Lubelski Koziołek - MASTER w Lublinie 14-15. 03. 2009.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

bigpasiak pisze:
Jerzyn pisze:mozesz dac wardancerowi, ale zastepuje mu to wardancer weapon, a konsekwencje tego sa oczywiste :)
czyli nie moge...
tancerz moze uzywac tylko tych magicznych broni ktore sa z zasada wardancer weapon, a kazda zwykla traktuje jako WW...
dlatego pytalem
tutaj masz zasadę specjalną ze scenariusza, która jest względem tej z booka nadrzędna, więc jak ci pozwalają to możesz użyc ;)

to tak jakby napisać, że nie mogę użyć +1 Mv z jakiegoś specjalnego scenariusza, bo w booku przecież stoi, że mam Mv 5, a nie 6.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Dr Crane pisze:
wiec wystawic 3 mainstaye na te zasady to nie jest zadna filozofia. a klocki z ld 10 i przerzutami brejkow za 50pkt to jest dopiero overkill... pomysl zanim posadzisz kogos o nadmierna podniete.
Niesamowite. Niestety wizja niemal samych oddziałów rankowych w armii która z definicji bazuje na skirmishu, ukryciu się i atakowaniu z zasadzki kłóci się z tym strasznie , przynajmniej dla mnie.
dla ciebie się kłóci ale dla wielu się nie kłóci i wystawiliby chętnie 10 klocków z LD 10 - dlatego jest przycięte

@Górken - bez jaj...

@bigpasiak - jak scimitar powiedział, scenariusz pozwala zastąpić broń dowolnego wybranego charaktera

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A tak na marginesie - ja i b_sk mamy za darmo wjazd na impreze, prawda?

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

prawda... wasza pomoc była i będzie nieoceniona - wielki rispekt - poproszę was tylko o patrzenie czy nikt nie pije w szkole podczas turnieju w nagrodę będziecie mogli ich wywalić w dowolny sposób z turnieju

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie skorzystam - to Wasza impreza, pomoge tyle ile sie da, ale nie bede nikogo wywalal. Tak czy inaczej mam nadzieje, ze ludzie potraktuja zakaz powaznie - szkoda by bylo spalic zajebisty osrodek masterowy.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

jak chcesz grac skirmiszerami z dobrym Ld to sie przerzuc na WE Rolling Eyes
szczury sa tchorzliwe i tak byc musi.
Gram tym co mi się podoba. A Wood Elfami też gram. Jeszcze jakieś cenne rady? I nie narzekam na Eshinowy mały Ld, tylko napisałem, że jakoś daję radę z Ld 7.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

z tym że maja Ld 10 :p hehe

@barbara - buech, myślałem, że tak jak się zapowiadałeś w tamtym roku zostaniesz dobrowolnym strażnikiem teksasu i z norisa wykopiesz niereformowalnych :D hehe

spoko, - też mam nadzieje że ludzi to potraktują poważnie i impreza w sobotę do rana wystarczy i nie trzeba będzie się wspomagać podczas gry

Dlatego ostrzegam jeszcze raz - poważnie - skreślę z turnieju pijących w szkole - nie będę robił wyjątków dla tych co potrafią i nie potrafią pić - w tamtym roku zaufaliśmy i się przejechaliśmy - sory

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Osobiscie widze duza poprawe w srodowisku - w Warszawie turnieje bez alkoholu na Narbutta bezawaryjnie przeprowadzono juz 4. Wiadomo, ze nie jest to Master, ale w Bydgoszczy tez bylo dosc grzecznie, mimo ze knajpa byla na miejscu, a jej wlasciciel nie spal ani chwili.
Albo dojrzewamy, albo wszyscy odetchneli z ulga jak Jerzyn przestal sie pojawiac :]

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Ciekawe, co bedzie w Białymstoku - knajpa na miejscu, a przeciez w zeszlym roku towarzystwo dalo niezle w palnik :P

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

z tym że maja Ld 10 :p hehe
Kto ma, ten ma. He He He

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

swieta_barbara pisze:Osobiscie widze duza poprawe w srodowisku - w Warszawie turnieje bez alkoholu na Narbutta bezawaryjnie przeprowadzono juz 4. Wiadomo, ze nie jest to Master, ale w Bydgoszczy tez bylo dosc grzecznie, mimo ze knajpa byla na miejscu, a jej wlasciciel nie spal ani chwili.
Albo dojrzewamy, albo wszyscy odetchneli z ulga jak Jerzyn przestal sie pojawiac :]
o rany - rzeczywiście - to wina Jerzyna musiała być, to on skubany ludzi do picia namawia, potem upija i porzuca - to przez niego jakieś wykręcone pitekantropy po raz pierwszy wstawiły się sfermentowanym sokiem jeżynowym i zostało tak aż do teraz...

A teraz jest w Danii i niedługo ten kraj będzie nasz hahaha (przynajmniej eksport win z jabłek się zwiększy :D)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

W ramach próby rehabilitacji za, khem khem, ostatni raz, mogę z zapałem neofity dołączyć do Wesołej Straży Barbary ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

WSB - Wysoka Służba Bezpieczeństwa.

Pijesz - nie żyjesz!

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

swieta_barbara, jakie środki dorazne przewidujesz dla pijących? :D
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

GAI - GANG ANAL INTRUSION

Awatar użytkownika
Maggot
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: z ....ho ho....

Post autor: Maggot »

GAI - GANG ANAL INTRUSION
Ha Ha Ha...nie obiecuj, nie obiecuj..... :lol2:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Daj mi pretekst.

Awatar użytkownika
Maggot
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: z ....ho ho....

Post autor: Maggot »

Daj mi pretekst.
Akurat nie myślałem o sobie. Wiesz , nie gustuję w takich byczkach. :lol2: Ale miło, że o mnie pomyślałeś. Doceniam to.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

w Bydgoszczy tez bylo dosc grzecznie
powiedz to paffu :P ;)
GAI - GANG ANAL INTRUSION
biedny karabin :( i budda ;)

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Daj mi pretekst.
Czerwona płachta wystarczy?

ODPOWIEDZ