Border Princes WAP/Mobile -- zapotrzebowanie?

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ

Czy jest to potrzebne?

Tak
18
49%
Nie
19
51%
 
Liczba głosów: 37
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Border Princes WAP/Mobile -- zapotrzebowanie?

Post autor: Tomash »

Howgh!

Jako posiadacz nienajnowszego buraka (Ericsson W660i -- gra muzykę, długo trzyma na baterii i działa pomimo twardego traktowania, więc nie będę zmieniał) oraz, jak chyba każdy z nas, osoba płacąca kosmiczne pieniądze za kilobajty ściągane na komórkę, lubię sobie czasem z buraka wejść na internet na strony WAP/Mobile-friendly. Czyli bez żadnych layoutów i grafik, tylko tekst i hiperłącza.

Pomyślałem więc o zrobieniu wersji (stylu/layoutu) Border Princes dla szybkiego i niedrogiego dostępu z komórki. Bo czasem trzeba sprawdzić Kwestię Zasad albo poczytać kolejną napinkę, a o otwarte wifi na turniejach niełatwo ;)

Różnica byłaby mniej więcej taka:
http://www.delica.ca/forum/ -- wersja normalna
http://www.delica.ca/forum/mo/ -- wersja na buraka

Jak tam, zebrałoby się na tyle dużo chętnych, że warte by było zachodu?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

IMHO zbędne :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

drugi link mi sie nie otwiera.

Ja osobiscie nie korzystam z internetu przez komorke wcale, mimo ze moj burak taka funkcje ma ;) Jest to jednak na pewno krok, ktory, jak nie teraz, to w bliskiej przyszlosci bedzie obligatoryjny dla kazdego szanujacego sie miejsca w sieci. Wiec jesli nie brakuje Ci checi i czasu, to nie powinienes sie chyba ogladac na nas, malkontentow :P
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

Awatar użytkownika
Herkules
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: Herkules »

Ja uważam że pomysł dobry zwłaszcza jeżeli ktoś ma w kompie radiówke bo czasem są problemy z sygnałem i do strony z regulaminem turnieju ciężko się przebić a obadanie go z telefonu ułatwiło by sprawe

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Glorfindel13 pisze:Ja uważam że pomysł dobry zwłaszcza jeżeli ktoś ma w kompie radiówke bo czasem są problemy z sygnałem i do strony z regulaminem turnieju ciężko się przebić a obadanie go z telefonu ułatwiło by sprawe
popieram

zwłaszcza że jak to często powtarzam:

Lepiej mieć i nie potrzebować, niż nie mieć i nie potrzebować!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Supeł, no niby tak, ale to wymaga realnego czasu i pracy, których nie zamierzam poświęcić na zapomniany potem serwis. Jak to już kiedyś powiedziałem Szafie -- za stary jestem na robienie kiepskich i nieużywanych sajtów ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

To jak Ci się nie chce to nie rób...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

/facepalm

Jak będzie potrzebny, będzie mi się chciało. Jeśli miałbym korzystać sam jeden -- nie będzie. Proste? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

To jak masz ochotę to zrób...

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Supeł, kontynuuj proszę - uwielbiam patrzeć jak Tomashowi podnosi się ciśnienie =D> :twisted:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Powiedział najbardziej wyluzowany z moderatorów :lol: :lol: :lol:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

mnie niepotrzebne - w komorce mam opere, wiec jak mnie cisnie, to korzystam. ale zbyt rzadko mnie cisnie ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ