O&G na Masterach

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Generalnie to przeciwnikowi może się udać wybawić fanoli z 2 oddziałów na raz. Wtedy możesz dostać od własnych fanoli, które będą się wracać. Dodatkowo jak trafisz na klopę a nawet inne maszynki, to nieźle dostaniesz. Ale nie wiadomo jak to w praktyce będzie. Koncepcja myślę ciekawa. :D

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

Ja tam do nocnych gobów oraz fanatyków nic nie mam. Sam wystawiam często dwa klocki z fanatykami i siatkami. Tylko, że 20 gobów z Ld 5 bardzo łatwo panikują i czasami może się zdarzyć, że ataki klocuszek ucieknie zanim wypuści swoich fanoli. Jak mam dwa klocki to udaje mi się dać wszystkim liderkę generała ale jak tyle tych gobosów to nie wiem czy się uda.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

co to za oddzial z 20 chlopa?
25 to chyba minimum,30 to juz calkiem dobry oddzialek.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

co to za oddzial z 20 chlopa?
25 to chyba minimum,30 to juz calkiem dobry oddzialek.

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

po to jest black ork... jak sie dobrze postaram to obejme wszystkie oddziały swoją liderką. w sobote przetestuje i zdam relacje

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Kurcze rozpa jest niby oki....tylko zapanować nad tym cieżko....bo jak wyleci to wszystko na stół....to masakra....;]

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Czy ktoś się wybiera może na ten mikołajkowy turniej? Bo ja chciałbym wziąć udział, ale brakuje mi paru rzeczy i dlatego chciałem się zapytać, czy ktoś mógłby mi pożyczyć. Jeśli tak, to pisać na PM. Na pewno jakieś wynagrodzenie będzie. :wink:

Rozpy jeszcze nie mam, ale na pewno będę potrzebował arrer boyzów, savage orków i może jeszcze BO na świni.

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Ludzie 10 error boyzow na PGA ratujcie !

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dobra, dobra, przywioze Ci.
Wyluzuj sie.
Sa beznadziejnie pomalowani.

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

Kołata czekamy na raport :D. Widziałem, że średnio ci poszło, ale to nic. Grałeś standardem czy może swoją rozpiską z mengilami?

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Master najgorszy w roku. Nie wiem, czy tak plewiłem, czy rozpa do kitu. A najsmutniejsze jest to, że reszta graczy orkowych którzy zazwyczaj zajmują dobre miejsca wypadła równie beznadziejnie. Coś więcej jutro skrobnę.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Mork z Gorkiem zachlali przed PGA i nie mial kto boyzow wspierać ;)

Poszło ci najlepiej z wszystkich zielonych z tego co widzę, wiec nie aż tak źle. Gratulacje

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

z graczy orkowych, a właściwie grających orkami na PGA to z bitew Wojtasu ugrał 1 punkt więcej ale z malowania miał 5 mniej chyba...

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Inferno ugrał wiecej niż ja też, ale ja mialem prawie max z hobby. Jednak ogólnie to porażka maksymalna. Najwyżej sklasyfikowane O&G na 45 miejscu?! Żal. Muszą zajść jakieś zmiany w balancing patchu, bo zielonymi jest coraz ciężej grać i coraz mniej z tego grania przyjemności. Jeśli się coś nie zmieni, to obawiam się, że zielonych już zupełnie garstka zostanie :( Kurwa, kto by pomyślał, że takie czasy nadejdą :? Wczoraj z Blessem i Dębkiem kminiliśmy całą drogę z Poznania nad jakimiś nowymi patentami do O&G i ogólnie wiele (nic?) nie wymyślilismy, poza kilkoma rozpami for fun.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Kołata pisze: Wczoraj z Blessem i Dębkiem kminiliśmy całą drogę z Poznania nad jakimiś nowymi patentami do O&G i ogólnie wiele (nic?) nie wymyślilismy, poza kilkoma rozpami for fun.
Juz nie przesadzaj, ze nic ! Pomysl lepiej nad doszlifowaniem tego pomyslu na Squig Herdach z upgradem black orkowych herosow do solowych dzialan. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

Kołata pisze:Wczoraj z Blessem i Dębkiem kminiliśmy całą drogę z Poznania nad jakimiś nowymi patentami do O&G i ogólnie wiele (nic?) nie wymyślilismy, poza kilkoma rozpami for fun.
A myśleliście o rozpie na pump wagonach? Oczywiście czterech.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

ja uzywam 2
wkurzaja mnie fasty/furie czy inne harpie stojace za moimi oddzialami i radosnie oglaszajacymi sie mianem Wielkiego Hamulcowego Zielonego Walca.

i znowu powracam do konceptu herosa na rydwanie+rydwanu.

moje zielone na PGA byly na "wypozyczeniu",zebraly przyzwoite noty za hobby(27pkt)
kumpel zwykle grywa WE,z armii byl bardzo zadowolony(duzo funu)...ale liczba miscastow w jego wykonaniu byla porazajaca. i w jednej z bitew przeciwnik zabijal mu 2-3 modele na ture a on sobie do 600pkt na ture :twisted:

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

witam, oto rozpiska którą zająłem 23 miejsce na 40. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=318421#318421
0 ogrania i kilka błedów, a i tak chyba dobrze. rozpiska moim zdaniem warta uwagi.

WOJTASU
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117

Post autor: WOJTASU »

no nic ja ide za ciosem i do bydgoszczy jade zielonymi na zbyt wiele nie licze ale z drugiej strony...;) niech no tylko Gork i Mork nie zawiodą!!!!

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Powodzenia! Ja biorę bretonnię :P Jeśli bedzie dobry wynik, to do Lublina zielonymi :)

ODPOWIEDZ