PMOTM 18 Chaos Exalted of Khorne on Juggernaut

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

PMOTM 18 Chaos Exalted of Khorne on Juggernaut

Post autor: Manfred »

Słabe zdjęcia bo aparat bez zooma optycznego :(
przejścia na czarnym są delikatniejsze niż na zdjęciach

do skończenia podstawka i skrawki szmat przy nogach

do konkursu 1 zdjęcie

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Musisz bardziej dopracować te świecące oczy championa albo to wina aparatu i wyglądają przez to jednolicie niebiesko. Swoją drogą czekałem na figurki nowych warriorów :)
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

czarny średnio wycieniowany, takie grzebienie cieniowania nie wyglądają zbyt fajnie:/
ale bardziej brakuje mi mocniejszego zaakcentowania krawędzi czarnego, sporo by to poprawiło;)
niebieskie oczka nie pasują. przy całym czarnym modelu czerwone akcenty starczają w zupelności, mocny niebieski nie jest potrzebny.
jakies uszkodzenia mógłbyś spróbować na pancerzu juggernauta tak swoją drogą, dodałyby mu czegoś ciekawego bo na razie nudnawy.
świecenie wymaga większej ilości delikatniejszych przejść.
figurka niestety nie powala:(

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

wygląda troche jak spodkładowany z kilkoma ładnie domalowanymi elementami.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

czarny wygląda troche lepiej aczkolwiek nie wychodzi mi najlepiej malowanie dużych czarnych powierzchni ;)
oczka też wyglądają lepiej ale troche je również poprawie
acha to nie ma powalać to TT

Awatar użytkownika
swidr
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: swidr »

czarny to chyba nie to;/ moze chociaz ciemnoczerwony sprobuj albo mocna purpure bo ten czarny z szarym lipny jest.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

nie wychodzi mi najlepiej malowanie dużych czarnych powierzchni
Powinieneś cieniować tylko krawędzie (ale za to do jasnoszarego). Twój "czarny" wygląda na ciemnoszary, a raczej nie o to chodziło :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

wkońcu ktoś coś mądrego powiedział ;)
jak znajde troche czasu to przemaluje ten czarny tak jak Jankiel radzi :)

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Ja myślę że jakbyś ten szary rozjaśnił jeszcze paroma nie za ostrymi przejściami to w porządku by był bardzo.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A już myślałem, że PMoTM umarło na dobre, a tu taki wysyp prac się szykuje :)

Sam model psa z irokezem nie bardzo mi się podoba, ale takie to moje już widzimisię ;)

I ja się podpisuję pod rozjaśnieniami krawędzi :) Czarny kolor jest dość niewdzięczny, bo bardzo szybko można zrobić z niego szary. Dlatego też dobrze jest skupiać się na krawędziach w ogóle, a przy Twoim modelu tym bardziej, ponieważ cały wygląda, jak ciemna masa, a ma pełno tych płyt pancerza i jeśli je wszystkie powyciągasz (niekoniecznie naokoło), to efekt trójwymiarowości będzie o wiele lepszy i wydobędziesz masę detali. Po prostu sama czerń jest monotonna dość, tym bardziej, że pokrywa większość powierzchni, zdecydowanie krawędzie trzeba powyciągać i będzie OK :) Całość na sam już koniec można jeszcze przejechać delikatnym washem, żeby wyrównać tony i wyrównać powierzchnię.

Poza tym podobają mi się niebieskie ślepia i czerwone akcenty! Teraz tylko postaraj się podstawkę dobrze umalować i całość będzie świetna! Aha, może machnij też delikatnie Boltgunem krawędzie złota i ogniwa łańcucha (takie tylko delikatne kreski na każdym) i na kolcach na czubkach, to też powinno pomóc! Ale być może zechcesz zostawić takie ciemne, źle nie wyglądają przecież!

Czekam na efekt końcowy!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

podjedz krawedzie metalu bialym albo jasnym jakims bo kurde figurka wyglada jak nie skonczona
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ