Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
ZZZ
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Puławy

Post autor: ZZZ »

Murmandamus pisze:a mnie nieco itytuje że wedle plotek Chaos podkradnie War Altara Imperium a Mantikorę Dark Elfom .
A tam znów podkradnie... Przecież nikt wam tego nie zabiera ;)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Powiedzcie mi jedno czy smok ze zdjęcia 1690
http://web.me.com/james.clay/GamesDay_2 ... io.html#39
Pojawi się w sprzedaży czy GW nadal będzie mnie męczyło tym wzorem?
To chyba ten sam który pojawił się na GD Baltimore a tam była mowa że to jedynie projekt zrobiony przez jakąś laskę i nie miał być produkowany. Chyba że od tamtego czasu coś się zmieniło.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Tak to ten. Nie wiedziałem, że ma być nieprodukowany :(
Hypnotic I hate you zniszczyłeś moje marzenia :(
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Jeśli chcesz być pewny to musisz przeszukać temat o premierze DE i tam był link do warseer z dyskusją na ten temat, bo na 100% Ci tego nie powiem, ale coś mi się tak kojarzy.

Zresztą może ktoś wie coś więcej na ten temat.

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Ech, odpowiadałem tylko na posta kolegi, który narzekał na małą ilosć ataków knightów i że khorne może nie dawać ataku.
15 ataków to niespecjalnie mało imo i nie trzeba do tego dodawać frenzy, jak onegdaj do czołzenów na konikach.

Ale jak ktoś chce mieć taki kombajn to czemu nie? :D
Uerph.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Ja bym wolał żeby mark khorna dawał Hate a nie nie Frenzy :wink:
Knight mający 2 ataki więc piątka dawała by A15 z przerzutem :)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Pewnie, że by było fajniej, ale jakoś tak już mocno przywykłem do faktu, że daje frenzy. Zabawne one jest ;) No ale teraz, biorąc pod uwagę, że chaośnickie jednostki uderzeniowe mają same z siebie te dwa ataki nie jest on już aż tak potrzebny, dodawszy do tego fakt nie generowania DD staje się przeciętny.
Uerph.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

ale konie będą miały dwa ataki to daje nam w sumie 25ataków z 5typów(10 z S4 i 15 zS5/6)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ciekawie zapowaida sie markowanie Fastow i pieszych maruderow. Zfrenzowani ziomkowie z 2raczkami/flailami albo -1 do ws/bs, itp za smieszne punkty wyglada ciekawie. Fakt ze MV 4 nadal, ale za 4 pkt bazowo wyglada to kuszaco. No i command za 20 pkt.

Ciekawe jak kwestie pieskow rozwiaza. Co z tymi zatrutymi atakami i reszta.

Interesuje mnie jak z giftami bedzie, czy moze pojawi sie latanie albo bieganie oraz czy demonic mounty beda dzialac jak w demonach i beda mialy jeden profil z bohaterem.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:ale konie będą miały dwa ataki to daje nam w sumie 25ataków z 5typów(10 z S4 i 15 zS5/6)
ktorzy to majac frenzy schodza 2x szybciej niz bez jego posiadania ;)
Narożny pisze:Ciekawie zapowaida sie markowanie Fastow i pieszych maruderow. Zfrenzowani ziomkowie z 2raczkami/flailami albo -1 do ws/bs, itp za smieszne punkty wyglada ciekawie. Fakt ze MV 4 nadal, ale za 4 pkt bazowo wyglada to kuszaco. No i command za 20 pkt.

Ciekawe jak kwestie pieskow rozwiaza. Co z tymi zatrutymi atakami i reszta.
30 pkt za mark nurgla na glupim fascie to malo?
tudziez 3 pkt za glupiego poisona na 6pky modelu ktory i tak idzie na straty.. ? ja bym to nazwal zupelnie bezuzytecznymi dodatkami... nie ciekawostkami ;)

fajna plota poszla ze dragon ogry beda po 65 pkt z opcja championa i markow... 3ki slaanesha beda fajnie sie zgrywac z rycerzami :)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

przesadzasz :wink:
mi zawszw sie spłacały (no może prawie zawsze 8) )

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

A myslalem, ze te marki nurgla beda tansze. Szkoda, ze odpadaja;/ Zapewne undiv. pozostanie najlepsza opcja z przerzutami :)

A poison za 3 pkt to tez troche drogo ;/ jeszcze na oddziale do walki z mala iloscia atakow;/

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Is the demon prince the same as the get you by list (stubborn)?


He is stubborn, yes.


O to jest ciekawe:)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

zakladajac ze bedzie mial 8ld i bezproblemowo dajes sztndar na bsb ze stabornm to nie jest wcale takie rewelacyjne

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Szczurza Jucha pisze:knajci maja 2 ataki. khorne daje frenzy ktore pewie wreszcie bedzie splywalo na koniki. Smiem twierdzic, ze wrecz mocno zaszalejemy z 25cioma atakami od 5 typkow.
Czyli jest jak było . Teraz to nawet khorn nie potrzebny czyli zbędny .
Gdzieś ktoś mówił że knight 1 atak ale jak nie to wypas . Narazie dużo fajnych opcji się pojawia . AB by się przydał :D

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Murmandamus pisze:a mnie nieco itytuje że wedle plotek Chaos podkradnie War Altara Imperium a Mantikorę Dark Elfom .
powiedzmy sobie szczerze. To jest chamstwo. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:przesadzasz :wink:
mi zawszw sie spłacały (no może prawie zawsze 8) )
wiadomo ze beda fajne, jeszcze zalezy od kosztu marka... jak bedzie po 20 pkt mozna brac, jak po 40 to raczej napewno odpada... tymbardziej ze nie daje DD... generalnie brak skirmisha boli bardziej niz sie wydaje... juz nawet przebolejmy fakt niemoznosi rozwalenai dobrze zaslonietej maszyny, ale jesli mamy frenzy to wtedy odzialy wsparcia koncentruja sie na kontrolowaniu frenzy nie na... wspieraniu :D ja swoje zdanie juz wyrazilem pare razy... wszystko zalezy od comba herosow i magii, napewno nie bede wchodzil w druga armie ala demony... czyli taka ktora ma problem z turbo defensami, i na 99% bedzie duzo gorsza w konfrontacji z nimi...
oczekuje solidnego booka, na ktorym mozna zlozyc armie walczaca na turnieju jesli nie ozwyciestwo to o TOP 3 (moje hordy TOP 3 mastera zajely juz kilkakrotnie, a poziomu sie nie obniza..), jestem przekonany ze 3h po przeczytaniu booka bede w stanie stwierdzic czy mam szanse zrealizowac swoje zalozenia czy nie.. wierze ze tak bo nie chce grac warriorami tylko w domu a na turnieje taszczyc demonow...


pzdr ;)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Moze latajacy herosi/biegajacy sie pojawia?

No i 2 helenki tez niczego sobie na defensy chyba, ktore sie 'w kupie' trzymaja i maszynki chronia. z 5" templatka na paniki :) ....chyba ze znowu czegos nie wiem jak z kosztem markow...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Narożny pisze: No i 2 helenki tez niczego sobie na defensy chyba, ktore sie 'w kupie' trzymaja i maszynki chronia. z 5" templatka na paniki :) ....chyba ze znowu czegos nie wiem jak z kosztem markow...
skonfrontuj sobie helenke z 4 great cannonami albo krasnoludzkimi klopami ;) i odpowiesz sobie sam na to pytanie :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Narożny pisze:....chyba ze znowu czegos nie wiem jak z kosztem markow...
nie wiesz....

Zablokowany