Demony i Vampiry zalewające Polską ligę WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Chory pisze: Ale ja naleze do grupy osób dla których wampiry sa bardziej przegiete niz demony. :wink:
Zgadzam się z Tobą Adrian tylko ludzie tego nie widzą, bo im Wardy przysłoniły oczy.

Zresztą cała ta dyskuja jest bez sensu.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Dalmar pisze: Zresztą cała ta dyskuja jest bez sensu.
Dzieki niej będą fajne turnieje.
OK - turnieje na których z przyjemnością zagram.
Uważam to za bardzo sensowny efekt tej dyskusji.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

swieta_barbara pisze:
Barbarossa pisze:[...]zielonymi [...], jak były przegięte, [...]
HAHAHAHAHAHAHAHA!!!
Hahuj sobie do woli, Trojek dawał nimi radę i mi parę masek założył.

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Barbarossa pisze:I właśnie o to chodzi. Ja lubię grać w battla z różnymi armiami, nie tylko DL, VC, no może DE i Imperium. A jak nic nie zrobimy, to...
Z jakiej paki chcesz narzucać ludziom jakimi armiami mają grać?!!

Się o organizacje turniejową rozbije na szczęście ( bo to powyzsze podejście śmierdzi). Coś nie sądzę by wszedł ogólnopolski system ograniczający - a jak wejdzie tylko gdzieniegdzie to lige można sobie wsadzić.

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

oh dajcie spokój , Barb sam gra VC i nie możecie mu zarzucic jakieś stronniczości.
Na klocek GG jest kilka rozwiązań, moje obie rozpiski HE bardzo lubią takie klocki więc bez przesady, ja potrafię sobie dac radę , chyba, że trafiam na kolesia co ma rzuty znacznie powyżej statystki ale co wtedy zrobic ? Zdarza się ale nie jest to jakiś wielki problem Vampiry są dosyc biedne jak im się zniweluje magię a HE potrafię to szybko zrobic.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

HE nie maja problemów z takim klockiem. Flames of Phoenix i po klocku. Pozatym kazdy czar z domeny ognia boli jak jasna dupa. Takie 2D6 potrafi zdziesiatkować taki wagon. W takim klepaniu pomaga BoH i seer.
Ostatnio zmieniony 4 paź 2008, o 20:42 przez Lasti, łącznie zmieniany 1 raz.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Pierun pisze:
Barbarossa pisze:I właśnie o to chodzi. Ja lubię grać w battla z różnymi armiami, nie tylko DL, VC, no może DE i Imperium. A jak nic nie zrobimy, to...
Z jakiej paki chcesz narzucać ludziom jakimi armiami mają grać?!!

Się o organizacje turniejową rozbije na szczęście ( bo to powyzsze podejście śmierdzi). Coś nie sądzę by wszedł ogólnopolski system ograniczający - a jak wejdzie tylko gdzieniegdzie to lige można sobie wsadzić.
Lamentujesz jak na Demona przystało :D

zrozum, że nie wszystkim graczom podoba się gra przeciw demonom, bo po prostu nic nie mogą zrobić
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Jakby większość ludzi grała DE to też byście cieli? Rozumiem koncepcję ciecia DL/VC bo niby ultra przegięte ale z argumentem ,,dlatego bo za duzo ludzi tym gra'' to proszę się w..schować.

Jestem czuly na nutki totalitarne. Tylko tyle :).

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Pierun pisze:Jakby większość ludzi grała DE to też byście cieli? Rozumiem koncepcję ciecia DL/VC ale z argumentem ,,dlatego bo za duzo ludzi tym gra'' to proszę się w..schować.
ale niech gra i nawet 90% wampirami, bo armia jest naprawde klimatyczna, w koncu to wampiry, gdzie są to jest ten mrok i klimat...
jednak doskonale wiesz o co chodzi, dawniej ich tyle nie bylo, już nie wspominając demonów.

przecież nikt nie zakazuje dalej grać wszystkim Dl czy VC ale mozę progi procentowe poskutkują tym, że ktoś wyciagnie te zakurzone orki i bedzie robil waaagh. Różnica 15% w armi w starciu DL vs Zieloni jest imo warto przemyślenia, jeśli chodzi o 5progowy system
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Haha, jak to wejdzie to drżyjcie Demony :twisted: Skończy sie granie na remis, a zacznie sie powrót do warpa 8)

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

coś czuje że jak to wejdzie w zycie to czołgów się namnoży :P

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Lasti pisze:HE nie maja problemów z takim klockiem. Flames of Phoenix i po klocku. Pozatym kazdy czar z domeny ognia boli jak jasna dupa. Takie 2D6 potrafi zdziesiatkować taki wagon. W takim klepaniu pomaga BoH i seer.
ja pcham na nich Pheonix Guardów(z BSB obok ustoją wystarczająco długo) i niech się tłuką, magię wyłączam Drain Magic z Book of Heoth
z czarów innych każdy jest świetny 2d6S4, Flames of Pheonix, Vaul's Unmaking, stubborn

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Jak wejda te ciecia to zobaczymy kto tak naprawde gral demonami bo mu sie klimat i figsy podobaly :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

sorówa za offtopa... ;)

loremaster, weż no zarzuc jakaś rozpą na rozpiskach, chetnie spojrze, tez mi sie znudzilo granie na SD, lata to ta i nie jest pewne, po tym jak nie zabil mi czempiona BK to zaczynam się nad nim zastanawiać...

Tymbardziej, że w konczu zaczynam malować 18 PG, których mam i zaczne wystawiać z BSB przeżywalnym+WB :D

@ Slanesh:

dobre, dobre :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

ja tam lubię demony, bo łatwo wygrać

a do tego można przysłużyć się szatanowi, ale ja tam nie służę diabłowi tylko lucyferowi i belzebubowi

Obrazek

Awatar użytkownika
Remus
Wałkarz
Posty: 92

Post autor: Remus »

:shock:
patrząc na poprzednie twoje wypowiedzi i avatar nie powiedział bym że w tobie drzemie aż takie ZŁO Drętwy ;)
ale nie spamuj z laski swojej

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Wybiegnę troszkę poza temat i zapytam się:

Czy jak w nowym AB WE Drzewiec będzie mógł ożywiać driady - to będzie to przegięcie ?? i dodatkowo magowie będą mogli coś podobnego robić :D
Obrazek

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

ej, to jak wyglądam nic nie znaczy. poza tym to nie ja na avatarze, tylko takie tam... Poza tym znasz Fanatyka? Może nie wygląda na Brata Pita a jest super koleś.

Poza tym to ja lubię szatana, ale tylko lucyfera i belzebuba bo inni to pozerzy

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ej, to jak wyglądam nic nie znaczy. poza tym to nie ja na avatarze, tylko takie tam... Poza tym znasz Fanatyka? Może nie wygląda na Brata Pita a jest super koleś.

Poza tym to ja lubię szatana, ale tylko lucyfera i belzebuba bo inni to pozerzy
Proszę nie staraj się być na siłę dowcipny ,bo ci to jakoś nie wychodzi :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

DrętWy 40% pisze:ej, to jak wyglądam nic nie znaczy. poza tym to nie ja na avatarze, tylko takie tam... Poza tym znasz Fanatyka? Może nie wygląda na Brata Pita a jest super koleś.

Poza tym to ja lubię szatana, ale tylko lucyfera i belzebuba bo inni to pozerzy
intelektualne brainshit

ODPOWIEDZ