Gallery by SexRocket

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Gallery by SexRocket

Post autor: Sławol »

Szykuj się na wizytę niedługo :) Muszę sobie pooglądać na żywo! Widzę, że sztandar się pojawił dokładnie taki, jak chciałeś :) A figurki są już w Twoim stylu malowane i podobają mi się :)

Dobra robota!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Leszczu pisze:świetna robota! od takich BG aż miło dostawać baty ;]
Dokładnie. ;) Chciałbym grać przeciw tak pomalowanym armiom. Wtedy gra dawałaby dwa razy więcej przyjemności, bo przegrać z taką armią to nie wstyd. :D

Pozdrawiam i gratuluję super roboty!

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Kolejny Regiment do mojej armii :)
Dziewczyny wyszly z pod pedzla Marko ale jako ze wzmocnia moja armie to fotki laduja w tym temacie :)

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Naprawde bardzo ładne, pogratulowac ;)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

widać nawet DE łapią się na blond :P

odział ładny jak cała reszta

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no w koncu to elfy a blond u elfa to chyba nic dziwnego :)
ObrazekObrazek

ziopal
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: ziopal »

bardzo fajne...
z czego podstawki???

Awatar użytkownika
LoGo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Athel Loren w Warszawie

Post autor: LoGo »

Świetna armia!!
Tylko te blond(albo beżowe) włosy mi nie pasują :? ale za resztę wielki rispekt men :D
Mógłbyś wstawić zdjęcie wszystkich swoich pomalowanych DE?
Bo jestem bardzo ciekawy jak się prezentuje cała armia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No, teraz mogę śmiało powiedzieć coś nt. figurek :) Udało mi się dzisiaj wszystko obejrzeć i przyznać muszę, że armia jest jedną z nielicznych spójnych i jednolicie wykonanych! Figurki są pomalowane bardzo starannie i precyzyjnie i prezentują się naprawdę porządnie. Sztandary są świetne, to całe płótno to świetny materiał, idzie z tego wykręcić naprawdę ciekawe efekty. Freehandy na takim podłożu wyglądają dobrze, zupełnie inaczej, niż na zwykłym prześcieradle, czy na kartce papieru.

Wiedźmy mają tu i ówdzie parę naprawdę nielicznych niedoróbek (np. nity/ćwieki), ale to w sumie szczegóły do poprawienia :) I oczywiście źrenice koniecznie trzeba domalować :)

No i tradycyjnie podstawki są już takie, jak zawsze ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

jak pomaluje jeszcze 9 harpii to wstawie kilka fotek calej armii a co do podstawek to juz kilka razy to poisalem w tym temacie radze poszukac ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

mi za to generalnie nie przypadly do gustu. glownie z jednego wzgledu sa bardzo malo czytelne. definicje kolorow nie sa niczym oddzielone. jedna figurka wyglada ok ale w oddziale to juz oczojebna masakra brak czarnych linii moze jest tego powodem nie wiem moze zbyt malo kontrastowe kolory generalnie na maxa mi sie to zlewa. a podstawki.. geeralnie podbiegaja pod to co napisalem o figsach tylko 123094razy bardziej;] ale to wszystko moze byc kwestia zdjecia moze zobacze na zywo to sie wypowiem jeszcze raz;)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Mi się podobnie wydaje.

O ile technice nie można nic zarzucić, naprawdę chciałbym tak szybko i efektownie malować, o tyle dobór kolorów, podstawki, zatracenie tej mroczności (którą można przecież zawsze ująć inaczej niż w czarno fioletowy nawias, ale niekoniecznie przesadzać w postaci robienia pomarańczowych płaszczyków, blond włosów itd.) po prostu do mnie nie trafia.

A jak to się w ogóle stało, że wpadłeś na takie pomysły? :D
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

w koncu jakies konstruktywne glosy krytyki :wink:
Co do kolorow to turkus to moj ulubiony kolor z palety GW (razem z purpurowym ale ten tu mi nie pasowal) a pomaranczowy to pomysl jankiela :P mi to zestawienie badzo sie podoba i przede wszystkim armia sie wyroznia co bylo glownym celem. W dalszym planie mam zamiar zebrac jeszcze HE i WE i zrobic je tez w takich kolorach jako jedna wielka armie Blood Elves ale to bardzo odlegle plany

Co do podstwek to rzeczywiscie coraz bardziej sie zastanawiam nad zmiana ale na pewno nie nastapi to zanim nie skoncze malowac tego co mam przygotowane (czyli jeszcze kilka oddzialow) :roll:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

kolorki tu nie sa chyba problemem ja robie turkusowe empire ale jakos jest bardziej czytelne. pomarancz jest kontrowersyjny.. chyba za bardzo podobny kolor do skóry ktorej jest sporo na tych figsach ja bym probowal z miodowo zoltym albo jakims ciemnym.. nie wiem.. glowny problem to zlewanie sie tych figs i dla mnie sa na maxa nieczytelne. technicznie dobrze pomalowane ale sam nie wiem co jest nie tak.. a podstawki to bym bez zastanawiania sie zmienil na jakies o bardziej okreslonym ksztalcie;) a tym kilku oddzialom nie rob podstawek poki co bo to strata czasu bo jak skonczysz i tak stwierdzisz ze lepiej zmienic;) tak czy siak powodzenia i czekam na nastepne figurki:)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Piękny Widok

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Malowanie naprawdę świetne, zwłaszcza ci BG, choć kolorystyka mi strasznie nie pasuje, ale o gustach się nie dyskutuje ;)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

mam do pomalowania armie tk i zaczelem eksperymentowac z nowymi washami gw efekty mnie mega pozytywnie zaskoczyly. Malowanie oczywiscie na stol sredni czas malowania to 40 min na hero i 15-20 min na szkiela wiec nie duzo wiecej niz przygotowanie przecietnej figsy do bejcowania a efekt moim zdaniem lepszy bo figurka wyglada na czysta
Ale co bede biadolil zobaczcie sami i ocencie

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

iście zajebiste szkiele!
i podstawki też miszczoskie są.

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

NAJS...

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No no... =D>

Ekstra! No i znalazłeś dość szybki sposób na malowanie :) I wyglądają super! A podstawki są ładne, podobają mi się. Tak trzymaj!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

ODPOWIEDZ