Istne lachonarium !!!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

To wytłumacz mi co niesmacznego i oburzającego jest w słowie "lachonarium". Bo ja nie ogarniam Twojego toku myślenia.

"Lachonarium" to duże zgrupowanie lachonów. Wyrażane w sztukach na metr kwadratowy. :)
"Lachony" to po prostu odmiana neologizmu "laski" oznaczającego ładne dziewczyny.
Skecz, z którego zaczerpnąłem te teksty.

Jeśli oburza Cię zgrupowanie ładnych dziewczyn to ja wysiadam.

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

MuK, najwyraźniej Zafael nie zna Kabaretu Moralnego Niepokoju ;) I trudno porównywać chłopaków z Kabaretu... z "kolesiami w paskach", wszyscy poza jednym skończyli ten sam wydział, co ja :P (Polonistyka UW, all /cheer ;)

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Wygląda na to, że test wyszedł pozytywnie, znaczy lachony w temacie zwiększają liczbę wyświetleń (choćby porównując do "Ogrów Matiego").

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Nie kazdy musi miec poczucie humoru. Frustracja napedza nienawisc :)
MUK cos o tym wie :P Mysle ze jego historia konwentowa, ktorej zdaje sie ze nie wypada przytaczac wytlumaczyla by wiele - spojrzmy prawdzie w oczy - statystyczny gracz nie widzial lachona z bliska na oczy :)
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Oi laddy! Ja widziałem! :lol:

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

widac nie jestes statystyczny :P
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

racja nieprzypadaja mi do gustu, wole Mumio, Lowcow.B i ani mrumru w tej kolejnosci :)

nienawisc :) hehe tak samo reaguje na slowo laska, ja poprostu jestem starej daty, jesli chodzi o takie sprawy.
EOT

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Hm, niestety Mumio bardziej odpowiada opisowi "kolesie w paskach"; ich humor opiera się na (dość nieudanych moim zdaniem) ewolucjach mimiczno-słownych w stylu Rowana Atkinsona (znacznie w tym lepszego ;) Zaś Kabaret Moralnego Niepokoju, podobnie jak Ani Mru Mru zresztą, serwuje nam wyśmienity humor sytuacyjny i gry słowne.
Pozdrawiam wszystkich miłośników dobrego humoru :)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Jak na dupę pegaza to trochę za dużo tego gadania... Jest naprawdę spoko, ciekaw jestem jak uporasz się ze skrzydłami i skórą.

btw: kabarety nie są śmieszne.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Mumio to jest humor absurdalny, a ja taki bardzo lubię. Byłem raz na ich występie i bardzo mi się podobali (szkoda tylko, że wczesniej właściwie ten sam program oglądnałem na kompie :P). Jeszcze dodałbym kabaret Hrabi (kiedyś Potem), też są zarąbiści :). A Animrumru mnie już nie śmieszą, chyba że wymyślą coś nowego. To fakt, że ich skecze są świetne, ale jak oni wymyslają jeden na kwartał, to ja wolę KMN - bo większa sztuką jest co tydzień wymyslać nowe kawałki niż co i rusz odgrzewac stare na festiwalach jak AMM i od czasu do czasu zaprezentowac coś nowego. o.
W ogóle może by tak to wydzielić do jakiegoś osobnego tematu na plotach i mlotach? Bo tutaj się offtop robi az miło :P

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Lunn pisze:W ogóle może by tak to wydzielić do jakiegoś osobnego tematu na plotach i mlotach? Bo tutaj się offtop robi az miło :P
A po co? nic tak nie ożywia dyskusji jak dobry offtop :)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

kwestia gustu :)
mi sie podobaja skecze Animrumru ale tez meczy standard odgrzewania.
Jednak sa dobrzy dlatego na 3 :)

ale o gustach sie nie rozmawia
btw cytuje sie takie zaczerpniete zwtroty - tak spytalbym sie z czego ;)

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Abstrahując od kabaretów... BTW ten skeczyk jest OK :)

Taka breta mi pasi :)
Taka, bądź coś a la Troyanowa.
Niestety cyrkowo-cukierkowa wygląda nie dość, że sztucznie to jakoś tak odpustowo i tandetnie IMHO. Dlatego jakbym kiedyś malował dla siebie to tylko podobnie.
Ale jeżeli to na ebaya to cóż... Tu był malował dokładnie odwrotnie :P Ldzie chyba wolą cukiereczki :]

Co do figsa... Zielony słaby ;) Kratka i brud spoko.

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Wydaje mi się, że nastąpiło przesycenie rynku, jeśli chodzi o cukierkowo-bajkowe pegazy :) Teraz jest moda na emo czarno-białą kratę, i mhhrok :) Generalnie wydaje mi się, że pegaz się spodoba, a jak nie to przynajmniej mi sie będzie podobał :)

A teraz do rzeczy. Pod krzyżowym ogniem konstruktywnej (czasem) krytyki postanowiłem, przemalować pegaza. Kratka jest równiejsza (mam nadzieje) zielony jaśniejszy i dokładniejszy. Zrobiłem od razu druga stronę szmatki i wszystkie bajery. Jak popatrzyłem na zdjęcia doszedłem do wniosku, że jeszcze parę highlightów muszę poprawić. Ale ogólnie jest spoko i nie będę go 3 raz przemalowywał. :)

Obrazek

Obrazek

A teraz, żeby temat nie popadł w zapomnienie LACHONARIUM !!! 8) :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

O lachonarium się nie wypowiem, gdyż mi ze zrozumiałych względów podobać się nie musi ;)

Tyłek pegaza [v. 2] podoba mi się bardzo [choć wyłącznie ze względów artystycznych ;)], w ogóle koncepcja takiej Bretonii jest lepsza [ciekawsza, bardziej oryginalna, wstaw co chcesz], tylko nijak nie mogę przekonać do niej moich kolegów :(

Żeby było jasne - nie znoszę Bretonii, więc jak mi się spodoba coś z niej, to jest święto...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

znacznie lepiej, w sumie wyszlo to samo tylko rowniej (nie mylic z rowno :P)
lachonarium 8.0 w skali CMON :)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Dupcie bardzo symatyczne, a brudna bretka to to, co lubię najbardziej!
Zagięcie szaty na drugim zdjęciu wygląda bleh i ohyda, kratka na drugim też nierówna (u góry większa, grubsza). Ogólem: mógłbyś lepiej!

Pozdro!
Ostatnio zmieniony 24 mar 2007, o 17:03 przez Muzyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Ty tank ile masz lat ? 16 ?
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

Lepiej nie zaczynajcie znowu...

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Temat troche schodzi na boczne drogi...

Jedyne co dodam to ze szata lepiej wyglada na drogim zdjeciu.

Co do trzeciego to wyciol bym rodzynka w srodku i moze byc :twisted:

ODPOWIEDZ