Turniej Mikołajkowy

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Zero z wysywg ale przejdzie, może być?

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Offspringman jest chory, wiec go nie bedzie.

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

Oczywiście że może być :) Dzieki, i powodzenia wszystkim ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Brawo Kacper :) 3 maski. Szkoda, ze nie orkami, tylko na orkach :P

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

wszystkie 3 z orkami?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

DE, Orki, VC
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

bardzo przyjemny turniej. wielkie dzięki organizatorom i przeciwnikom za gre.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Dzięki za grę. Trzecie miejsce krasiami, to coś, czego się nie spodziewałem. Najzabawniejsze w tym jet to, że droga na podium usłana u mnie była trupami elfów :)

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Mam nadzieję, że lista zostanie przedstawiona w tym temacie. Dzięki wszystkim za grę. Był to mój pierwszy turniej i jestem z siebie zadowolony (no, powiedzmy :D ). Trochę karniaków się niestety zebrało. :cry: Wyniki:
Orki vs Lizaki 0-21
Orki vs Orki 11-9
Orki vs VC 4-16

Naprawdę świetna zabawa.

Dziękuje jeszcze Cauliflower'owi za pożyczenie mi figurek.

Sir Roni de Gato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Sir Roni de Gato »

Dzięki wielkie za turniej. Prawdopodobnie byłbym bardziej zadowolony gdybym zaczął mięć trochę większego farta w rzutach :P . Dzięki przeciwnikom za gre.

P.S. Mała uwaga: brak przejścia między stołami na górze.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

było super jeden z przyjemniejszych turnieji w jakich brałem udział dzieki przeciwnikom za gre
VCvsWoCH 7:13
VCvsBretonnia 19:1<srednia żutów mojego rywala to 2 ale sie zdarza :D>
VCvsDwarfs13:7<rozwalił mi katapultą w 2 turze black cougha ale potem sei odbilem:D> także jeszcze raz dzieki za turniej i prosze o wiecej takich

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Było super , naprawdę przyjemny Turniej i fajni ludzie , zająłem 30 miejsce a grałem DE

DE vs DE 5:15
DE vs DL 9:11
DE vs Dwarfs 18:2
Obrazek

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

http://img380.imageshack.us/img380/9836/wynikiaj3.jpg

W linku wyniki turnieju, proszę o sprawdzanie czy wszystko się zgadza (ID na przykład). Ewentualne błędy proszę zgłaszać na PM, macie na to 3 dni, potem wyniki wysyłam do ligi. Karniaki były odejmowane od punktów z pierwszej bitwy.

Jestem strasznie zmęczony, ale chciałem podziękować wszystkim graczom za przybycie. Mimo, że szkoła poleciała z nami w przysłowiowego.. przysłowiowe kulki (takie jak ma Rufjan na obrazku poniżej), to jakoś z Sociem ogarnęliśmy temat. Bardzo dziękujemy za pomoc Krzyśkowi Dąbkowskiemu, Michałowi Kucharskiemu, Dominikowi Kądzielskiemu, Łukaszowi Ozimkowi oraz Piotrkowi Durancowi i reszcie ekipy z Łomianek.
Przepraszamy za niezależne od nas utrudnienia. Chętnie byśmy zrobili miejsce do przechodzenia między stołami, ale nie pozwolono nam wysunąć stołów dalej w stronę schodów niż widzieliście.

Gratulujemy wszystkim rozegrania bitew i ugrania najlepszych możliwych wyników. Szczególnie gratulujemy tym którzy byli po raz pierwszy na turnieju, tym którym udało sie wyciągnać 21 pkt, tym którzy zwyciężyli w klasyfikacji końcowej oraz tym którzy zdobyli aż 4/5 pkt z testu wiedzy Shino.

Pozdrawiam! Do zobaczenia w Łodzi lub na najbliższym turnieju Jeźdźców Hardkoru, na który w ich imieniu wszystkich serdecznie zapraszam.

Sir Roni de Gato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Sir Roni de Gato »

"VCvsBretonnia 19:1<srednia żutów mojego rywala to 2 ale sie zdarza"

- 2? ja bym powiedział 1,5 :P

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Jedyne do czego mozna sie przyczepić to... tereny, 2x grałem na totalnej patelni, w sumie z manfredem też. Więcej urozmaicenia chłopaki, bo inaczej to wybór strony nie jest żadnym wyborem. Oprócz tego- naprawde git!
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

turniej udany bardzo dobra atmosfera. Zaczynam malować figurki po nocach bo 7 punktów to w sumie dużo:) najgorsze 4 miejsce ale nie narzekam :D

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Turniej jak najbardziej w porządku, podziękowania dla organizatorów i przeciwników ;)

Awatar użytkownika
M.40
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Wołomin - Moria Green Team

Post autor: M.40 »

trikk pisze:Jedyne do czego mozna sie przyczepić to... tereny
A z tym to się zgadzam. Zupełna pustynia. TK miały by klimat :D Ale reszta była świetna. Wielkie dzięki dla przeciwników i gratulacje dla Św. Barbary

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Było fantastycznie! To był mój pierwszy trniej i naprawdę jestem mile zaskoczony. Teraz moja koncepcja co do wybierania jednostek przeszła radykalną zmianę :D .
Wielkie dzięki przeciwnikom za grę(no i Pitagorasowi za pomoc kalece :wink: ).

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

fajnie fajnie było
gratuluje udanego turnieju i Barbarze za to jak zaczoł pociskać tymi DE, noi Dębkowi za dobry wynik orkasami
Dzięki przeciwnikom za bitwy, Panowi Mdłościowi i SoCiowi za turniej, Kotletowi za nieprzeciętne śmiechy itd. ;)

ODPOWIEDZ