DE - Kolejny Monster traktor na 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

-Ja bym jednym cokom dal ASF. Front masz dosc szeroki, mozna sie podstawiac.

-Co do comba na generale, to wole Hydra blade, pendant + PoS. Jedna walke masz przekozacka.

-I jak na taki ladny offensik, wyrzucilbym 2 bolce i wcisnal bsbka na swini, z hotekiem i shield of grond. 1+ sava, -1S na ranienie. Juz nie tak latwo wyjac go z tych cokow z asf.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

ASF zbędny. Hydra bierze na klate co najgorszę, a z Wardem od kotła ustoi pierwszą turę potem smok dolatuje albo CoK. Poza tym mam harpie i DRów by się ustawić tak by przeciwnik z overruna nie dobiegł i się wystawił na moją szarżę. Pamiętaj, że pkt są ograniczone :>

BSB na świni odpada bo albo kocioł albo on, inaczej slotów braknie, a kocioł BSB bardziej się przyda.

Co do Hydra blade co mi to da? jedna tura z S 7, a potem? wolę stałe S6 i 4 A bezpieczniejsze i ciągle nabija rany nie msuzę szukać kluczowego oddziału, którego z hydra blade mam zamieść.

Poza tym przez te ograniczenia nie mogę zagrać Karond Kar'em :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dlaczego ma zabraknac slotow? Lord smok, bsb, haga, czarka.

Nom, tez fajnie miec stala sile 6. Imho kazde z tych kombosow ma swoje zalety. Kwestia gustu i tego co sie lepiej sprawdza.

A co do hoteka... Nie wydaje ci sie, ze latwo go bedzie zdjac?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Smok sam zajmuje jednego slota
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

O hotek się nie martwię będę screenować harpiami i DRami wrazie co. Moge się też ustawić by nie widzieli championa, a w ostateczności Ward z kotła. Dam radę :P jak się nie uda mam 2 skrole i 3 DD to zawsze lepsze niż nic.
Obrazek

ODPOWIEDZ