TK 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

TK 2250

Post autor: Gelo »

Ostatnio zamierzam zebrać TK defens. I chce ustalić ile mniejwiecej jakich figurek bedzie mi potrzeba :). Prosze o komentarze:
2250
Hero:
Liche High Priest(hiero,latania, przerzucajka inkantacji,4+ward)
2x liche priest(3xscroll, hieratic jar)
tomb prince(GW, armor of ages)
Core:
2x25 warriors (tarcze, czempioni)
2x10 warriors (łuki)
2swarm
Special:
3x scorpion
20 TG (FCG, sztandar wskrzeszania)
Rare:
2x klopa z ognistymi czachami

Awatar użytkownika
Marios
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marios »

Wydaje mi się, że trochę wieje nudą. Żadnej kawy, ani rydwanów, do tego dość mało jenostek co przywalić potrafią. Jakoś nie tak...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

HLP lepiej dac jara chyba (przy rzucaniu na 3 kosciach nawet przy srednich rzutach bedzie 10-12 wiec i tak przeciwnik zuzyje skrola .To po co przerzuty ??? Lepiej miec Jara i w odpowiednim momencie [gdy przeciwnik nie ma kostek i skroli] rzucic popychaczek itp. :D czasem od tego jednego rzutu moze zalezyc wynik bitwy ;))

Potencjal w magii jest ,nie powiem ale ...........
Generalnie z zasady nie lubie szkieletow do walki ,wolalbym dac lucznikow (2 tury strzelania jest kuszaca propozycja) a potem w H-t-H robia praktycznie to samo :roll: :)
Zrob np: te 2 dwudziestki lucznikami i daj zamiast tych 10 jakas lekka kawe czy cos :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Próbowałem swego czasu grać czymś podobnym.

Powiem tak - szczęścia w kościach życzę. Będzie Ci potrzebne :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

a mi sie rozpa podoba \
to co bym zmienił:
liczce ward na 4+ nie potrzebny, co najwyzej collar, warda daj za to prince'owi
TG zwiększ do 24 (dasz tam prince'a i masz kloc 25 :) ) kosztem swarma lub paru szkieletów.
Jakby ci sie chciało to zawsze ładnie by sie w takiej rozpie uszatki prezętowały :twisted:

ale i bez tego rozpa ładna i fajna :) mi juz ofens sie troszki nudzi i teraz ładnie pomalowane uszate z pólki ściągam :)

ODPOWIEDZ