Coldy ,czy CHarioty

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Coldy ,czy CHarioty

Post autor: Zeppelin »

Pomóżcie wybrać między Coldami a chariotami bo sam nie wiem co lepsze. Osobiśćie wolę zimne bo możńa dać im FCG i fajny sztandar, i np Ringa , albo talizman ciszy i ogólnie wydają sie sensowniejsi ( szczegónie do ataku ,któy preferuje znaczy ofensywny sposób gry)

pozdro
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tularian to naprawde zalezy od rozpiski. Po co rozprawiac o czyms co nie ma sensu? ( przynajmniej dla mnie)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ja gram ostatnio na jezdzie z Lordem wspomaganym przez chariot hydre 2 10tki szejdow na flankach i 2 kotly. charioterzy sa naprawde w pytke :P .

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

COC jest ok pod bohatera, szczegolnie pod sztandarowego armi. Rydwany lepsze do defensa, kawaleria do ofensa. Dobre jedno i drugie, warto przetestowac oba oddzialy. Teraz gy rydwan ma wiekszy Ld i save oraz obsluganci maja lepszy Ws, stal sie bardzo niebezpieczny. Tyle tylko ze mamy w specjalach naprawde mocna alternatywe w postaci BG, shadsow i COK'ow, dlatego mysle ze nalepsze rozwiazanie dac rydwan pod nobla i wspierajac nim BG, rozwalamy prawie wszystko (stara dobra metoda stosowana na poprzednim booku), tyle ze teraz o wiele niebezpieczniejsza.
Pozdro

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

na starym booku gralem na 4 rydwanach teraz brak na nie pkt ale jakos nie lubie cokow wiec gdybym mial wybierac z pewnoscia padlo by na rydwany
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja sobie nie wyobrażam rozpiski bez 6 cok albo 2x6 cok w szczególności jak gram na kotle :P

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

jak już chcę wystawić CoK to 2 oddziały a jak punktów brak na dwa to wystawiam 2 charioty

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3290
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Imo chyba powinno się minimalizować testy głupoty. Choć widziałem rozpiskę na 4 chariotach na 1500 i w jednej z bitew głupota była oblana raz (!) na 6 tur.....to była stara książka, więc charioty miały 8 ld... :roll:

ODPOWIEDZ