VC 2k

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

VC 2k

Post autor: Borysss »

Master Necromancer
*Gienek, 4lvl
*Cloak of Mist and Shadows
*Book of Arkhan
*Power Stone
Necromancer
*2lvl
*2x DS
Necromancer
*2lvl
*Rod of Flaming Death
Wraith
*Cursed Book
------------------------------------Core
Szkiele - 15
*FCG
Szkiele - 15
*FCG
Wilki - 5
Wilki - 5
Wilki - 7
*Doom Wolf
Ghouls - 10
*Ghast
Ghouls - 10
*Ghast
----------------------------------Special
BK - 5 (goli!)
BK - 5 (goli!)
GG - 25
*FCG
*Banner of the Barrows
Baty 5

Modeli: 111
Power: 10
Dispel 6

Jak Wam sie podoba taka armia ?
Trzonem GG (cos w koncu musi byc trzonem armii), wspierane silnie przez szkieleciki.
Dwa odzialy BK ida raczej gdzies na bok, one maja sobie nikomu nie rzucac sie w oczym a jak sie uda wejsc na flanke to miodzio :twisted: .
Wilki i Batsy pilnuja wszelkiego talatajstwa ktora lubi wbiegac na flanki i denerwowac (chociaz na sprezareczki to i tak malo sie zdadza :cry: )
GHULE :twisted: tych panow kocham .. moze w liczbie 10 sa i drogie etc . .ale to jest naprawde dobra liczba dla nich ! Nie wystrzelaja nam ich za szybko, a atakow to juz wyplaca bardzo duzo i jest przyjemnie, bardzo ich lubie i nie oddam ;)

Serwus.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2006, o 12:13 przez Borysss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja tam wole Necracha niz duzego necromante :D dalbym mu warda ,ksiazke -1 do hita i SoM ,wtedy mozna go do GG wystawic :)
Gule fajne oczywiscie sa :D troche ich duzo ale .............:)
Wraith teraz moze malo oplacalny bo sporo herosow z braku mozliwosci wziecia na konika itp. GW daje SoM ale to kwestia przemyslenia :)
Ci Bk jakos do mnie nie przemawiaja :) :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

ciekawa rozpa, ciekawa. Ale mimo to nie przemawiają do mnie tak duże jednostki ghuli. Nie kumam też czemu w tej jednej partii wilczków jest ich 7 i są z doom wolfem. Brakuje mi baśki. Ale po za tym jest bardzo fajna rozpa. I Ja kumam po co te 2x5 bk 8)

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Moje wilki szarzuja na smoczka (ahheheh ;) ) Doom reza sie z lordem ;) dostaje w ciry... liczac ile ran mu wklepano itp, i to ze jest mnie wiecej zostaje jeden wilk na stole. . czyli smok jest uwieziony na dwie tury (nie moze zrobic over runa) a ja mam jeszzce jedna ture zeby cos tam podciagnac.

BK do mnie tez nie przemawiali, do momentu gdy nie zaczalem grac nimi jako "wspomagacz" a nie rozpie****acz w mojej armii :)

Ghule, w takich mini skladach po 6 to porazka, osatecznie moglbym zmniejszyc ich do powiedzmy 8 z ghastem. Ale nie ma co za to wsadzic.

Basi nie wstawie, ma kare u mnie ;)

Serwus.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Basi nie wstawie, ma kare u mnie
:lol: :lol: :lol:
ghuli optymalna ilosc to 7-8 ,mozna tez mini jak i po maxie 10+ :D
7 z championem czasem sie przydaje :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Czcigodny z Gisoreux
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Gisoreux, Bretonia

Post autor: Czcigodny z Gisoreux »

10 ghuli to smierć dla wroga! (Wiem z autopsji) :)

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Czcigodny z Gisoreux pisze:10 ghuli to smierć dla wroga! (Wiem z autopsji) :)
Jaka śmierć?? One są tylko po to aby mówić flee i wsio. Przecież nei mają żadnej większej siły przebicia i w dodatku jak się w nie strzela to nigdy ld nie zdadzą i zawsze mi zwiją...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Minimalny oddzial 5 na przyklad to tak ,jest do robienia zasadzek :)
Ale taka 10 (T4 i 2A z trucizna) da rade z fastami ,jakimis lucznikami itp. Liderki ??? to trzymaj blisko gienia :D :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Podoba mi się ta rozpiska. Ale gdyby zamienić master necro na counta Von Carstein z GW (któremu możesz dać cursed book, book of arkham i np. aura of dark majesty - do wspieranie wielkich odziałów ghouli) a wrighta zamienić na necro to nadal masz 10PD a zyskujesz świetnego wojownika. Tracisz co prawda 4 zaklęcia na wielkim magu jednak masz 4 inwokacje :). Jak dla mnie wygląda taki pomysł lepiej niż ten tutaj.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Idac tym co ja mowiem ;) jezeli kolega chce koniecznie magie na full to lepiej necrarcha z wyzej podanym ekwipunkiem .Wtedy mamy pacjenta i do walki ;) (daje tez klockowi zasieg ksiazki)no i do czarowania
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

@August jak tak sie zrobi, to moze i mam pcjenta do walki .. ale bez zadnej ochrony (po za CB), a tak mam etyrcznego necromante ktory sie nie boi za bardzo i czuje sie bezpieczny w GG.

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Jeżeli wampira nie posyłać w pojedynki to nie jest łatwo wbić mu te 3 rany przy T5. A ten miałby jeszcze Cursed Booka. Z powodzeniem możesz mu jak chesz zdjąć Book of Arkham i włożyć Gema.

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

August pisze:Jeżeli wampira nie posyłać w pojedynki to nie jest łatwo wbić mu te 3 rany przy T5. A ten miałby jeszcze Cursed Booka. Z powodzeniem możesz mu jak chesz zdjąć Book of Arkham i włożyć Gema.
Ja po prostu jak mam wystawic wampira bez zadnej ochrony, to od razu widze dwa skorpiony dostawiajacej sie do mojego Vampierza i mordujacego go na smierc ;\\
Takie zboczenie :)

Ale pomysle, tylko ze nie mam takiej figurki .. musze cos sobie zmontowac i na pewno ptrzetestuje ;]

ODPOWIEDZ