mam na kompie w krakowie, wrzuce na server i udostepnie po 26 jak mi neta podepna, na razie wersja jpg jest dostepna na stronie rogatego szczura
Obrazek

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Ja juz Bani wyslalem. Jaik cos to sluze pomoca w uzyskaniu tych materialow.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

dziekuje ślicznie, wreszcie sie strace i drukne sobie tych pakerów :)
i pytanie techniczne moze ktos podpowiedziec jak roznia sie wielkoscia rhinoxy FG i ten od scraplaunchy, zastanawiam sie czy jest wogole jakis sens konwertowania czy trzeba jednak FG. Jeszcze raz dzięki Misiek.
Obrazek

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

fluffowo, ten od scrapy to mlody rhinox (dlatego zajmuje moze pol podstawki), a te u ridersow to duze rhinki (wiec zajmuja cala) ale podejrzewam ze nikt sie czepiac nie bedzie :PP zarowno jak dasz tego od scrapy na bull rhinka czy zwyklego
Obrazek

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

tak swoją droga, to Gw możne organizatorow turniejów co najwyzej cmoknąc w pompkę - jak bedziemy chcieli dopuszczac rinoxy to i tak dopuscimy. Podobnie jak wszystko inne co tylko bedziemy chcieli :D

Awatar użytkownika
Semai
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Semai »

No tak. WIadomo, że polskie środowisko jest zupełnie inne - ale chodzi mi o sam fakt, że GW osłabia i tak dosyć niedopracowaną/ciężką w prowadzeniu armię.

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

pewnie sie okazalo ze za latwo nowe steamtanka rozwalaja i tak byc nie moze ;) albo jest to nie rentowna jednostka bo ludzie sami konwertuja figurki zamiast w FW kupowac :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Apropo rhinoxow. Powiedzcie mi od kogo mozna kupic albo jak sprowadzic rhinoxy nie uzywajac karty kredytowej i forga.Dzieki

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Pomijając sprzedaż wysyłkową, prowadzoną przez Forge World, to chyba tylko allegro czy jebaj. Lub popytać znajomych, może mają na zbyciu ;P

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

monolith icon chyba prowadza dystrybucje rihnoxów.

Awatar użytkownika
Takeboshi
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Takeboshi »

Gdzies miałem link do woskowych ale miałem formata i nie moge znalesc ich.Były po 170zł :)
Obrazek

Obrazek

Mognar
Plewa
Posty: 7

Post autor: Mognar »

Takeboshi pisze:Gdzies miałem link do woskowych ale miałem formata i nie moge znalesc ich.Były po 170zł :)
nie wiedziałem, że świeczki aż tak podrożały :P

chyba chodziło Ci o figurki z żywicy :)

Awatar użytkownika
Takeboshi
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Takeboshi »

Taaa pomyliłem się :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

są na stronie www.monolith-icon.pl :P ale nie wiem czy to dobra adres :D

Awatar użytkownika
kapitan Bomba
Warzywo
Posty: 10

Post autor: kapitan Bomba »

Mam pytanie.
Rozważam poprowadzenie armii OK. Planowałem ująć Rhinoxy w rozpisce mojej armii, nie chcę jednak wyrzucać kasy w błoto. A zatem: jakie konsekwencje dla polskiej sceny WFB rodzi zapis z pierwszego postu tego wątku? Czy powinienem liczyć się z tym, że potencjalni przeciwnicy nie zgodzą się na wykorzystanie RR powołując się na ten przepis? Nawet, jeżeli na chwilę obecną dotyczy on tylko USA, czy należy spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości obejmie on całe środowisko WFB?

ODPOWIEDZ