CZAS APOKALIPSY, 10/01/2009, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Ojej, ale fajny turniej :) Pierwszy mój wygrany turniej w życiu to był Erengrad, robiony na podobnej zasadzie, bardzo mnie cieszy że będzie powtórka :)

Może by tak wprowadzić drobny element kampanijny -tzn strona która wygrywa pierwsze bitwy ma jakieś drobniuteńkie bonusy w nastepnych ? (uzyskuje przewagę strategiczną nad wrogiem)

Jak tylko wróce do domu wyślę zgłoszenie, żeby nikt mi miejsca nie zajął :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Blessie wiesz tak samo dobrze jak ja że orki z równą przyjemnością rozjeżdżają armie imperium i elfów co chaosu i beastmenów :)
a Ogry to już po całości, walczą ze wszystkim co na drzewo nie ucieka na ich widok :)

ale spoko liczę że przymierze dobra nie da ciała i stawi się licznie :P

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jasiuuu pisze: ale spoko liczę że przymierze dobra nie da ciała i stawi się licznie :P
Narazie jest już wujek Dębek. Solidny generał na szpic sił uderzeniowych dobrasów. Jak będzie trzeba, to sam pojedzie na hordy barbarzyńców... jak Faramir ze swoja kawalerią pod Osgiliath:

http://pl.youtube.com/watch?v=BbKFvD2NCPk

Odprowadzą go smutne spojrzenia kobiet i dzieci skazanych na rychłą śmierć... :twisted:

Oj, jestem tylko sedzia technicznym. Zupełnie bezstronnym. :^o
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

:lol2: zniszczyłeś mnie tym Faramirem

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 462

Post autor: Chmuruś »

Dołączam do Dębka i dobrej strony :P

Zgłoszenie poszło.

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Proszę o zarezerwowania miejsca po stronie zła, zgłoszenie na dniach wyślę.
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

:( Kurde , szkoda że niestety mnie nie będzie bo lokalizacja i format świetny.... tylko data :(. W każdym razie życzę powodzenia w organizacji panowie.
Obrazek

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Dębek nie będzie sam...

you have my axe:D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

szczypce moich skorpionow tylko na te twoje male toporki czekaja ;)

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

zniszczyłeś mnie tym Faramirem
Dzięki Bless to Ty wiesz jak dodać mi animuszu. Nie ma bata k..wa. Wielkie kupy, kobry szczerbatki, szare sery, wrony i inne dark elfickie ścierwo w stylu sado maso możecie liczyć na gromki wp.....l.
Ja j..ie wzruszyłem się.
Bartys niech twoi slayerzy ostrzą siekiery - mamy parę pryszczy do wycisnięcia.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

and my tank 8)

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

and my arrows 8)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

and my stardragon 8)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

and my klimat :P
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

i jasiowy fart ^^

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

widzisz ile Ci dają :) w końcu gwiazdka, nie?

ciekawe, który da dupy :P :roll:




Co w momencie kiedy część osób nie przyjdzie, albo wycofa się w ostatniej chwili jak to często bywa i np będzie o 5ciu dobrych/złych za dużo/mało??
będzie tyle osób pauzowało/grało for fun? przewidzieliście jakieś rozwiązanie?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

bless pisze: OK, moze byc pivot. Pod warunkiem, ze nie bedziesz pivotował kreski. Bo jak Cie znam, to juz cos kombinujesz...
oczywiscie, ze byl taki patent :)

mysle, ze samo ograniczenie, ze po darmowym reformie nie mozna zrobic change formatio wystarcza...
A co do Wampirów, to nic mi nie wiadomo, by Dire Wolves miały mozliwość wziecia Ikon of Rakaph.

Zwroc uwage, po raz kolejny to podkreslam, ze imho uscislenia wymaga tylko Ikona a nie reform. I tego sie trzymajmy.
znaczy, ze autorzy nie przewidzieli faktu reformowania sie w kreske z ikony a juz z 7 wilkow z championem to bylo bardzo przemyslana sprawa z ich strony tak? czemu vc maja miec lepiej niz tk? ogranicz wszystkie oddizaly, ze musza byc co najmiej po 5 w szeregu :)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Cauliflower pisze: Co w momencie kiedy część osób nie przyjdzie, albo wycofa się w ostatniej chwili jak to często bywa i np będzie o 5ciu dobrych/złych za dużo/mało??
będzie tyle osób pauzowało/grało for fun? przewidzieliście jakieś rozwiązanie?
Widze, ze znowu martwisz sie rzeczami, ktore Cie martwic nie powinny. Owszem, ten turniej jest obarczony większym ryzykiem "niedoparowania", ale wraz z uplywem czasu bedziemy graczy prosili o potwierdzenie przybycia. Bedziemy tez mieli plan awaryjny na wypadek jednej/dwoch nieobecnosci. Jestesmy dobrej mysli. Ostatnio gracze nas nie zawiedli.
Shino pisze: mysle, ze samo ograniczenie, ze po darmowym reformie nie mozna zrobic change formatio wystarcza...
OK, zrobmy tak - szkoda mi miejsca i fajnego klimatu na dyskusje na temat Ikony w tym temacie. Moge pociągnąć ten temat dalej w stosownym temacie na forum Zasad. Tymczasem, na okoliczności tego turnieju, uznamy, że Ikona daje reform, ale z obowiązkiem zachowania po manewrze 5 modeli w szeregu (poproszę Kacpra u uzupełnienie tego w regulaminie). Ciebie natomiast poproszę o niekontynuowanie tego wątku w tym temacie. Jeśli chcesz mnie dalej przekonywać, to albo na PM, albo na KZ.
Mam nadzieje, ze ta decyzja Cie mimo wszystko nie zniecheci i zaszczycisz nas jednak swoją obecnością. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Co w momencie kiedy część osób nie przyjdzie, albo wycofa się w ostatniej chwili jak to często bywa i np będzie o 5ciu dobrych/złych za dużo/mało??
będzie tyle osób pauzowało/grało for fun? przewidzieliście jakieś rozwiązanie?
O to niech Cię głowa nie boli.
ciekawe, który da dupy
:lol2: :lol2: :lol2:
nie wytrzymam..... da dupy.....
:lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Ciebie natomiast poproszę o niekontynuowanie tego wątku w tym temacie. Jeśli chcesz mnie dalej przekonywać, to albo na PM, albo na KZ.
ale nikt na kwestii zasad nie mowi mi, ze nie moge zrobic normalnej reformy tym oddzialem...

ODPOWIEDZ