DE vs.Bretonnia

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: DE vs.Bretonnia

Post autor: Necromanter »

To raczej nie powinien być problem. Bierzesz dwie magiczki obydwie korzystają z metalu, następnie ostrzeliwujesz to(4+ warda tylko przeciwko s5>) W dwie tury powinieneś zabić jednego bohatera i z 3-4 rycerzy, a do kombatu to wchodzić tylko jak jest pewna sytuacja. Ja ogólnie nie widze problemu gry przeciwko bretonni. Jak by nie patrzeć to w każdym elemencie macie lepiej niż oni.
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Weź 3 odziały DR z kuszami i biegaj dokoła, harpiami odginaj szarże, 2 czarodziejki z metalem lub shadowem ( na jednej obowiązkowo metal) i go wystrzelaj. Możesz użyć boltów tez pięknie kroją kawalerie bretońską.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Luthers
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Luthers »

Hmm...
To ja ciekawych rzeczy się tu dowiaduję - ward 4+ tylko na s>5??
Od kiedy pamietam gralismy, że działa na każdą siłę broni dystansowych ( + magic missile) ale tak teraz do Army Buildera zajrzałem i zaprawdę prawdziwą prawdę powiadacie... CZAS NA ZEMSTĘ :twisted: :twisted: :twisted:

Dzięki wielkie :D

ODPOWIEDZ