Turniej Mikołajkowy

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

http://img380.imageshack.us/img380/9836/wynikiaj3.jpg
Odwróć tabele i orkowie na czele. :wink:
Dzieki przeciwnikom za bitwy.
Kołacie i Św.Barbarze za figsy.
Gratulacje dla zwycięzcy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Ej św.Barbara , wrzuć rozpiskę i raport bitewny tutaj :)
Obrazek

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »


Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

od kogoś pozyczyłem zombiaki i niemoglem kogoś znaleść ktoś sie po nie zglasza??

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Może mi ktoś napisać o co chodzi w tej tabeli? Nie wiem o co chodzi z tymi ''małe 1'', ''duże 1'' itd.

Dodam jeszcze, że ogólnie rzuty miałem w porządku ale w 2 bitwach wysadziłem sobie szamana w powietrze (miscasty) :? .

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Turniej bardzo spoko, organizacyjnie na świetnym poziomie, minimalne zgrzyty ale to już nie wina chłopaków tylko szkoły... :) Bitwy jak zwykle bardzo przyjemne, dzięki przeciwnikom za grę i oby więcej tak fajnych i udanych turniejów się pojawiało... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Może mi ktoś napisać o co chodzi w tej tabeli? Nie wiem o co chodzi z tymi ''małe 1'', ''duże 1'' itd.

Dodam jeszcze, że ogólnie rzuty miałem w porządku ale w 2 bitwach wysadziłem sobie szamana w powietrze (miscasty) Confused .
No chyba chodzi o to że np. masz -1234 w małych , czyli przeciwnik zdobył 1234 punkty , a więc przeciwnik wygrywa 18 : 2 ( w dużych ) ja tak to zrozumiałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Powinny was interesować tylko rubryki "duże 1,duże2,duże3" to są wasze punkty z bitew.Dodatkowo znajdują się tam kolumny test-czyli wyniki z testu wiedzy oraz mal+wysw czyli punkty jakie otrzymaliście za malowanie i zgodność uzbrojenia z rozpiską.Kolumna końcowe to ostateczna ilość punktów jaką otrzymaliście.

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Niestety jak widać, nie nauczyłem się obsługiwać cyfrówki moich rodziców. :/ W związku z tym tylko część zdjęć nadaje się do prezentacji, a wiele z tych które wrzuciłem jest niezbyt dobrych. No ale jeśli ktoś chce zobaczyć siebie albo swoją armię uwiecznioną na Turnieju Mikołajkowym, albo krótki filmik z ostatniej bitwy na pierwszym stole to zapraszam.

http://www.sendspace.com/file/11h964

Plik należy zapisać na dysku po czym wypakować go używając programu winrar albo podobnego.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

mnich12 chyba od mojego kumpla pożyczałeś zombiaki(5 albo 10 nie pamietam dokładnie) jak coś to bedziemy na jakimś turnieju najbliższym w W-wie[/quote]

Raksa
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Z domu

Post autor: Raksa »

Mili organizatorzy,

chciałbym zauważyć błąd w wyniku ostatniej mojej bitwy, udało mi się wygrać (choć fartem) 12-8 z WE Jakuba K. a nie przegrać w tym formacie.
Z góry dziękuje za korektę.
Jan Skowron:)

Awatar użytkownika
Shyym
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shyym »

Ah, a ja nadal mam objekcje co do pytania nt. rozdzielania woundów między wampiry w 1 oddziale przy przegranym CR. W armybooku jak byk stoi, że wg. mojego życzenia. Ale mam polski podręcznik, może ktoś z angielskiego by zacytował? :>

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

odpowiedzi od razu umieszcze jakby ktos nie wiedzial cos :)

1) do oddzialu mengili w domku strzelaja kusznicy de z 29" podwojnym strzalem. na ile trafiaja?
- nie maja zasiegu (a jakby mieli to strzelaja na -7 czyli i tak by nie mogli trafic)

2) Co widza glowy Kairosa Fateweavera?
- Przeszlosc i przyszlosc

3) Oddzial Dragon Prince'ow szarzuje na assassina de. kto ierwszy atakuje wg bp?
- szarzujacy

4) jak sie nazywal Lord of Change, ktory spaczyl Garlaucha?
- Fateclaw

5) Jak nalezy rodzdzielac sypanie miedzy characterow vc z breaka?
- jak najrowniej sie da

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

fajny test może bym dostał ze dwa punkty,

Kto układał pytania??

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ja :D

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Shino mógłbyś mi podać wszystkie modyfikatory do trafienia w tych Mengili :P ?? pozatym bez urazy ale kto zna fluff demoniczny dobrze poza graczami DL.... dotego jakiś Kairos weź Ty takich świń nam nie podkładaj :P
Obrazek

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Test był dla wszystkich taki sam, armia demonów na turnieju była tylko jedna, a gracze chaosu mieli takie same problemy z pytaniami co inni. Więc nie ma o czym gadać.

@ Raksa, już poprawiłem, w ostatecznej wersji będzie to uwzględnione, (małe punkty też zamieniłem).

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

pozatym bez urazy ale kto zna fluff demoniczny dobrze poza graczami DL
a kto zna fluff de poza graczami de....

zawsze jak ja bede pisal testy co najm,niej jedno pytanie bedzie z fluffu... jako bonus dla tych wlasnie co czytaja :) poza tym akurat o kairosie troche osob wiedzialo ;] szczegolnie, ze to najwiekszy lord of change i pojawia sie w kilku army bookach jak np. wq lizardmenow :P
Shino mógłbyś mi podać wszystkie modyfikatory do trafienia w tych Mengili
-2 mengile - 3 domek - 1 daleki (jakby zasieg byl) -1 podwojny

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

a kto powiedział ze test ma być łatwy i do rozwiazania dla kazdego? :D

btw. moj pierwszy post na forum, witam wszystkich ;]

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Co miał Barbara w rozpie? Potrzebuję tych informacji do ewentualnych przyszłych korekt BP+R.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ