1650 NEW

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

1650 NEW

Post autor: Pająk »

Saurus Scar-Veteran 85 145
Enchanted shield 15
Sword of Might 20
Light Armour 5
Cold One 20

Skink Priest
65 415
Ancient 290
2 Level 35
Scroll 25

Skink Priest 65 435
Ancient 290
2 Level 35
Oddanie Miscasta 45

Skink 50
10

Skink 50
10

Skink 50
10

Salamanders Hunting Pack 75
1

Terradons 150
5

Saurus Cavalry 280
6 Standard Bearer 20
Musician 10
Sun Standard 40


Co o tym myślicie? rozpiska robiona pod kątem Lublina. Mocne w ofensywie, defensy w sumie ta rozpiska kroi, troszkę jest problemu z ofensami, bo tylko trzy rzeczy do odginania, ale chyba da radę?
Ostatnio zmieniony 27 sty 2009, o 17:06 przez Pająk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

skinki za 50 pkt to kohorty
skirmisz dostajesz za 70 pkt minimum
King of the Slayers, and the Slayer of Kings

Drako
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drako »

oddawanie miscasta na skinku się nieopłaca... jak jest szansa że miscast wyjdzie ci akurat na nim.. ?? a nawet jak wyjdzie to w sumie nic poważniejszego się niestanie..

Przy swóch enginach armia aż się prosi o BSB

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Troche Cie malo ... a Engine of Gods moze i fajny, ale nie na wszystko moze sobie pozwolic zaszarzowac (priest jak dostanie w CC to nara).
Ale w sumie ... przetestuj :P
No i skinki za 50p. to, jak pisze Kozisyn, sa klocki, a nie skirmish ;)

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Nie znam się na nowych lizakach, ale o ile dobrze pamiętam ancient stegadon jest rarem. Czy ten sam ancient ujeżdzany przez skinka nie wlicza się jako rare tylko wierzchowiec jak np. rydwan?

Ten ancienty mają enginy? :)

Rozpa wygląda na niezłą. 2 stedzie, ultra mocni latacze, salki, sporo skinkow, kawa - w zasadzie wszytsko jest.

Drako
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drako »

Może się to wydawac dziwne ale tak jest- żaden wierzchowiec pod bohaterem niebierze dodatkowego slota.

Priest może sobie kupic engine, a że engine znajduje się na ancient stegadonie to wpisał ancienta

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Hehe dobre :) Czyli mam rozumieć, że "toeretycznie" lizardy nawet na małe punkty są wstanie ogólnie wystawić 7 stegadonów (3 ancienty z herosami, 3 stedzie w specialach, jeden ancient w rarach)?

Innymi słowy w nowym AB do WE będę mógł się spodziewać w rarach ancient treemena, w specialach standardowego treemena, jako herosi zwykly treemen, ale jako lord juz ancient ;). To będzie boskie - zawsze chciałem wystawić rozpę pt. "Marsz Entów" :D

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Kal_Torak pisze:Hehe dobre :) Czyli mam rozumieć, że "toeretycznie" lizardy nawet na małe punkty są wstanie ogólnie wystawić 7 stegadonów (3 ancienty z herosami, 3 stedzie w specialach, jeden ancient w rarach)?

Innymi słowy w nowym AB do WE będę mógł się spodziewać w rarach ancient treemena, w specialach standardowego treemena, jako herosi zwykly treemen, ale jako lord juz ancient ;). To będzie boskie - zawsze chciałem wystawić rozpę pt. "Marsz Entów" :D
No chyba że ci tak odkoksują drzewce jak giganta i shagota w chaosie 8)

Na mniejszej liczbie skinków raczej grać nie będziesz ?
Oddanie miscasta bym wyrzucił można mu dać coś innego. Myśle że 1 scroll więcej nie zaszkodzi .

To najlepiej wywalić salamandre albo 2 terki zależy co ci bardziej potrzebne.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

ze skinkami, to nie poprawiłem:-P bo najpierw miał być skirmish:-P oddawanie miscastów faktycznie chyba oleję, ale dam raczej coś innego... może zawsze marsz...

scrolla nie chcę dawać, bo w tej rozpisce mam 6 dispel dice'ów...

jedna salka jako dodatkowy, tani punkt rozstawiania oraz może coś spanikuje... za nią może bym wstawił jeden oddział w skirmishu...

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Nie lepiej dodatkowy czar na skinku zamiast tego do miscastow ?

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

kilka zmian: Saurus nie jest już generałem- jest BSB
generałem będzie któryś ze skink priestów, obojętnie który. Priest traci oddawanie miscastów, dostaje dodatkowy czar.

Saurus Scar-Veteran 85 170
Enchanted shield 15
Sword of Might 20
Light Armour 5
Cold One 20
BSB 25

Skink Priest
65 415
Ancient 290
2 Level 35
Scroll 25

Skink Priest 65 405
Ancient 290
2 Level 35
Plaque of Tepok 15

Skink 50
10

Skink 50
10

Skink 50
10

Salamanders Hunting Pack 75
1

Terradons 150
5

Saurus Cavalry 280
6 Standard Bearer 20
Musician 10
Sun Standard 40

Przy dwóch stedziach i kawalerii BSB jednak jest potrzebny, a reszta armii w sumie nie potrzebuje wysokiej Ld, bo i tak rzadko będzie w pobliżu generała...

Awatar użytkownika
Pingwin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pingwin »

niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale model o największym ld musi być generałem, ergo takie ustawienie bsb i generał jest chyba nielegalne...

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

ja Ciebie poprawię- ten saurus jest BSB, więc generałem będzie któryś ze skink priestów i tyle

Awatar użytkownika
Parravon
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Oko Terroru

Post autor: Parravon »

Ja bym na twoim miejscu skombinował trochę punktów na skirmish na skinkach bo będzie ciężko bez tego.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Grałem teraz bitwę na 2250 i nie odczułem braku skirmishu... teraz się gra zupełnie inaczej tą armią.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Saurus Scar-Veteran 85 170
Enchanted shield 15
Sword of Might 20
Light Armour 5
Cold One 20
BSB 25

Skink Priest
65 415
Ancient 290
2 Level 35
Scroll 25

Skink Priest 65 405
General
Ancient 290
2 Level 35
Plaque of Tepok 15

Skink 50
10

Skink 50
10


Salamanders Hunting Pack 75
1

Terradons 120
4

Terradons 120
4

Saurus Cavalry 245
5 Standard Bearer 20
Musician 10
Sun Standard 40


Po kilku testach przerobiłem troszkę koncepcję armii... co myślicie o tym teraz? dużej Ld nie potrzebuję, bsb ważny, by utrzymać ancienty i kawę... myślałem czy może nie poszukać gdzieś punktów na war drumy...

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

zajebista rozpiska moim zdaniem.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Potanilbym kawe do 175 pktow i za te 70 dorzucil skinki z blowpipami - nie zgodze sie , ze skinki sa obecnie niepotrzebne - terradony beda spadaly az milo jak nie bedzie mial kto ich skrinowac , poza tym duzo rzeczy taka 30tka z blowpipami wyjansia. Tak poza tym to naprawde spoko.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

hmm... sam nie wiem... bo widzisz Ziemko- do tej kawy nikt nie strzela- chyba że cannon, kataś etc... są duże minusy do strzelania w nią i zazwyczaj ward na 5+... a jak ona dojeżdża, to bardzo dużo rzeczy mieli... chociaż z drugiej strony dodatkowe skinki mogłbyby się przydać... muszę sprawdzić jedno i drugie:-P

ODPOWIEDZ