baby hydra?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

baby hydra?

Post autor: Murmandamus »

Skleiłem sobie właśnie nową hydrę i porównując do starej naszła mnie myśl że stare hydry przy nowej wyglądają troche jak młode niedojrzałe jeszcze hydry. Zastanawia mnie jakie statsy i zdolności mogła by mie taka młoda hydra.

m6 ws 3 bs 3 s5 t4 w4 i2 a4 ld5

terror, breath attack s=pozostala ilosc woundow,scaly skin 5+ , regeneration...

Co sądzicie?

Pomysł gwoli warhammera skirmish albo ew mordheima gdzie poluje się na gniazdo hydr i się spotyka 2 młode i mamusię.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To porównaj z jeszcze starszą z Maraudera - jest wielkości konika :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Jankiel pisze:To porównaj z jeszcze starszą z Maraudera - jest wielkości konika :)
te sie niedawno wykluły ;)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ice-T pisze:
Jankiel pisze:To porównaj z jeszcze starszą z Maraudera - jest wielkości konika :)
te sie niedawno wykluły ;)
Czyli można je złapać, wytresować i puścić na HE :twisted: :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Nie złapać wytresować a potem przebrac sie za HE ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Murm, lubię Cię, ale pierdoła straszna jesteś. Wrzucaj proszę swoje egzystencjalne rozterki w istniejące już tematy, bo takie jak ten to wylęgarnia spamu.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

to załóżmy temat od wymyslania jednostek :P
i temat od fluffu jakiś :roll:

Awatar użytkownika
Gladius
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: współrzędne osi x i y względem momentu głównego..
Kontakt:

Post autor: Gladius »

@UP jestem za wiele osób zawłaszcza które zaczynają z DE mogłyby zapoznać się z klimatem i charakterem armii poprzez fluff ;)
ok koniec OT

co do "baby hydry" to faktycznie tak to wygląda..hmm.. napiszmy do GW petycje o wypuszczenie małej hydry jako dodatek do AB xD

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja myśle że powinien powstać temat: DE dyskusja ogólna. taki temat to chyba nie bedzie generatorem spamu
Obrazek

Kubalski
Pseudoklimaciarz
Posty: 21

Post autor: Kubalski »

Hydra jest zajebista więc nic na nia nie mówcie a w dodatku w 7edycji kosztuje 50punktów mniej!

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

yyyy??? Jeszcze nie słyszałem żeby któryś z graczy DE arzekął na hydrę wręcz odwrotnie często widze 2 w rozpie

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

temat hydra już jest - nie wyciągać starych tematów. Zamykam, a Ty , Panie Kubalski, nie rób zamotki na forum.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany