pogaduszki

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

nie zartuje.. ta piechota jest za wolna i jest jej za malo.. kazda bardziej mobilna armia owija sobie takich cholzenow na piechote wokol paca i robi z nimi co chce.. a ze piechota ma mniejszego save to latwiej ja wystrzelac..

statystyki nic nie znacza.. wazne jest ich uzytecznosc i koszt punktowy

nic mnie nie przekona do tego ze piechota w chaosie jest dobra
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

warriorsi to dno, ale maruderzy są cąłkiem przyzwoici. Dobry WS, miły save, możliwosć stuborna dzięki banner of gods. Moze jacyś super nie są, ale całkiem okey.

Gdybym zbierał chaos, a chetnie to zrobie to na samych maruderach, ale to for fun :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Kosa pisze:warriorsi to dno, ale maruderzy są cąłkiem przyzwoici. Dobry WS, miły save, możliwosć stuborna dzięki banner of gods. Moze jacyś super nie są, ale całkiem okey.

Gdybym zbierał chaos, a chetnie to zrobie to na samych maruderach, ale to for fun :)
Kończąc ten offtopic o Chaosie dodam, że Maruderzy to jedyna możliwość Chaosu, by stworzyć coś na kształt armii hordowej, bo faktycznie to jedyny dość tani oddział w tej armii. Pomyśleć, że nazywają się Hordes of Chaos :)
A co do spearmenów HE to przydałoby się obniżenie ich kosztu o 1-2 punkty, dodanie możliwości wzięcia ciężkich zbroi i byliby o niebo lepsi. Army book podobno już za pasem, może ich ugrywalnią, bo wielu graczy narzekało na nich.

ODPOWIEDZ