Ubranko dla Slanna :)

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Ubranko dla Slanna :)

Post autor: Karol J »

Myślę o tym, żeby zrobić sobie nowego zajebistego Slanna :) W grę wchodzi jakaś konwercja (model Slanna jest zajebisty ale taki juz mam i chce zrobic kolejny "inny"). Chciałem się Was zapytać jak myślicie - co Slann może na sobie nosić, co będzie do niego pasowało, a co nie. Wiadomo, że różnego rodzaju naszyjniki czy "kolczyki" (takie jakie maja z 6 i 5 edycji modele Slanna) pasują. A co myślicie o szatach ? Takich alla Lord of Change ? Taki np. zwiewny rękaw co lord of change ma na prawej ręce ? Albo co myślicie o koronach i różdżkach oraz kosturach ?

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

Ja mam inny pomysł, ale wykonanie by było bardzo trudne. W podręczniku do lizaków jest obrazek slanna rzucającego jakiś czas (trzyma w ręku kule energii, a wszyscy wokoło się smażą). Jakby udało się odwrócić tą jego rękę i umieścić w niej taką właśnie kulę. Co o tym sądzicie??

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Ale to akurat jest inny element konwercji. Zakładając ten temat chodziło mi o ubrania, ozdóbki itp.

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

Ubranko myślę, że raczej by nie pasowało (po prostu nie mogę wyobrazi sobie jakiś lizaków w ubraniach), ale ozdóbki lub berło jak najbardziej.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

mozna by mu jakies zwoje czy bandzarze dac ale ubranko w zyciu
a z ta kula trzeba bedzie sprubowac ]:->
ttylko te efekty swietlne na figurce o masakra ile roboty

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

To ja mam takie pytanie trochę offtopowe: jaki bohater jest najdroższy wśród lizaków? czy jest to martwy slan? ile kosztuje ta najdroższa jednostka punktowo?

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

kosztuje 1225 punktów...i jest maxymalnym leszczem... oglnie slecjalni bohaterowie u lizardmenów sa niegrywalni...no może kroxigor

ps:obowiązek noszenia ubrań zdziesiątkował majów... nie róbmy tego slanom
...jest ich tylko pięciu :wink: ...ale kula jak najbadziej

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 304

Post autor: Cresus »

może namaluj mu jakieś tatuaże zamiast ubrania?
a rękaw to raczej zbyt chaośny pomysł.
lepiej zrób mu diadem o' power :wink:

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Tatuaże to jak najbardziej dobry pomysł i już widziałem takie wykonanie - wygląda całkiem nieźle. Ja jednak zastanawiam się nad elementami dodatkowymi jak ubranie i biżuteria własnie - cos z tego muszę dodać bo limitowany Slann, którego kupiłem nie ma nawet tych kolczyków co ma Slann zwykły :)

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Sorry że robie nekromancje ale wpadłem na genialny pomysł.
Apropo kul energii to przeciez ręka nowego bloodlettera (ta bez miecza, otwarta) jest IDEALNA dla slanna.
Wielkosc, miesnie, krosty, szpony, poprostu cud, i ta poza w ktorej sie ja przyklei. Wystarczy spilowac "płetwe" na przedramieniu.
Chodzi mi o tą

Obrazek
(mam nadzieje ze Tomash nie bedzie zly ze to obrazek z bitspudła)

Ja wlasnie biore sie za pilowanie starej reki slanna i robienie "imperatora palpatina" :twisted:

ODPOWIEDZ