Instalka

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Instalka

Post autor: Gelo »

Jak mi wyskakuje blad po zainstalowaniu gry i sciagnieciu patcha jest inny sposob na to aby zadzialala oprocz reinstalki?

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Jaki to błąd?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Już nie ważne, po prostu wcześniej ludzie pisali o bledach jakie im wyskakiwaly po instalce a ja zapomnialem o tym ze skoro mam nowy dysk to musze tez zainstalowac direct x. Przepraszam za zamieszanie :].

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Wczoraj sobie spokojnie gralem. Dzis wstaje, wlaczam gre i podczac "locating battle" wywala mi "Authentication failed, application will now terminate" i wylacza gre. Zresetowalem polaczenie, zmienilem ip, wylaczylem firewalle, otworzylem wszystkie porty, przeinstalowalem gre, sprawdzilem pliki patcherem, uruchamialem przez warpatch.exe. Szukalem na innych forach i nigdzie nie bylo jednoznacznej odpowiedzi. Jednym slowem DUPA. :? Anyone?
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Siema, moja laptop ma następujące parametry:

Intel (r) cpu 2250 (2x1.73 GHz)
1024 ramu
Karta graficzna:

Intel (R) 945 Express Chipset Family

Po zainstalowaniu wara i zpatchowaniu wyskakuje mi jak próbuje włączyć:
"An error occured - warhammer will terminare"
Mam rozumieć że mój komp jest za słaby (dokładniej karta graficzna pewnie) czy może jakiś inny błąd?

Awatar użytkownika
Jandus
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jandus »

PiotrekN pisze: Karta graficzna:

Intel (R) 945 Express Chipset Family
Sprawdziłem tą kartę
256-bit
Pixel shader 2.0
224MB pamieci

Innymi słowy grafa chyba powinna dać sobie z tym rade
KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"
http://www.rogaty-szczur.prv.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Grafika jest zintegrowana, niektóre gry tego nie trawią. Może tak jest w tym przypadku. Możesz spróbować wgrać najnowsze stery, ale głowy nie daje czy pomoże.

PS. Gry raczej (chyba że dysponujesz takim sprzetem) nie są przystosowane do laptopów, a nawet jeśli laptop ją szarpnie to jakość gry bedzie marna ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

To ja jeszcze troche z innej beczki: Czasami jak alt-tabuje gre i potem wracam do niej to ekran mi sie robi czarny i widze tylko kursor. Musze wtedy gre wylaczyl i wlaczyc aby nadal dzialala. Ma ktoś na to jakis sposób? :)

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Gelo pisze:To ja jeszcze troche z innej beczki: Czasami jak alt-tabuje gre i potem wracam do niej to ekran mi sie robi czarny i widze tylko kursor. Musze wtedy gre wylaczyl i wlaczyc aby nadal dzialala. Ma ktoś na to jakis sposób? :)
Najprosciej grac w oknie :)

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

To samo mam co Gelo, najlepsze jest to ze tylko jak gram Swordmasterem, jak gralem Bright Wizardem to wracało normalnie :lol2:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Gelo pisze:To ja jeszcze troche z innej beczki: Czasami jak alt-tabuje gre i potem wracam do niej to ekran mi sie robi czarny i widze tylko kursor. Musze wtedy gre wylaczyl i wlaczyc aby nadal dzialala. Ma ktoś na to jakis sposób? :)
Ja mam sposób: nie alt-tabuj i powinno być ok ;)

A poważnie ja z tym problemów nie mam. Zawsze wraca normalnie.

Za to logout trwa u mnie dosyć długa zanim zamknie mi grę. Ale to niewielka niedogodność.

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

zainstalowałem, ściągnąłem aktualizacje, i mam rozjechaną grafikę ;/
nie da rady grac... nie znam sie na tym kompletnie ale wydaje mi sie ze karte mam dobrą... http://www.arest.pl/index.php?inc=produ ... 10&katid=5
nie wiem juz jak to mozna naprawic ;/

Awatar użytkownika
Ermidius
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Ermidius »

nie jest
Skavenblight pisze:Niszcz sztuczne fiuty! 100% nienawiści!

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Beldrin Durgnisson pisze:zainstalowałem, ściągnąłem aktualizacje, i mam rozjechaną grafikę ;/
nie da rady grac... nie znam sie na tym kompletnie ale wydaje mi sie ze karte mam dobrą... http://www.arest.pl/index.php?inc=produ ... 10&katid=5
nie wiem juz jak to mozna naprawic ;/
Zależy jaki efekt masz najlepiej jakbyś screenshota zamiescił. Karta spoko, to może być wina sterowników do niej. Jeżli chodzi Ci o efekt który wyglada mniej wiecej tak jakbyś widział duże piksele które mają problem z nadążaniem za kamerą w grze to miałem podobny problem w Stalkerze/Oblivionie. Sterowniki pomogły.
Obrazek

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

Aye, sterowniki z neta mnie uratowały :)
Wychodzi na to że te na dołączonej płytce to shiiit :roll:

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Beldrin Durgnisson pisze:Wychodzi na to że te na dołączonej płytce to shiiit :roll:
Nie, są po prostu stare. Technolagia strasznie idzie do przodu dlatego zawsze warto mieć powgrywane najnowsze sterowniki do poszczególnych podzespołów ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Neferkamin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Telford
Kontakt:

Post autor: Neferkamin »

Małe pytanko, może ktoś wie, bo klienta można pobrać sobie ze strony war'a ale co z kodem, np. w Warszawie podstawka jest już prawie niedostępna a kody przedłużające grę o 60 dni nie działają, bo prosi o podstawowy kod. Więc po co dają do ściągnięcia klienta??? Osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem podstawki, ale kumpel trochę się spóźnił i nie może sobie pograć :(

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

może kupić wersję elektroniczną (EA Store chyba sprzedaje), taką do ściągnięcia, kod do gry dostanie mailem zdaje się

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Nie chce zakładać nowego tematu wiec pisze tutaj: Ostatnio przeprowadzilem sie na stancje, mam tam neta o szybkosci 512. Czy to wystarczy na Młotka online?

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Nie wie nikt?

ODPOWIEDZ