Pomagamy :D

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Dead - Onan Barbarzyńca jest staaary, to nie Twój pomysł ;-)

Ksywka mini-bohatera z komiksów Adlera.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

A gildia może zrobić każdego członka bsb czy tylko niektórych?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Z tego co wiem, to max 3 chyba.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Czy 3 to maks nie wiem, ale liczba możliwych sztandarowych zależy od lvl gildii. My już możemy Emiel mieć 3. Przydział sztandaru zależy od potrzeb - jak się gdzieś większą grupą wybieramy to kapitanowie rozdają uprawnienia.

Zainstalowałeś już team speaka? Jakby co to możesz się zawsze pytać ludzi na TSie.

Dead - przysiągłbym że Ty stary koń już jesteś - a patrz jak pozory mylą ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Dodam, że sztandar daje dodatkowe taktyki 36-ciu graczom w pobliżu, niosący sztandar nie może używać żadnych skilli oprócz kilku ze sztandaru. Sztandar można wbić w ziemię. Wróg może przejąć sztandar zyskując dzięki temu renown. Niedawno wbiliśmy gildią 24 poziom, niosący sztandar może wskrzeszać innych graczy, instant cast, cooldown 2 minuty, ten który wstaje dostaje 100% hp - fajna sprawa na instach jak healerzy padną.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Mate pisze:Dead - Onan Barbarzyńca jest staaary, to nie Twój pomysł ;-)

Ksywka mini-bohatera z komiksów Adlera.
A kto mowi ze moj :D :P ale bardzo fajnie sie nim gra ;)
Christos pisze:Dead - przysiągłbym że Ty stary koń już jesteś - a patrz jak pozory mylą
Stary jo pamperkami sie nie bawie juz :D ale w glebi duszy ciala i serca dziecko 22/23 letnie :P

BTW a sciemiemu chodzilo o 3 rodzaje banerow ze mozna miec 3 banery a ilu bsbkow to zalezy wlasnie od lvl
dead is dead

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

W związku nerwami związanymi z olewaniem nas (graczy Order na Karak Azgal) przez game masterów, założyliśmy śmiechową gildię na K8P - Słoneczny Patrol :wink:

Gramy oczywiście na Azgalu, zresztą głównie na nim, jednakże co jakiś czas (gdy np forteca Shining Way znowu nie będzie miała wrót itp), pogrywamy na K8P po Ciemnej Stronie Mocy (w moim przypadku - Zielonej ;-)

Jak coś można mnie tam znaleźć - goblin szaman, Atrakcyjny.

:P

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

lol Mate , taki idealista jak Ty po stronie zła :P ?? No cóż zapraszam do wspólnej gry :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Mate, u Was przynajmniej można zdobyć fortece. Na Burloku raz Order zdobył Fell Landing bo nie było praktycznie bronione. Podczas dużych oblężeń gra crashuje. Dzisiaj oblegaliśmy Shining Way, 2 crashe. Jakiś czas temu Order oblegał Butcher's Pass, 3 crashe.
Endgame content póki co nieosiągalny.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Atrakcyjnego widziałem :D hehe - teraz biegam jako Borrubar :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

:D tak - tosz to nie klimatyczne ;) hehehe ... tak nazywac gildie i postacie ?? :D moze jakis sojusz :) :P gildi ludzi z dystansem do tej gry ...
dead is dead

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Co do end game na Azgalu - dziś wieczorem destro atakowało (tradycjnie jak co wieczór :-P Shining Way. Na początku forteca (również tradycyjnie) nie miała wrót i destro biegało sobie w środku jeszcze przed zamknięciem Etaine.

Gdy Etaine zostało zamknięte a destro, czekając już w fortecy, zaczęło atak, serwer padł.
Mimo to udało nam się jakoś obronić, jednak gra na T4 jest ostatnio coraz bardziej nieprzyjemna...


Tak więc dość często będę chyba grał Atrakcyjnym, a już na pewno jak dobiję drugą postacią Order 40 lvl (także jak coś, to służę pomocą zarówno healerem, jak i tankiem z pełnymi wardami ;-)


Pozdrawiam i do zobaczenia na obu serwerach

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Mate a Ty na Azgalu jesteś w Twierdzy czy everto? Bo nagle moja gildia przeszła na K8P do Słonecznego Patrolu (oczywiście for fun) - stad mniemam, że mamy wspólne korzenie (alliance?) na azgalu ;)

Na K8P mam orka na 9lvl, ale chyba pobawie się goblińskim healerem.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Mój Borrubar ma teraz 13, ale jakoże paru kolegom pomagam przechodzić to biegam na T1/T2 też.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Christos, na Azgalu jestem oficerem w Twierdzy.
Może kojarzysz taką krasnoludkę z pięknym blond warkoczem, wielką tarczą i ostrym toporem, którym niezmordowanie karczuje sobie drogę w szeregach destro? ;-) Ostatnio gram tylko nią właśnie, sporo na orvr siedzę, więc może spotkałeś Jagienkę ;-)

Ewentualnie mojego warrior priesta, Legnariusa Heldehammera, chociaż gram nim bardzo niewiele, od czasu do czasu jak brak healera w Sigmar's Crypts czy też Warpblade Tunnels.


W Słonecznym Patrolu mój Atrakcyjny piastuje zaszczytną funkcję Super Ratownika i niekontrolowanymi napadami goblińskiej apopleksji (lub inaczej magią WAAGH :-P, leczy sojuszników tudzież wysadza głowy wrogów Morka i Gorka ;-)


Do zobaczenia w grze ;-)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ha no oczywiście, że kojarzę Jagienke.
Nie jeden raz mój WH - Inkwizytor stawał ramie w ramię z tą urodziwą dziewoją ;)

BTW nasz Master robi sobie przerwę w grze (być może nawet permanentnie) i rozpoczęła sie dyskusja nad przyłączeniem wszystkich gwardzistów do Twierdzy.

Poszukuje tez kogoś kto wcieli do Słonecznego Patrolu - i tu sie jeszcze zastanawiam - albo orka "Groth"(9lvl), albo szamana "Ratownik"(5lvl) - osoby z którymi dotychczas biegałem nie mieli uprawnień do zapraszania.

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

No i przez ciebie Braderski będę musiał nowego marudę tworzyć...

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A musisz marudera? Mało masz innych możliwości?

Zresztą zabawa destro to tylko dla odprężenia - nie planuje wielogodzinnych nasiadówek.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

jezusicku, ile tu tych kentakich... :roll:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Christos pisze:A musisz marudera? Mało masz innych możliwości?

Zresztą zabawa destro to tylko dla odprężenia - nie planuje wielogodzinnych nasiadówek.
No właśnie z Destro tylko marudersi mi jakoś tak leżą, a nawet grając dla odprężenia fajnie być na jednym serwerze...

ODPOWIEDZ