TK na 1300

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ezekiel
Wałkarz
Posty: 67

TK na 1300

Post autor: Ezekiel »

To moja mała koncepcja na początek armii TK. Baaardzo dawno temu (czyli kilka lat) grałem w Batla ostatni raz, więc nie bijcie za mocno :wink: Armia raczej do pogrania dla przyjemności. I wiem - Prince na rydwanie jest lipny, ale mi się podoba. Jakbym machnął się gdzieś w kosztach to zwróćcie mi uwagę.

Jedziemy z koksem:

Hero:

Tomb Prince @ 194
Generał
Rydwan
Flail,
Light armor
4+ Ward

Liche Priest @ 165
Hierophant
Dispel Scroll
Hieratic Jar

Liche Priest @ 140
Dispel Scroll


Core:

Skeleton Warriorzy x10 @ 90
Łuk
Czempion

Skeleton Warriorzy x10 @ 90
Łuk
Czemipon

Tomb Swarm @ 45


Special:

Rydwany x3 @ 180
Sztandarowy
Mirage Standard

Tomb Skorpion @ 85

Tomb Skorpion @ 85


Rare:

Bone Gigant @ 220



Razem 1294 punktów (jeżeli nic mi się nie pomyliło).

Mam wrażenie, że da dużo w bohaterach utopiłem, ale mam nadzieję, że jeśli tak, to mi to wytkniecie :wink:

Awatar użytkownika
Balin
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Balin »

W heroesach rzeczywiście sporo, ale przy takiej koncepcji armii nie mam pomysłu na nic innego :] I prince na rydwanie wcale nie jest lipny, tylko że możnaby mu dać zamiast warda chariot of fire i coś jeszcze go tego... może collar of shapesh? 8) Jak dla mnie to wywalić giganta, dać klope ze skulls of foe i zamiast jednego scorpiona dać może carriony... No i zabrać scrolla hierophancie, dać go drugiemu liszowi, a samemu hierophancie przydałby się cloak of dunes...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie sie tam rozpa podoba ,jezeli proponowal bym jakies zmiany to kosmetyczne ;) :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ezekiel
Wałkarz
Posty: 67

Post autor: Ezekiel »

A to miło z Twojej strony. :D Ewentualne zmiany kosmetyczne zrobię później. Pozostaje kwestia co dalej. Myślę o ciężkiej kawie z FCG i War Banner. Co do Special to Carriony wydają się konieczną inwestycją, na 2000 drugi rare to gigant. A wtedy wchodzi Tomb King, a rydwany idą do corów, co nie ukrywam jest lal mnie myślą przewodnią. Zobaczymy.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Przyszlosciowo lucznikow dawaj (na wieksze pkt.) w wiekszych oddzialach 15,20 ze sztandarem i muzyiem dodatkowo (postrzelasz ,a potem reforma i ktos na pewno na 1-2 tury ugrzeznie ,a ty zdazysz dobic np: chariotami :))
Kurcze jako 2 rar chcesz 2 gigusia :D widze ,ze nastepna osoba ma na mysli offens :)
Jezeli idze o speciale do cariony jak najbardzie no i 3 skorp :)
P.s- kawy niezdzierze ale inni na niej graja ,ja tam wole charioty :D;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

patrzyłem i patrzyłem :) i sie napatrzyc nie mogłem. Bardzo fajna rozpiska. Właśnie czyms takim często grałem :) da sie tym pograc :D gwarantuje :D

Awatar użytkownika
Ezekiel
Wałkarz
Posty: 67

Post autor: Ezekiel »

Dzięki za miłe słowa 8)

Będę zmierzał do złożenia mocnego ofensu. Klopa jakoś bardzo mi nie podchodzi, nie pasuje mi do koncepcji. Może ta kawa to nie jest taki świetny pomysł. W sumie to musiałbym umoczyć chyba niecałe 400 punktów, a to sporo. I faktycznie chyba bardziej pójdę w rydwany. Dzięki.

ODPOWIEDZ