Który lord ssssie?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wujek Kiczu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Legion Kraków klub pędraków

Który lord ssssie?

Post autor: Wujek Kiczu »

Którzy lordowie wedlug was ssssą na maxa a którzy cisna do nieprzytomnosci ? ;)


jak dlam nie ssssie:
Lord WW
Lordowie na orlach nie wazne jacy
Wild

Cisną natomiast
Arcymag z 3xDS
WD z BoL i AoN
zwykły highborna na zielonym
i alter wersja z Bolkiem

pozdro Kiczu

Awatar użytkownika
Rusinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Rusinek »

Wujek Kiczu pisze:Którzy lordowie wedlug was ssssą na maxa a którzy cisna do nieprzytomnosci ? ;)


jak dlam nie ssssie:
Lord WW
Lordowie na orlach nie wazne jacy
Wild

Cisną natomiast
Arcymag z 3xDS
WD z BoL i AoN
zwykły highborna na zielonym
i alter wersja z Bolkiem

pozdro Kiczu
Alter raczej zasysa, reszta sie zgadza. Musze poprzyczajac Antycznego Trimena, bo i tak mam kilka wolnych slotow na 2250 :)

Awatar użytkownika
Wujek Kiczu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Legion Kraków klub pędraków

Post autor: Wujek Kiczu »

alter zassysa z niektórymi armiami a z niektórymi jest wporządku ( np. chaos ) Knightów wzsysa ładnie z bolka i strzał no armor save ... Acienta kminiłem jak narazie tylko 2 razy to sie nie moge wypowiedzieć... jak dlam nie najlepsi są Arcy magowie na 3xDS oraz WD ( hero hunting )

pozdro !

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Lord WW - zgodzę się; nie widać użytku i zastosowania.

Wild Raider - ujdzie, ale bez rewelacji.
Wardancer - wciągnąłem już DElfikami paru takich, więc mnie nie porażają, ale generalnie wporzo.
Smoczy jeździec - kulturalny i wogóle, ale na mój gust słaba siła przebicia w 7 ed. (inaczej dwurak działa)
Orlik - widziałem i generalnie zły nie jest
Alter - j/w., choć teraz bez proximity to już mniejsza funkcjonalność

Ale chyba the great chosen one jest Arcymag (Spellweaver) - 90% moich rozpisek na 2000+ go posiada, bo łączy w sobie rozsądne Ld 9, możliwość zastąpienia 2óch caddych (więc zostają 3 sloty na herosów do wyboru do koloru), a z Misiem potrafi nawet coś utłuc.

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

Nie pamiętam przedmiotów ale highborn z lukiem biegacz z 5strzałami noAsv nieźle ciśnie(ssie)

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Do końca 6tej edycji najlepszym z możliwych lordów był highborn na smoku.
Teraz w 7mej. po obniżeniu jego siły lepszym rozwiązaniem wydaje się 4lv. mag, który daje dość dużą ochronę przeciwmagiczną, do tego sam może nieźle namieszać.

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Ja sądzę podobnie jak poprzednicy, arcymag z 3 scrollami + Ranu's Heartstone i jest już porządna ochrona antymagiczna... Ostatnio jednak zastanawiam się nad EG Highbornem z Netlingami i Rhymer's Harp. Taki koleś w klocku dwudziestukilku Eternali mógłby się sprawdzić.

Awatar użytkownika
Rusinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Rusinek »

Haldir pisze:Ja sądzę podobnie jak poprzednicy, arcymag z 3 scrollami + Ranu's Heartstone i jest już porządna ochrona antymagiczna... Ostatnio jednak zastanawiam się nad EG Highbornem z Netlingami i Rhymer's Harp. Taki koleś w klocku dwudziestukilku Eternali mógłby się sprawdzić.
Nie moglby.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dlaczego ?? Taki zły nie jest ?? Eternale, to moim zdaniem nieodkryta jeszcze siła WE :lol:

Awatar użytkownika
Rusinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Rusinek »

Scimitar pisze:Dlaczego ?? Taki zły nie jest ?? Eternale, to moim zdaniem nieodkryta jeszcze siła WE :lol:
Mam tlumaczyc dlaczego ethernaul guard lord ssie?
Powodzenia w graniu rozpiska skladajaca sie z takiego lorda, ethernali i waywatcherow.

Awatar użytkownika
Wujek Kiczu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Legion Kraków klub pędraków

Post autor: Wujek Kiczu »

jak trafiz na chaos na pechocie to masz duze szanse :P :P :P :P: P

Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Bartez »

a dlaczego mialby on byc od razu eternal guardem nie moze byc zwyklym?

Awatar użytkownika
Rusinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Rusinek »

Wujek Kiczu pisze:jak trafiz na chaos na pechocie to masz duze szanse :P :P :P :P: P
Albo na ogry na gnoblarach...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Hahaha - znaleźli się domorośli powergamerzy :lol: Tylko drzewa, drzewa, drzewa !! W tartaku ktoś pracuje :lol: ??

Kwestia złożenia spójnej i sensownej rozpiski, coby można wykorzystać możliwości w/w jednostek. Jeżeli wszystko współgra ze sobą dobrze to z pozoru słabsza rozpiska jest bardzo mocna.
A w tych Eternalach rzeczywiście może być zwykły lord. Ważne by byli w core. Jak ktoś ma dużo Eternali to bardzo chętnie bym coś sklecił i pokazał niedowiarkom :lol:

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

EG sa slabi bo przy jednym klocku rankowym kazdy przeciwnik cie wymanewruje juz kminilem tak zlozone WE a po drugie ten klocek kosztuje razem z bochaterem tyle co 2 drzewka

Osobiscie urzywam WD i jestem z niego mega zadowolony, moze nie zawsze zabije lorda, ale jak widze jak przeciwnik przez cala gre rozkminia, jak trzymac smoka jak najdalej odemnie, to mi sie milo robi. albo jak lanca odbija sie od WD

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Ja ostatnio polubilem boha na orle (nawet go kupilem za ostatnie pieniadze) otwieram, patrze a on ma podstawke 50x50 (Jak treeman :shock: ) czy to zart? a moze pomylka :?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Pniak pisze:Ja ostatnio polubilem boha na orle (nawet go kupilem za ostatnie pieniadze) otwieram, patrze a on ma podstawke 50x50 (Jak treeman :shock: ) czy to zart? a moze pomylka :?
ma 40x40 - najwyżej zamień z Treemanem, bo Treemanowi dają 40kę (temu staremu).

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Smoczkowi dam bo do niego mi dali 40x40 :)

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Smoczek tak jak gryf ma mieć podstawkę 40x40. 50x50 mają bohaterowie specialnii oraz potwory.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Sa!nt pisze:Smoczek tak jak gryf ma mieć podstawkę 40x40. 50x50 mają bohaterowie specialnii oraz potwory.
:shock: :shock: :shock:

smoki, treemany i inne takie maja 50x50, a 40x40 mają wałsnie orzełki, treekiny, minosy...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ