Historia Armi High elfów

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mućka
Chuck Norris
Posty: 368
Lokalizacja: Rzeszów [KGB "RZEZNICY Z KRESÓW"]

Historia Armi High elfów

Post autor: Mućka »

Otóż mam na mastera w lublinie napisać historie armi do mojej rozpiski.
Ponieważ nigdy nie pisałem takowej histori, ba nawet nie wiem jak sie do niej zabrać, potrzebuje waszej pomocy. Czy mógłby mi ktoś pokazać historie ( byle jaką) abym miał jakiś wzór i ogólny obraz jak to ma wyglądać.

Rozpiska do której mam napisać historie:

Mag 2lvl Steed, Seer, Chalenner
Mag 2lvl Seer, Dispel scroll
Bsb, battle banner

2x5 silver helms (jedni maja warbannerke)

3x chariot
5x Dragon princi z BoS

2x Bolce

Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

kiedyś sobie takie zrobiłęm, rozpiska pod klimat, spokojna, wywarzona, Caledor :)

Prince
<dragon, lance, dragon armour>
<vambrencess of defence, enchanted shield, sword of might,
amulet of the puryfing flame, pure of heart>

Jest to prawowity dowódca i generał armii, który dosiada jednego już z ostatnich smoków z Caledoru. Książe jest tak potężny, że potrafi porozumiewać się ze smokami, a jego wierzchowiec to jeden z jego najlepszych przyjaciół więc stanowią istną jednośc podczas bitew. Aby oddać potęgę szlachcica posiada on liczne przedmioty magiczne przekazywane jego rodzinie z pokolenia na pokolnie, dzierży przepięknie zdobioną klingę w jasnobłękitnym kolorze aby jeszcze bardziej utożsamiać się ze swym smoczym przyjacielem, posiada również finezyjny pancerz i moc innych amuletów, które nieraz ratowały go z opresji, chodzą pogłoski, że podczas jednego z pojedynku na Księcia spadła potężna błyskawica nie wyrządzając mi żadnej krzywdy, jeden z wojowników widział, że jak piorun spadał na zbroje jego dowódcy zalśnij niesamowicie czystym światłem pewien z amuletów noszonych na szyji bohatera. Jako jedyny ma prawo dowodzić tą armią jednakże nawet on pomimo najczystszej krwi jaka płynie w jego żyłach, jest potomkiem samego Learfina, który zmagał się z samym Tzeentchem i dosiadał najpotężniejszego ze smoków Caledoru samego Galraucha nie może być pewien dowodzenia własnej armii, niestety intrygi na dworze Króla Feniksa są tak wielkie, że dowódcą sił z Caledoru może zostać obcy elf, jednak bardzo rzadko to się zdarza bo potęga rodów caledoryjskich jest tak potężna, że czasami sam Król Feniks uchyla przed nimi czoła.


Commader
<steed+ithilmar barding, dragon armour, great weapon>
<Helm of Fortune>

Potężny szlachcic, który dowodzi oddziałem Smoczej Jazdy. Już niejednokrotnie wykazywał się wspaniałymi umiejętnościami taktycznymi, grzebiąc pod kopytami najczystszej krwi rumaków zmasakrowane ciała wrogów. Doskonale posługuje się bronią. Na jego wysoką rangę wskazuje posiadany magiczny hełm, który lśni błękitem podczas bitwy rozpraszając uwagę wrogów, jednkaże jego moc jest nie oceniona, gdy elf zostaje trafiony to owy hełm rozjaśnia się na niesamowicie, oślepiające światło, przypisuje się to potężnym magicznym właściwością tego przedmiotu. Jak głosi pogłoska sami mistrzowie magii z Hoeth tworzyli przez wiele miesięcy ten hełm, podobno zawiera się w nim morskie złoto.


Mag Il
<2x dispel scroll>

Skromny adept magii, jest bardzo utalentowany jednakże nie ma aż tak wielkich zdolności magicznych jak jego bracia z Wieży Hoeth, jednakże poświęcij się całkowicie badanią smoków i ich dziejów oraz próbuje rozwiązać zagadkę dlaczego smoki zasneły. Za punkt honoru postawił sobie wynależienie spodobu na ich przebudzenie. Jednak jest na razie zbyt mało doświadczony i jego zadanie skupia się na opisaniu wszelakich bitew jego dowódcy oraz smoka na którego ujeżdza. Ale posiada też bardzo ważną misję, jako jedyny musi zadbać o rozciągnięcie płaszcza anty-mmagicznego nad całą armią Caledoru co jest niezwykle trudną sprawą ale wierzy, że podoła.

***********

9 Dragon Princes of Caledor
<standar, drakemaster>
<war banner>

Doborowa straż przyboczna swojego Księcia, którą dowodzi wyżej wspomniany szlachcic. Jest to najgrożniejsza jazda w arsenale całego Ulthuanu. Są śmierconiośnie szybcy i defastycyjni w uderzeniu. Nie raz przechylali szalę zwycięstwa sił Caledoru na swoją szalę, potężną szarżą. Posiadają najkunsztowniejsze pancerze i leciutkie kropierze dla swojich białych, smukłych i najczystszej krwi rumaków, ktore pochądzą linią krwi od samego Korhandira ojca wszystkich koni. Smoczy Książęta to najdostojniejsza szlachta w całym Ulthuanie więc posiadają potężny, jasnoniebiski i zlewający się w biel sztandar ze srebrnym smokiem, który emanuje glorią i chwałą dni świetności rodów z Caledoru. Są najdumniejsi w całej armii więc będą walczyć do końca, chroniąc swego pana i jego wierzchowca, którego uważają za najdoskonalszą formę isnienia w tym starganym wojną światem.

5 Silver Helms<shield, heavy armour>
5 Silver Helms<shield, heavy armour>

Są to szlachcice Ulthuanu, którzy zawsze stawiają się w chwale i glorii na wezwanie. Są to dumni, ciężkozbrojni jeżdzcy dosiadający szybkich jak wiatr wierzchowców. Maja znakomite wyszkolenie i uzbrojenie, jednakże nigdy nie dorównają dumie i chwale najdostojniejszej smoczej szlachcie. Ale ich wartość bojowa jest ogromna, bo mało jest oddziałów, które potrafią bez strachu stanąć oko w oku pędzącej cięzkiej jeżdzie.

16 Spearmen<standard, musican>
16 Spearmen<standard, musican>

Te jednostki tworzą mieszkańcy miast Caledoru, wzywani zawsze pod broń w razie potrzeby. Ich wartość jest ogromna, cechują się doskonałym wyszkoleniem i są niedościgłymi mistrzami w zwartej walce przy pomocy leciutkich lecz śmiercionośnych włóczni. NIestety jak wiadomo Caledor jest najmniej zaludniną prowincją na Ulthuanie więc Smoczy Książeta mogą pozwolić sobie na powołanie tylko dwóch chorągwi tych jakże oddanych wojowników

3 Tiranoc Chariots

Z dawnych czasów władcy Tiranocu podarowali kilka tych śmiercionośnych maszyn bojowych Księcią z Caledoru, którzy często je wykorzystują podczas bitew, wspomagając piechotę. Caledorczycy przekonali się jak mogą one być niebezpieczne i bardzo cenią te prezenty. Niejednokrotnie po zwycięskich bitwach wyżsi dowódcy wjeżdzają do swojich rodzinnych miast na rydwanie, jednak jest to przyjmowane z niesmakiem, bo drugim przyjacielem rycerzy z Caledoru jest czystej krwi rumak, oczywiście pierwszym są smoki, którre jednakże zapadły w dziwną śpiączke.

2 Repeater Bolt Throwers

Są to niesiące śmierć wrogą najdoskonalsze maszyny, tworzone z finezją i smakiem. Strzelają deszczem pocisków wielkości włóczni, dziesiątkując przeciwnika bądz jednym potężnym oszczepem potrafiacym rozedrzeć skórę nawet smoka i dlatego są używane z pewną dożą niechęci, jednakże czasy się zmieniają i szlacha Caledoru musiała zastąpić czymś równie potężnym co smok. W Caledorze się ich nie wytwarza a te nieliczne egzemplarze przysłał sam Król Feniks jako posiłki. Smocza szlachta przyjeła tylko te maszyny nie chcąc innych posiłków pnioeważ jest zbyt dumna aby ich wiktroię oddbierali inni wojownicy z innych prowincji niż Caledor.

2 Great Eagle

Jak głosi legenda, gdy przed bitwą wznoszą się potężne sylwetki majestatycznych orłów to jest to znak na rychłe zwycięstwo elfów. Orły zawsze potrafiły znaleść wspólny język z elfami traktujących ich jak młodszych braci. W potężnych górach Caledoru wiją swe gniazda i niejednokrotnie wspomagają siły Caledoru podczas walki i rozpoznaniia bądz przenoszą ważne informacje na dalekie odległości z ogromną szybkością.

5 Shadow Warriors

Są to oczy i uszy tej armii. Niewiadomo dlaczego przyłączyli się do armii Caledoru jednak służą jej z całym oddaniem. Nie przeniknione są umysły elfów z Lądu Cienia, gdzie zwalczają siły mrocznyvh kuzynów w ciągłej partyzanckeij walce. Może czują możliwość pomaszczenia wszystkich krzywd jakie wyrządził im Malekith? Tego nie wei nikt.

a jak chcesz wiecej i zobaczyć jeszcze bardziej o co chodzi, kliknij w ten link: tutaj
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Bla bla bla
Dobra historia armii HE musi miec watek homoseksualny :)
Max punktów gwarantowany :P
Beka na maxa

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

A mi się tekst Kosy podoba :D

Awatar użytkownika
|_Mlody_|
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: |_Mlody_| »

Oskar pisze:Bla bla bla
Dobra historia armii HE musi miec watek homoseksualny :)
Max punktów gwarantowany :P
Taka jest tez i moja opinia :D


"Wysoko urodzony Heigh elficki mag przemawial do swych uczniow gladzac przy tym namietliwie strzaly do bolthrowera....."

cos takiego by sie przydalo

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Jak dla mnie opowiadanie Kosy jest ok. Ale widać wyraźnie, że albo bardzo się spieszyłeś pisząc ten tekst, albo ci sie zbytnio nie chciało, albo była 3 w nocy. No i jest to trochę jak dla mnie przesłodzone, chociaż nie jestem pewien czy tak nie powinno być. Myślę że ciekawym dodatkiem mółby być wątek homoseksualny (gdyż jak wszyscy wiemy HE mają do owych czynów skłonności :wink: )

Pozdrawiam
Guard
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

co wy kurde macie do tych wątków homoseksualnych?? :P Nie ma tego nigdzie sprecyzowane nigdzie, wiec takie brednie są nic nie warte :P
Np. nikt się nie czepia Delfów za ich perwere nieibliczalną, baz zielonych za ich zamiłowania do "kochania" sie ze zwierzętami, szczególnie krowy :P

a co do tekstu, to tylko chciałem dać tam jakiś przykład i musi być cukierkowe, jeśli by takie nie było to znaczy, że to nie jest od hajelfów, proste. Trzeba czuc kliamt armi ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Ewidentny brak watku homoseksualnego.Widac nie czujesz klimatu tej armii

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wetuje. Podaj mi przykład, dowód, że elfy to pedały?/ PRAWDZIWY DOWÓD, a nie jakies poszlaki.

Zrtesztą cała nasz społecznosć i kultura wywodzi sie od homoseksualizmu i nikt tego nie zaprzeczy :) a jakoś zdecydwoana wieksozśc nie jest pedałami :P , przynajmiej mam taka nadzieje, że zdecydwoana większosc
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Mućka
Chuck Norris
Posty: 368
Lokalizacja: Rzeszów [KGB "RZEZNICY Z KRESÓW"]

Post autor: Mućka »

Wątek homoseksualny bym wprowadził tylko miedzy kim?
Mag i BSB??

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

miedzy rydwanem a bolcem, oraz silverami i magami :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

A może od razu grupowa orgia... taki erodeathmach :lol:
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Helfy nie są gejami!Przynajmniej nie maja armia,wasza to tam se może.Polecam lektóry takie jak zabójca gigantów czy krew gileada,żeby się trochę fluffu nauczyć
A pozatym znowu się opff robi
Co do historii,znajdź motyw np. że twoje elfy zostały na starym świecie gdyż,ale się korony niewyżekły,skryły się w górach,czekając na przejście ery krasnoludów,gdy ich imperium legło w kiszce,elfy te zaczeły współpracować z nowym plemieniem-ludźmi,blablabla.....
Potem napisz co robią teraz(np żyją w pokoju ukryci przed wzrokiem ludzi,lecz gdy ziemie ich ukrytej wieży(warzne żeby zaczynała się nazwa na słowo tor) znajdą się w niebezpieczeństwie ruszają do boju,być może swojego ostatniego....a następnie skąd się wziołten bsb,magicy,skąd mają przedmioty,ich historyjka mile widziana itp.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to za Chiny Ludowe Battle Bannera tam nie da się wcisnąć. On mozę byc tylko z Ulthuanu, powiedzmy w armi na 10k :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

wystarczy spojrzez na ich slodkie twarze :lol: i wszystko staje sie jasne, zaden inny dowod nie jest potrzebny.

ODPOWIEDZ