Pytania Początkującego

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Zapraszam na Burlok, serwer RP, odgrywać nie trzeba specjalnie, ale nie uświadczysz ludzi z nickami Rozqrwiacz czy Dzidamojzesza....
jak jesteś zainteresowany to nawet dam Ci namiar na gildię ravens.warhammer-online.pl

Magus i Squig Herder to dobre postacie, zresztą wszystkie są dobre.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Plewa Szaman gra destro na jakimś serwie, popatrz mu w sygnaturkę ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Plewa Szaman gra destro na jakimś serwie, popatrz mu w sygnaturkę ;)
a ze mna moja zona, Kostek, Dominik i Karpiu.

a jak Nehan napisal - plewy graja orderem ;)*




*tak, wiem, ze orderem tez gram :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Odkopię ten temat bo potrzebuję troche info, dużo info

Za niecały tydzień zaczynam wolne i mam zamiar się zatopić w tej grze.

Pytanie pierwsze czy Geforce 7400 i 2Gb ramu z Vistą udźwignie ta grę i czy wogóle jest sens odpalać ją na tym kompie.

Bardzo mnie interesuje postać White Lion i Black Guard. Na pewno na początku bede grał Lionem i chce wiedzieć jakie są opinie o tej postaci i na co trzeba zwrócić uwagę przy buildzie

Kolejna sprawa to skróty które są używane przez graczy nie ogarniam nawet połowy część staram się odgadnąć intuicyjnie.


Wszystkie podpowiedzi mile wiedziane

Pozdr

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

1) Udźwignie. Bez uberrewelacji, ale spokojnie sobie poradzi na nieprzesadnych detalach.
2) W tej grze nie ma buildów (przynajmniej do momentu dojścia do Mastery Training), bierzesz jak leci wszystkie skille i po prostu musisz ich odpowiednio używać
3) Oficjalny help (głównie ten in-game) Ci pomoże, nie bój się. Początek i tak będzie łagodny :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Jakie są najbardziej popularne postacie, jak sobie radzi Biały lev Rywin. ?? Bardzo mnie interesuje jak daje rade po dobrym rozwinięciu i długich godzinach grania i czy w tej grze jest jakiś handicap który sprawia że jedni maja łatwiej z innymi ale trudniej z drugimi czyli balans. Pozatym interesuje mnie też Knight of the Blazing Sun, interesuje mnie ta postać pomimo tego że ludzie na forum przełęcz czarnego ognia nie wypowiadają się o nim pozytywnie.

ps super że mój klamot pociągnie tą grę

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Generalnie wygląda tak: tank kładzie dpsa, dps kładzie healera, healer kładzie tanka. W praktyce wygląda to trochę inaczej bo rzadko zdarzają się walki 1vs1.

Co do postaci to każda jest dobra, każda ma jakieś przegięcia. I generalnie poczytaj Przełęcz Czarnego Ognia, jak się ma cierpliwość to tam wszystko jest.

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

a ja mam takie pytanko ile kosztuje granie w warhammera miesięcznie? to znaczy taki prepajd :) no bo sama podstawka to 130 pln i miesiąc grania za to?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

masz dwie opcje:
1. 30 dni - platne karta poprzez strone internetowa: 13 EURO (jesli dobrze pamietam)
2. 60 dni - karta pre-paid, dostepna w wiekszosci sklepow z grami komputerowymi: 99 PLN

czyli generalnie ok 50 zl miesiecznie
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

o w pi...du jak drogo! pomysł grania w warhammera online uważam za niebyły... :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

grahnar pisze:o w pi...du jak drogo!
ze jak?! drogo?! :shock:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

50zł to drogo za miesiąc zabawy z ludźmi z całej jewropy? :shock:
Kaman, to jest pół boksa, albo spray + farbka.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Artein pisze:Generalnie wygląda tak: tank kładzie dpsa, dps kładzie healera, healer kładzie tanka. W praktyce wygląda to trochę inaczej bo rzadko zdarzają się walki 1vs1.
Ok zapamietam i wkuje na pamięć :)

No właśnie o to chodzi, heheh nie mogę dojść do tych skrótów oprócz healera. Nie kumam większości, możecie mi jakoś przybliżyć terminologię ??

Kolejna sprawa to szukałem po innych forach info na temat Black Guarda i nie ma za wiele a szkoda bo oprócz powierzchownych informacji, typu jak bardzo zły i wściekły on jest, nie ma nic innego. Pozatym to chyba troche nie trafiona postać, lepszy byłby korsarz. PRzecież Black Guard to straż przyboczna a tu nagle co, cały garnizon dostał wolne i pojechał na wakacje i szaber po innych krainach. Korsarz to co innego. Szkoda że bretki nie ma ale taki lajf.

Z góry dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:50zł to drogo za miesiąc zabawy z ludźmi z całej jewropy? :shock:
Kaman, to jest pół boksa, albo spray + farbka.
albo litr sredniej wodki :wink:
H@lfing pisze:No właśnie o to chodzi, heheh nie mogę dojść do tych skrótów oprócz healera. Nie kumam większości, możecie mi jakoś przybliżyć terminologię ??
DPS to damage dealer - slaby pancerz, mocne uderzenie. moze byc range DPS (np. mag czy lucznik) oraz melee (np. marauder czy lowca czarownic).
tank to... czolg :D - najlepszy pancerz, duza wytrzymalosc. zadanie to sciaganie na siebie ciosow.
Tomash gdzies wrzucal linka - bodajrze do wikipedii - gdzie klasy online'ow byly dobrze opisane
H@lfing pisze:Kolejna sprawa to szukałem po innych forach info na temat Black Guarda i nie ma za wiele a szkoda bo oprócz powierzchownych informacji, typu jak bardzo zły i wściekły on jest, nie ma nic innego. Pozatym to chyba troche nie trafiona postać, lepszy byłby korsarz. PRzecież Black Guard to straż przyboczna a tu nagle co, cały garnizon dostał wolne i pojechał na wakacje i szaber po innych krainach. Korsarz to co innego. Szkoda że bretki nie ma ale taki lajf.
Black Guard jest tankiem - dlatego nie moglby byc to korsarz, ktory pasuje bardziej na DPSa, a to miejsce zajela juz wiedzma.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

No dobra to już coś rozjaśnia,, to w takim razie czym jest WL, tankiem czy DPSem, chyba DPSem. Myle się??


Jak wygląda sprawa z kasa i magicznymi przedmiotami , jest ich dużo??

Nie powiem poczytałem na Wikipedii, na innych forach itp. Nie moge się doczekać aż w końcu zaczne grać i tym bardziej nie moge się doczekać aż przyleci mi nowy Alienware, który pociągnie to i tamto.

CZy ktoś ma troche więcej info na temat Black Guarda??

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

H@lfing pisze:No dobra to już coś rozjaśnia,, to w takim razie czym jest WL, tankiem czy DPSem, chyba DPSem. Myle się??
nie, nie mylisz sie - jest DPSem. moja zona nim (a raczej nia) gra :wink:
tankiem u HE jest Swordmaster
H@lfing pisze:Jak wygląda sprawa z kasa i magicznymi przedmiotami , jest ich dużo??
przedmiotow - tak. kasy - jak zwykle na poczatku malo, ale potem jak lodu. nie jest jednak ona jakos niezbedna - u handlarzy mozesz tylko sprzedawac (wyjatkiem sa handlarze "renownowi", u ktorych jakosc dostepnych przedmiotow zalezy od Twojego poziomu renowna - ale sa to zakupy sporadyczne). chyba, ze zdecydujesz sie na zakupy na aukcjach... duzy zakup czeka Cie na 20 levelu - wierzchowiec. ja glownie wydaje na leczenie i farbowanie ciuchow :mrgreen:
H@lfing pisze:CZy ktoś ma troche więcej info na temat Black Guarda??
mam wypasiony offcial guide, ktory niestety wyszedl przed pojawieniem sie Black Guarda i Blazing Suna :(
spytaj Scimitara, on na pewno gra BG, a ze ma juz konkretny poziom, to pewnie bedzie Ci mogl udzielic jakis wskazowek.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

drogo biorąc pod uwagę czas jaki bym przy tym spędził to wychodzi nieopłacalnie dla mnie :) i szczerze wolę te pól boxa albo farbki albo rachunek za telefon zapłacić :) proza życia Panowie niestety

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Szaman pisze: kasy - jak zwykle na poczatku malo, ale potem jak lodu. nie jest jednak ona jakos niezbedna
jak sie chce miec dobre setowe itemki z dobrymi talizmanami to kasa jest bardzo potrzebna, a na 40 levelu niestety czesto jej brakuje, szczegolnie jak chce sie levelowac skille.
Obrazek

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

a jakie częsci seta możesz kupić? U sprzedawców chyba tylko rękawice anihilatora, a na aukcji tylko buty widziałem.

Na nieszczęście seta trzeba samemu uzbierać :(

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

z Setów u sprzedawców można kupować rękawice Obileratora , Devastatora i Anhillatora. A od 20 levelu można sobie kupić "sentry armour" czyli taki pancerz w jakim chodzą strażnicy w IC ( dla danej klasy oczywiście ) Ogólnie sprzęt u nich jest niczego sobie , ale i tak najlepsze itemki dostaje się na RvR ;P
Obrazek

ODPOWIEDZ