Demony i Vampiry zalewające Polską ligę WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Ale to , że będziecie nawijali w kółko jakie to Empire jest przegięte nic Wam nie da . A dalej to robicie . Rozumiem jesień , nudzi się w domu , ale nie zaśmiecajcie forum .

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Komu sie nudzi to sie nudzi.
My tu tylko przedstawiamy jakie sa fakty a nie drzemy jape tak jak Ty.

Apropo jesieni to kolejna pora roku gdy bedzie wysyp demonów, w koncu spadaja kasztany, bedzie z czego robic bisty nurgla i inne rzeczy :lol2:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

A ja myślę że nie byłoby tak tragicznie na tych turniejach, gdyby nie mentalnośc niektorych osob. Wydaje mi się że gracze po prostu chwytaja sie najmocniejszych armii, tak było z imperium, i teraz tak jest z demonami, vc na szczescie nie rozmnożyły się tak bardzo.
Ograniczeń imo nie ma co wprowadzac, niech się chłopki nacieszą, kompleksy trzeba leczyć ;).
Wg mnie należy znowu zmieniać rozpiski, tak jak po wyjsciu imperium, prawie kazdy zwiekszył liczbę bolcow albo innych czołgopsujów tak teraz zwiekszy sie dispel i strzelanie, własnie pod armie demoniczne. Problemem jest tylko to ze ciezko naraz złozyc rozpę i pod VC i DL :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Skaven, bez urazy, ale na razie z tego co obserwuję to najbardziej pienisz się i śmiecisz ... Ty sam. :) Poczytaj na spokojnie swoją twórczość.
W kwestii Imperium - kombinacja papa+4+2 jest przegięta, ale można nie dać sobie tego powiedzieć. Ja też mogę się upierać, ze demony są słabe (bo nimi gram) i ta opinia będzie tyle samo warta. O nawijaniu też da się powiedzieć, że ludzie trzepią w kółko jakie to DL i VC są przegięte, jest o tym samym kilka tematów na forum, a każdy myśli, ze ma coś mądrego do powiedzenia. Zastanowiłby się jeden z drugim czy na pewno "submit" naciskać. Jak na razie padło tylko kilka sensownych propozycji, ale drogą eliminacji tych mniej sensowych może coś dobrego wyjdzie. Dziękuję za uwagę.

P.S. Lasti - od bistów Nurgla to wara! ;) Nie po to zbierałem muszle z narażeniem życia żeby mnie ktoś tera na forum wyśmiewał! ;) (prosze przeczytać to zdanie z dużym przymrużeniem oka :) )

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Zgadzam sie z KrzyśkiemW w sprawie "konkretnych" rzeczy.
Narazie najwiekszą popularność ma propozycja Barbarossy o przycinaniu pkt. Sadze ze z tych 21 stron tematu, po skondensowaniu go, wyszly by 3, max 4 strony dyskusji. Reszta to plucie sie i przekrzykiwanie, 10-cio krotne marudzenie na ten sam temat itp.

Panowie, moze czas podjac kroki? Wyodrębnic jakies sensowne propozycje i zaglosowac na najlepsza? Potem da sie to LS ktora moze cos z tym zrobi. Ja jestem za propozycja cięcia pkt.

PS: Krzyśku, mam pełen szacunek do Ciebie za prowadzenie forum o demonach, wiec nie piłem do Ciebie, piłem do "śmieć" armii :wink:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

dajcie spokoj temu imperium sam tez nie lubie zestawu a+4+2 ale z tym da sie spokojnie pograc inaczej ma sie sprawa demonow i vc.
Ja to bym po prostu zabral demonom warda a wampirom w jakis sposob ograniczyl recasty czarow i bylo by juz duzo lepiej dalej byly by to jedne z silniejszych armii ale juz wtedy spokojnie do ogrania
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

tylko ze czołg to 300p ktore przestaje działac sensownie po trafieniu jednym bolcem
I 600 pts których nie ma jak zdobyć.
Nie ma bata . Żadnych połówek . Wyście powariowali wszyscy .
Oh, żebyś się nie popłakał z oburzenia. Możemy nie wprowadzać połówek za czołg. I skasować połówki za wszystkie inne rzeczy. Zmodyfikujemy inne maszyny, bo przecież to absurd, że jak po stracie bolca żyje mi dwóch obsługantów, to przeciwnik ma dostawać punkty.
Ludzie , nie rozwalajcie mnie . Trudno sie gra z czołgiem ? Wasz problem . Nie grajcie .
Za słaby jesteś, by nie grać dwoma tankami? Graj se w domu.
kwestii Imperium - kombinacja papa+4+2 jest przegięta
Nie jest przegięta. Jest chora i odbiera całą przyjemność z bitwy. Nawet, jeśli da to pojechać.
dajcie spokoj temu imperium sam tez nie lubie zestawu a+4+2 ale z tym da sie spokojnie pograc inaczej ma sie sprawa demonow i vc.
Moim zdaniem spokojnie da się pograć ze wszystkim. A bitwy z demonami czy VC są dużo przyjemniejsze, niż z bezmózgim imperium.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jankiel - touche. :)

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Jankiel pisze:Moim zdaniem spokojnie da się pograć ze wszystkim. A bitwy z demonami czy VC są dużo przyjemniejsze, niż z bezmózgim imperium.
jak nazwać VC na klockach piechoty i 4 kolesiami z Power Stonami!?

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no dobra to zabrac warda demonom, przyciac recasty u wampirow i przywrocic polowe pkt za czolg to juz z pewnoscia wystarczy :]
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Zabranie warda to glupota. Wtedy demony nie maja ZADNEGO save'a.
Warda na niemagiczne najlepiej.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Ewentualnie zostawic im warda na herosach a zabrac jednostkom zeby nie przeginac ;)
ObrazekObrazek

Romek
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Romek »

Nie, mysle ze zabranie warda to juz przegiecie w druga strone.... Polowka za czolg jest jak najbardziej na miejscu, zabrac recast z wamp i zostawic necrosom i tyle.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Romek pisze:zabrac recast z wamp i zostawic necrosom i tyle.
oo to jest nie glupie :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Co to się porobiło, nie było mnie 4 miesiące i jakie zamieszanie :D jak dla mnie to nie jest tak źle popieram jeden turniej i od razu lament, poczekajmy kilka miesięcy i wyciągajmy wnioski. Grałem z nowymi VC i nowymi Demonami moimi HE i jakoś nie jest strasznie tak, jest dużo myślenia i satysfakcja dużo, na pewno to nie jest ta sytuacja kiedy grało się kiedyś z HE na max magii czy Empire na 4 armatach, steam tankach i 4 czarodziejach, gdzie granie nie wymagało żadnego myślenia.

Chociaż byłbym za drobnymi modyfikacjami ale to już w osteczności.

A myślę , że problem leży nie w pisania takich a nie innych kodeksów tylko w mentalności graczy jest duże grono graczy, którzy zmieniają ciągle armie byle grac tylko najsilniejszą co wypacza moim zdaniem to hobby, rozumiem, że ktoś zbiera armię i jest silna, czy 2 ale cześc środowiska zmienia armię wręcz ze zmianą kodeksu byle grac najmocniejszą armią . Ja od zawsze gram HE były lepsze czasy, były gorsze ale sprawia mi to frajdę oczywiście że fajnie jest wygrac coś ale jeżeli wygrywanie jest sensem samym w sobie robi się to beznadziejnę i uderza w całe środowisko graczy.

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

A rzucił już ktoś pomysł żeby ludzi grających Demonami i VC ścigać prokuraturą i zamykać w więzieniu? Przemyślcie to.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

jak dla mnie to nie jest tak źle popieram jeden turniej i od razu lament, poczekajmy kilka miesięcy i wyciągajmy wnioski.
Loremaster, trzy ostatnie Mastery miały praktycznie tą samą czołówkę. Demony przeplatane wampirami.
A rzucił już ktoś pomysł żeby ludzi grających Demonami i VC ścigać prokuraturą
Czyżbyś niedawno zaczął grać wampirami?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

Loremaster, trzy ostatnie Mastery miały praktycznie tą samą czołówkę.Demony przeplatane wampirami
ja bym jeszcze dodał że to tendencja światowa patrząc na te turnieje z Austrii :roll:
Ostatnio zmieniony 1 paź 2008, o 21:36 przez KreoL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Austrii.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

przepraszam poprawiam :oops: tak to jest jak się czyta na szybkiego 15 stron tematu ;)

ODPOWIEDZ