Turniej Mikołajkowy

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Raksa
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Z domu

Post autor: Raksa »

mdłości pisze:Test był dla wszystkich taki sam, armia demonów na turnieju była tylko jedna, a gracze chaosu mieli takie same problemy z pytaniami co inni. Więc nie ma o czym gadać.

@ Raksa, już poprawiłem, w ostatecznej wersji będzie to uwzględnione, (małe punkty też zamieniłem).

Dzięki,

czekam na następny turniej,

pozdro

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Czemu w "duże 1" mam -12 a w "duże 3" 4, skoro i tą i tą walkę przegrałem?

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Karniaki były odejmowane od wyników pierwszych bitew, ty nazbierałeś ich sporo. Wszystko się zgadza.

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

O kurtka, trochę sporo :? .
Przy okazji przepraszam wszystkich za to, że musieli czekać. Robiłem co mogłem. To chyba wina m.in. tego, że dużo fanoli na stole było.

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Ja również dziękuję za fajny turniej a przeciwnikom za ciekawą grę. Dobrze, że mamy wreszcie zróżnicowane top10 w ostatecznej klasyfikacji, DE,, 2xVC, 2xWoCh, 2xBret, WE,O&G, Dwarfy na 3cim. I to bez BP.

Brak warda na magiczne ataki najwyraźniej wymiótł demony, które niemal nie przybyły z warpa (to chyba za wielkie osłabienie tej armii), chociaż z drugiej strony to może być powód tak wysokiej frekwencji i obecności ludzi z innymi armiami.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

To i ja podziekuje - nie mialem netu do wczoraj, wiec nie bylo okazji.

Przede wszystkim wielkie dzieki dla Murmandamusa i Shina za pozyczenie figsow. Murmi - Twoje figsy na podium! Gratuluje!

Dalej dziekuje organizatorom za przygotowanie turnieju, wszystkim graczom za kulturalne zachowanie i uszanowanie terenu szkoly i zakazu picia - juz chyba wszyscy ogarneli, ze na korytarzach sa kamery, wiec piwko na Narbutta to juz przeszlosc.

Poza tym chcialem podziekowac Szwentasowi za transport w obie strony, a takze pogratulowac mu zajecia wysokiego (4!) miejsca plewna Bretka w 3 turnieju w zyciu. Dalsze gratulacje ida dla Debka, ktory orkowym klimatem cisnal 5 miejsce i moim zdaniem jest uberpro. Najwieksze gratulacje oczywiscie dla mnie za wycisniecie 1szego miejsca na 1szym singlowym turze DE. Jestem zajebisty.

Na koniec podziekowania dla przeciwnikow, za umozliwienie mi dokonania tego myku.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Ale te DE są przegiętą armią dla dzieci :)

pozdro

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

http://img385.imageshack.us/img385/5290/wynikijs5.jpg

Ostateczne wyniki po waszych poprawkach. Dziś wieczorem postaram się je wysłać. Najpierw muszę się dowiedzieć jakie jest hasło do zdjęcia ochrony z arkusza punktującego. :wink:

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

ja miałem 3 punkty z testu z tego co pamiętam

ale nie mam dużego ciśnienia za zmianę wyniku
Obrazek

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Mam kartkę z Twoim wynikiem i masz dwa z testu, czyli powtarzasz przedmiot. 8)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Widocznie źle zapisaliście , bo raz pytał się mnie shino raz Ty.

Nie odpowiedziałem dobrze tylko na pytania z fluffu. No ale nieważne. Do zobaczenia w sobotę w Łodzi!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

UWAGA!
Na turnieju komuś niechcący buchnąłem kość rozrzutu :roll: .
Więc jeśli macie jakieś wątpliwości co do ilości swoich kostek to pisznie :D

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Achtung!
Brakuje mi 2 goblinów. Podejrzewam, że zgubiłem ich na turnieju. Jakby ktoś znalazł to proszę o kontakt na PW. Zależy mi na nich, bo są pożyczone.

Prawdopodobnie 19 lub 20 grudnia będę w Wawie. Mogę odebrać osobiście w SŚ lub cytadeli na Al. KEN.

pozdro

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Wreszcie pojawiły się wyniki na stronie ligi.

ODPOWIEDZ