Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Chce zobaczyć chaos warriora który sam wsiada na te gigantyczne konie :P To musi być już nie tyle zbroja przyrośnięta do ciała co jego ciało twarde jak zbroja :)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Może na szybkiego boki koni mutują drabinki sznurkowe.
Uerph.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Podnośniki hudrauliczne chyba :lol2:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

sprzedaliśmy ich im kilka, nasi magowie aż tak dużo nie potrzebują

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Zawsze mogą wozić taki jakby rydwan ze schodkami :D A ten sztandarowy fajny tylko ta czaszka jakaś przytrzymana

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Skoro zbroja przyrasta do ich ciała, to dlaczego koń do du...y nie może?

Nowe figurki jak dla mnie są w porządku, nie popsują na pewno moich 5ed. jak kilka dołączę :P

Co do psów, fakt najgorzej wykonane, co do demona, hmmm i tak gram towarzysko do na ogół mój 40 walczy :P

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

pies z rogami-wezami mistrz, odwoluje sie do najlepszej tradycji 5ed. DP mi sie nie podoba, przez glowe...druga tez mi sie nie podoba..tak brakuje jeszcze czarodzieja i kornika, do tego pieszych maruderow - chyba mieli byc nowi - a oltarz chaosu...nie liczylbym na niego, trzeba se bedzie samemu zrobic pewnie. Tak samo jak nie bedzie figurki do krola trolli...krola...dupy...

wilq
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: wilq »

Od kiedy zacząłem zbierać chaos (czyli od samego początku) zastanawiała mnie jedna rzecz. W wielu źródłach piszą o tym jak czempioni chaosu po bitwach ucztowali i upijali się. Jak oni z tą swoją przyrośniętą do ciała zbroją załatwiają niezbędne potrzeby (fizjologiczne). Nie sądzę aby Mroczni Bogowie używali swych mocy w tak błachych sprawach. No i dochodzi jeszcze kwestia higieny. Wojownicy Nurgla mają problem z głowy (i tak śmierdzą) ale reszta? Np Slaneesh który ceni zewnętrzne piękno? No i co z panienkami? Są skazani na celibat? Kto chciałby wtedy być czempionem? Czy ktoś wie coś o czym nie wiem?
Wszelkie dobre uczynki muszą kiedyś zostać ukarane

Mor
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Mor »

W "Rocie" jest troche na ten temat. Tak czy inaczej pamietaj, ze wojownicy chaosu to po prostu barbarzyncy dla ktorych liczy sie ilosc scietych glow podczas bitwy, oraz wysokosc osobistosci generala armii wroga.

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

jedyna radoscia wojownika chaosu jest wojna i smierc...tylko tego pragnie, aby uzyskac niesmiertelnosc...upijali sie w 1995r. od 6ed. nie interesuje ich woda, koks ani dziwki..interesuje ich tylko wojna z mezczyznami...duza iloscia mezczyzn. Umiesnionych mezczyzn... ;) ;) ;)
Ps
Zauwazyliscie ze ten champ na koniu trzyma tarcze macka osmiornicy?

Mor
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Mor »

Ten chempion na koniu jest bardzo przystojny i na pewno niczego mu nie brakuje ;]

Od 6 ed. interesuje ich tylko finlandia LiMe oraz John Smith. W ogole nie jestes na biezaco. Masz racje, ze mezczyzni sa bardzo istotnym elementem w ich bardzo ponurym i uwiklanym w wieczna wojne zyciu. Nie ma sie jednak czym martwic bo istnieje wiele uniesionych generalow, ktorych smierc z pewnoscia przyniesie satysfakcje i zaspokoi pragnienie i usmierzy bol.

Jak ktos zebym przestal pisac to na priv prosze, tylko bez pomidorow O.o

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Juggernaut jest tak zajebisty, ze mi szczena opadla. Nawet ta glowka przypominajaca Worf'a ze Star Treka jest swietna :D

Deamon Prince'owi 3ba bedzie ulepic nowa glowke, chyba ze w zestawie bedzie jakis ciekawszy wzor.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jagger rządzi ,gniecie itepe :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Jeśli chodzi o gwałty, upijanie się itp, to myślę, że zbroja tu zachowuje się jak kostium Spawna z komiksu ;) Odsłania ich zmutowane ciało, kiedy życzy sobie tego jego właściciel.
Co do higieny wątpię szczerze by coś takiego ich obchodziło- wielu ludzi w Warhammerze to nie obchodzi. Wyznawcy Slaanesha myślę, że też się nie myją. Chyba, że są jeszcze pod postacią ludzką/Elfią (bo krasnolód czy Ork jakoś do tego boga mi nie pasuje :P)- ich bóg pewnie obdarzył ich darem wiecznej czystości :P

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Obrazek

a tego widzieliście podobno plastikowy :)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

wałkujemy Króla Ciasteczek Z Lukrem już ze dwie strony :)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Widac ze plastik. Ten bra szczgółów nie może być metalowy. :?

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

a mi sie nowe pieski straszliwie podobają! o!

Pewnie wynika to z odiwecznej fadcynacji bestiami i wszystkim co krzywe i zmutowane...ale mimo że mam juz przynajmniej 20 psów chaosu (stare, nowe, nawet chyba z 5 wilczo-spod-goblińskich) to te urzekły mnie dynamiką i zmutowanością - uwazam że maja pozty 10x lepsze niz obecne 6 edycyjne "w polowie skoku" - nigdy mi to nie pasowało - toto sa żaby czy kanury - a tu widac że są napakowane sterydami i az rwa się żeby kogoś ugryźć!
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Mor
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Mor »

I tak najlepsze sa 5 edycyjne.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

dlatego mam ich 10 i jesli wystawiam psy to te sa jako pierwsze 2 oddzialy :)

Zablokowany