Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Jak tak czytam plotki, twarz wykrzywia mi się w coś co przypomina uśmiech.
Wybrańcy bogów Chaosu będą chyba często witać na stołach jeżeli plotki się potwierdzą.

Co do przyrośnięcia zbroi Chośników- to cóż zapewne różne są tego objawy ;)

Awatar użytkownika
ZigZag
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: ZigZag »

A ja myśle, że te robaki w zbroi mogą tłumaczyć załatwianie ich potrzeb fizjologicznych :)

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Ja mam pytanie odnośnie mutacji bo czegoś nie rozumiem a to może być głupie pytanie :oops:
Co turze rzucam sobie 2D6 i mam w tej turze jakaś mutacje. Zaczyna sie kolejna tura i co w tedy?
A. mam na cała grę jedna mutacje?
B. rzucam na kolejna mutacje a poprzednia znika
C. rzucam na kolejna mutacje i tak co turę się kumulują tworząc turbo koksa?

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

I tak wasze plotki to nic w porównaniu ze Skinkami z Tafem 3 :twisted:

A co do tabelki to... MASAKRA :shock: W koncu bogowie beda miec wplyw na swoje "dzieci", może rowniez zrobia mozliwosc zmiany w spawna przy za duzej licznie mutacji? Albo gdy 3 razy rzuci sie dublet na czyms. Ciekawie by było. Dreszczyk emocji!

EDIT:
Chyba robią turbo koksa...

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

Przecież jest napisane
Abilities do not stack
EDIT: teraz zajarzyłem, że nie o to chodzi. Nie można będzie dostać np 2x +1S, ale +1S i +1A jak najbardziej. Jeśli tak to WYPAS.

Jak rozumiem to ma działać tak: choseni mają jeden rzut na starcie, trolle po każdej regence dwóch lub więcej ran rzucają na nowo, podobnie charakterzy po każdym wygranym pojedynku, natomiast wszystko w zasięgu ołtarza będzie mutowało co turę. Tak myślę.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2008, o 10:12 przez SnaQ, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

mi sie ta losowosc srednio podoba.

Zainwestujesz kupe pk w chaosenow a tu dostaja nic i glupote zamiast + 1 do T i Sily .

Ja rozumiem chaos ale mam nadzieje ze tworcy calej armi na Eye nie oparli i to nie jest jej jedyna sila.

A stack to ja mysle ze chodzi o to ze +2 nie dostaniesz do jednej statystyki.

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

A dla mnie to właśnie ta losowość jest najmiodniejsza. Powrót do starych dobrych czasów, gdy rozdzielało się karty z giftami. Łezka się w oku kręci...

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

mi sie ta losowosc srednio podoba.

Zainwestujesz kupe pk w chaosenow a tu dostaja nic i glupote zamiast + 1 do T i Sily .
Losowość w chaosie dziwna? Przecież dotychczasowy brak losowości był durny, to przecież chaos, na bogów! A tu mamy go w świetnej formie - nie jest to nic, co mogłoby nam zniweczyć plany, a może tylko pomóc.

A czołzeni nie będą mieli stupida bo rerolują. Chyba że dostaną stupida z wardem 4+, ale na takie coś to ja bardzo chętnie :]
Uerph.

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

nie bedzie tak ze sie bedzie losowac co ture, bo to zadna losowosc kiedy tylko wynik 2 daje oslabienie i to nie duze jak sie ma ld 9. Losowe to sa O&G a losowanie z samych dobrych rzeczy to se mozna w dupe wlozyc, nie wierze ze bedzie taka moc, ze w zasiegu waraltara co ture bedzie sie losowac mutacje, zastawnowcie sie sekunde - moze bedzie mozna zrobic przerzut jesli sie nie bedzie podobac wynik, ale po porstu nie wierze w to, ze cala armia bedzie miec moc losowania sobie co ture zajebistych mutacji, poza tym jest napisane ze sie nie dubluja co oznacza, ze prawie kazda jednostka bedzie miala terror, bonusy do sily i tafa itp. - bullshit ;)

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

IMO będzie jeden rzut na poczatku gry i efekt na całą bitwe. Wszystko inne to za duzo piepszenia.

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

Też mi się wydaje, że to zbyt dobrze by było. Może ołtarz pozwala na rzut w tabeli tylko jednej jednostce w zasięgu na turę... Zgaduję jeno.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Pewnie będzie działał jak DElficki CoB jeden efekt na turę dla jednego oddziału + dodatki dla dżuzenów tak jak w DE dla Khainitów.
Obrazek

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

Z informacji gościa z GW Dublin wynika, że rzut będzie dla różnych jednostek w różnych okolicznościach. Np. heros dostaje rzut po wygraniu challenge'a, choseni na starcie i po rozbiciu regimentu wroga. Osłabienie ma być na najniższy i najwyższy wynik w tabeli (przy czym najwyższy ma być zamianą w spawna).

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

12: Stubborn and 4+ Ward Save
hm.

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

Piszę tylko, co mi powiedziano.

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

powinna byc zmiana w spawna, nawet jesli jej nie ma w tabeli, to moze bedzie zasada, ze jezeli ma wiecej niz 3 mutacje, albo cos w tym stylu,to zmienia sie w robala. Sadze tez ze ta tabela, ktora mamy jest dobra...chociaz tego nikt nie wie..tak czy inaczej wydaje mi sie ze tak dobre boosty powinny niec za soba mozliwosc strasznej dupy ;)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2008, o 13:13 przez Glemigobles, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Straszna dupa może mieć swoje odzwierciedlenie w cenie ziutków, a boosty pozostaną mocarne.

Pogdybać dobra rzecz :).

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

SnaQ pisze:A dla mnie to właśnie ta losowość jest najmiodniejsza. Powrót do starych dobrych czasów, gdy rozdzielało się karty z giftami. Łezka się w oku kręci...
tz mi akurat fakt ze przed bitwa general mi wyparuje srednio sie podobal co innego przeciwnika.

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Morrok pisze:ups, choseni chyba będą grywalni z tym save'm na 1+ w combacie ;)
Gdzie macie tego save? bo nie mogę znaleźć

Tabelka fajna ale mam nadzieje że to co ture to kit .
No bez przesady :D
p.s. a myślałem że tylko u mnie w szkole się na bullshit'a uwzieli

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

Moze byc tez bullcrap ;)

Zablokowany